انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: بارگیری پکیج های ۴ گیگابایتی هنگام نصب اوپن سوزه تامبلوید نسخه‌ی لایو  (دفعات بازدید: 1822 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین حافظ دوست

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 252
  • بی صدا اماپرمعنا! کم گوی اماگزیده گوی! حافظ دوست:)
درود. عزیزان هنگام نصب اوپن سوزه تامبلوید نسخه ‌‌ی لایو(که حدوداً دارای ۱ گیگابایت حجم است) نصب کننده مشغول بارگیری حدودا ۵ گیگابایت پکیج و ۱ گیگابایت repo(گمان میکنم) می‌شود!
راهی برای اینکه نصاب، این پکیج ها را بارگیری نکند، وجود ندارد؟ به معنای اینکه نصاب چیزی را بارگیری نکند.
« آخرین ویرایش: 24 امرداد 1401، 11:43 ب‌ظ توسط حافظ دوست »
مالی که ز تو کس نستاند، علم است...حرزی که تو را به حق رساند، علم است....جز علم طلب مکن تو اندر عالم... چیزی که تو را ز غم رهاند، علم است... مباش غره به علم و عمل، فقیه! مدام که هیچکس ز قضای خدای جان نبرد!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
سلام، احتمالا یا کامل نیست یا بسته ها بروز نیست یا بسته ها بروز نیست و موقع نصبش هم زدی کلی چیز نصب کنه(مثل محیط های مختلف) ساده ترین کار اینه اینترنت قطع کنی ببینی فرایند نصب پیش میره یا خیر

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
این نگارش اوپن‌سوزه با مدل انتشار غلتانه. حجم زیاد دانلود با توجه به حجم نسبتاً کم پرونده‌ی iso تا حدودی طبیعیه. البته می‌تونست کمتر هم باشه. شاید بسته‌های پیش‌فرض زیادی رو نصب می‌کنه.
تمام توزیع‌های غلتان، بروزرسانی‌های پرتعداد و نزدیک به هم دارن.
توزیع EndeavourOS رو بررسی کن. دسکتاپ xfce رو داخل ایزوی خودش داره و آفلاین نصب میشه.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین حافظ دوست

• Sr. Member
  • *
درود. جناب اسماعیلی ببخشید ، بنده نسخه‌ی لایو اوپن سوزه را بارگیری و بوسیله‌ی ونتوی قابل بوت است.
اما گزینه بوت به صورت زنده یا لایو ندارد.
یعنی به صورت لایو قابل اجرا نخواهد بود؟
پی نوشت: وارد شدن به سایت اندوراواس بدون تغییر آی پی به دیگر کشورها ممکن نیست.
پی نوشت ۲: از سرور گیت هاب درحال بارگیری  iso اندور اواس  هستم.
پا نوشت: حسرت تجربه ی لینوکس در حافظه ی اصلی لپتاپ بر دلم باقی ماند... مایکروسافت لاو لینوکس بخورد بر سر مدیرعاملش... مایکروسافت لاو ویندوز وجود خارجی ندارد چه رسد به مایکروسافت لاو لینوکس!
یک هارد دیسک با کیفیت با حجم ۶۰ گیگابایت تا سقف ۲۰۰ هزارتومان در فروشگاه های اینترنتی معتبر وجود ندارد؟
« آخرین ویرایش: 25 امرداد 1401، 01:55 ق‌ظ توسط حافظ دوست »
مالی که ز تو کس نستاند، علم است...حرزی که تو را به حق رساند، علم است....جز علم طلب مکن تو اندر عالم... چیزی که تو را ز غم رهاند، علم است... مباش غره به علم و عمل، فقیه! مدام که هیچکس ز قضای خدای جان نبرد!

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
یک هارد دیسک با کیفیت با حجم ۶۰ گیگابایت تا سقف ۲۰۰ هزارتومان در فروشگاه های اینترنتی معتبر وجود ندارد؟
هاردهای لپتاپی استوک ۲۵۰ گیگ با همین قیمت وجود داره اما نیاز به باکس هارد یا یه منبع تغذیه و مبدل دارید در کنارش.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین حافظ دوست

• Sr. Member
  • *
به صورت اینترنال قصد استفاده دارم.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
به صورت اینترنال قصد استفاده دارم.
خب در این صورت نیاز به قاب هارد و غیره ندارید، البته توجه کنید هارد اگه بخواد در لپ تاپ قرار بگیره حتما باید 2.5 اینچی باشه، چون اندازه 3.5 اینچی مناسب لپ تاپ نیست..

آفلاین حافظ دوست

• Sr. Member
  • *
درود. از بابت راهنمایی ، سپاسگزارم.
این کالا و فروشنده‌ی آن قابل اطمینان هستند؟
پیوند کالا:
https://basalam.com/hardsara/product/4304959

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
تا جایی که اطلاع دارم در با سلام هرکسی میتونه کالاش رو بفروشه پس نمیشه هر فروشنده و کالایی رو تضمین کرد، فقط میشه قوانین و تعهدات با سلام نگاه کرد و به فروشنده اعتماد کرد

آفلاین Enderman

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 323
  • Technoblade Nerver die💔
دقت کنید که هارد بعدی رو بصورت gpt فرمت کنید.
پیامبر (ص):هرکس آبروی برادر مسلمانش را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19533
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اگه لپ‌تاپ دارید، استفاده از هارد رو توصیه نمی‌کنم. یهتره برید سراغ SSD
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن