انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: تمپو (حل شد)  (دفعات بازدید: 5774 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
پاسخ : تمپو (حل شد)
« پاسخ #15 : 03 آبان 1400، 10:27 ب‌ظ »
ولی در رابطه با مخازن و بسته های موجود در آن نظرم تغییر نیافته، بنظرم برخی از بسته ها مشکل دار هستند و چون معمولا توسط کاربران زیاد استفاده نمی گردد، مشکلشان رو نمی شود. من خودم یک سیستم دارم که در آن تنها این سیستم عامل نصب است ، و تا حد مشخصی می توانم امتحان کنم ، شاید مشکل از بیسوادی من یا مشکل از سیستم من می باشد، منکر اینها نیستم ، ای کاش در این زمینه همکاری بیشتری با هم داشته باشیم و به نوعی کمکی در راستای بهینه سازی نرم افزارهای آزاد.
پیشنهادی که دارم این است که یک بخش از انجمن اختصاص یابد به گزارش باگ هایی که به ذهن کاربران می رسد، سایر دوستان هم امتحان نمایند، اگر مشکل تایید شد ، توسط ناظرین محترم یا فرد یا افرادی که توسط ناظرین انتخاب گردیده این مشکل یه سازندگان آن بسته اعلام گردد و همچنین در همانجا قید گردد که این مشکل گزارش گردیده.
بله ممکن حالا یه موردی پیش بیاد ولی بنظر من دبیان پایدار خیلی بررسی میشه و حالا گفته میشه توسعه دهنده کمه و.. ولی 60 هزار حدودا برنامه که اونقدر زیاد نیست نشه در مدت زیادی حتی اجرا نکنند و ندونن کلا باز نمیشه یا مشکل داره.. این کارو به چند نفر بدی میتونه انقدر برنامه بررسی کنه که کار میکنه یا نه ;D ولی خب اگه حتی در بعضی دستگاه ها مشکل داره بازم باید حل بشه! حالا جدای از این که ممکن مشکل خود کاربر درست کرده باشه((:
بنظرم ایجاد چنین بخشی هم مورد حمایت قرار نمیگیره هم راه مناسبی نیست فوقش در حد حرف نه یه بخش جدا و..  اگه مشکلی دیدید و مطمئن هستید از سمت شما نیست و مشکل هستش برید گزارش بدید مشکل به سازنده اش که پایگاه(سایت) دارند برای مشکل مثلا اوبونتو داره دبیان داره.. میشه گفت همه دارند(: و بعضیا اگه دیگران هم مشکل داشته باشن هم میتونن تایید کنن و به این‌صورت احتمالا توجه بیشتری  به حل مشکل میشه(:

آفلاین bed123derkelo

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 658
« پاسخ #16 : 07 آبان 1400، 10:19 ب‌ظ »
باسلام
من خودم چندسال پیش گیتار کار میکردم از tuxguitar استفاده میکردم
مترونم نوت نویس و شبیه ساز پیانو و کلی چیز میز دیگه هم داره \\:D/

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5082
پاسخ : تمپو
« پاسخ #17 : 10 آبان 1400، 11:26 ب‌ظ »
ممنون، اگر امکان‌پذیر برایتان بود لطفا بسته din را نصب نمایید و ببینید که دگمه close (بستن) برای شما کار می کند؟ یا اصلا این نرم افزار کار می کند؟
در ضمن بخاطر معرفی نرم افزاری که قبلا در بالا به آن اشاره فرمودید، ممنونم.
من din رو نصب کردم و برای من هم دکمه بستن کار نمی‌کرد. از دبیان و میزکار پلاسما استفاده می‌کنم. احتمالا به خاطر این هست که توسعه‌دهنده‌های زیادی نداره.
توی خود برنامه هم گفته که این برنامه حدود ۱ سال هست زیر توسعه زیاده و اگه می‌تونید، به این پروژه کمک مالی کنید. برای بستن برنامه لازم نبوده که کامپیوتر رو کلا خاموش کنید. با xkill می‌تونستید ببندیدش. توی یکی از ارسال‌های بالاتر گفتم چجوری.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19532
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #18 : 11 آبان 1400، 04:35 ب‌ظ »
البته لزومی هم نداره همهٔ برنامه‌ها با زدن x بسته شن. این به اختیار توسعه‌دهنده‌است که به وقفه‌های مربوط به این دکمه، پاسخ بده یا نه و چه پاسخی بده.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن