انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشارکت در طراحی لوگو، کاغذدیواری، تم و آیکن  (دفعات بازدید: 2605 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 521
    • ذهن زیبا
با سلام خدمت دوستان عزیزم.

در این تاپیک خاص بعضی دوستان مثل Mehr32 عزیز، مشتم رو باز کردن  ;D و خب مشخص شد تا یه حدی قصد دارم این پروژه قدیمی رو زنده کنم. اول از همه، از همه دوستان عذرخواهی می‌کنم که در چنین شرایط نابسامانی چنین چیزی به ذهنم زده، و دوم، از ناظران و مدیران انجمن هم عذرخواهی می‌کنم که این اسم دوباره اومده روی سطح انجمن (و همینجا، در همین تاپیک شخصا قول میدم هروقت تاپیک منحرف شد، به بی‌راهه رفت و ...؛ برای همیشه انجمن فارسی اوبونتو رو ترک کنم).

بگذریم، در این مطلب قصد دارم که شما رو به مشارکت در پروژه‌های جبیر دعوت کنم (درست فهمیدید، پروژه‌ها و نه پروژه  ;D) و خب چه چیزی بهتر از هنر و طراحی؟ در این تاپیک به طور خاص یک راهنمایی می‌کنم که چطور و چگونه می‌تونید در این پروژه شرکت کنید.

خب اول از همه، باید بگم پالت رنگی انتخاب شده، اینه:

دوم این که، این مخزن در گیتهاب برای این منظور ساخته شده. شما برای این که بتونید مشارکت کنید، اول از همه باید این مخزن رو «فورک» کنید و به حساب کاربری گیتهاب خودتون ببریدش.
بعدش کافیه که اون رو در سیستم خودتون کلون کنید:

git clone https://github.com/<YOUR-USERNAME>/artwork
بعدش یک شاخه جدید ایجاد کنید، مثلا اگر Mehr32 میخواد یک لوگو طراحی کنه و پیشنهاد بده، باید اینطوری شاخه‌ش رو بسازه:

git checkout -b mehr32-logo
و البته در پایان این تاپیک یک لینک به توضیحات کاملش میدم که ببینید چه خبره  ;D
بعدش، طرحتون رو در پوشه‌هایی که براتون تدارک دیدم قرار می‌دید، یک پول ریکوئست میدید و بعد از بررسی و تایید، طرحتون به طرح‌های پروژه‌های جبیر، اضافه میشه. در آینده هم احتمالا یک To do list به مخزن اضافه می‌کنم که برای چه چیزایی دقیقا آرت‌ورک نیاز داریم.

این هم راهنمای کامل‌تر مشارکت (به انگلیسی):
https://github.com/JabirTech/artwork/blob/main/CONTRIBUTING.md

پی‌نوشت: جزییات پروژه رو اگر کسی میخواد بدونه، به من پیام خصووصی بده لطفا. این تاپیک رو منحرف نکنید.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5099
  • اممم . اره دیگه! mehr32
سلام
خواهش می کنم !
مهرداد صدام بزنید راحت ترم
توی وقت خالیم میتونم کمک کنم یک کار هایی می کنم
فقط بفرمایید چه چیز هایی  دقیقا (حد اقل برای شروع ) چی باید طراحی بشه ؟
اصلا با این پالت حال نکردم به نظرم بهتره توی یک طیف رنگ باشه نه لیمویی و ابی و قهوه ای  ;D البته نظر شخصیه
و اینکه ایده اولیه چی دارید وایه مثلا لوگو ؟
یک چیز دیگه هم موضوع شکل و حس و حال پروژه ها است (مثلا یک لوگو برای زورین که زیبایی مد نظره با توزیعی مثل کالی متفاوته )
شخصا تا جایی که بتونم تا تهش هستم ! روی من حساب کنید
(اگه حس می کنید پیامم نباید می بود  گزارش کنید تا در خصوصی ادامه بدیم فقط رونوشت فراموش نشه که انگشتم درد گرفت )
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
فقط یک نکته جناب حقیری لطفا با این حس و حال شروع نکنید جالب نیست بیاین هرچی بوده و هست رو همینجا چال کنید و بعد شروع کنیم
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
    • ذهن زیبا
سلام
خواهش می کنم !
مهرداد صدام بزنید راحت ترم
توی وقت خالیم میتونم کمک کنم یک کار هایی می کنم
فقط بفرمایید چه چیز هایی  دقیقا (حد اقل برای شروع ) چی باید طراحی بشه ؟
اصلا با این پالت حال نکردم به نظرم بهتره توی یک طیف رنگ باشه نه لیمویی و ابی و قهوه ای  ;D البته نظر شخصیه
و اینکه ایده اولیه چی دارید وایه مثلا لوگو ؟
یک چیز دیگه هم موضوع شکل و حس و حال پروژه ها است (مثلا یک لوگو برای زورین که زیبایی مد نظره با توزیعی مثل کالی متفاوته )
شخصا تا جایی که بتونم تا تهش هستم ! روی من حساب کنید
(اگه حس می کنید پیامم نباید می بود  گزارش کنید تا در خصوصی ادامه بدیم فقط رونوشت فراموش نشه که انگشتم درد گرفت )

اول از همه ممنون بابت بازخوردت :)
دوم در مورد پالت، این رو من انتخاب کردم ولی می‌تونی با هرچی که دلت میخواد طرح بزنی، اونجا بذاری. مشکلی باهاش ندارم مطلقا.
سوم، ایده خاصی ندارم واقعا، اگر داشته باشم میذارم اینجا.

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
    • ذهن زیبا
فقط یک نکته جناب حقیری لطفا با این حس و حال شروع نکنید جالب نیست بیاین هرچی بوده و هست رو همینجا چال کنید و بعد شروع کنیم

چه حس و حالی؟

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
نقل‌قول
اول از همه، از همه دوستان عذرخواهی می‌کنم که در چنین شرایط نابسامانی چنین چیزی به ذهنم زده، و دوم، از ناظران و مدیران انجمن هم عذرخواهی می‌کنم که این اسم دوباره اومده روی سطح انجمن (و همینجا، در همین تاپیک شخصا قول میدم هروقت تاپیک منحرف شد، به بی‌راهه رفت و ...؛ برای همیشه انجمن فارسی اوبونتو رو ترک کنم).
😐
راستی این هوش مصنوعی شما نمیتونه لوگو و.. هم طراحی کنه ؟
به نظرتون ایده یک جیبر هوشمند که از پایه با هوش مصنوعی ساخته و استقاده بشه چطوره ؟ (البته هیچ ایده ای از جزئیاتش الان ندارم  :D)

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
    • ذهن زیبا
نقل‌قول
اول از همه، از همه دوستان عذرخواهی می‌کنم که در چنین شرایط نابسامانی چنین چیزی به ذهنم زده، و دوم، از ناظران و مدیران انجمن هم عذرخواهی می‌کنم که این اسم دوباره اومده روی سطح انجمن (و همینجا، در همین تاپیک شخصا قول میدم هروقت تاپیک منحرف شد، به بی‌راهه رفت و ...؛ برای همیشه انجمن فارسی اوبونتو رو ترک کنم).
😐
به نظرتون ایده یک جیبر هوشمند که از پایه با هوش مصنوعی ساخته و استقاده بشه چطوره ؟ (البته هیچ ایده ای از جزئیاتش الان ندارم  :D)

می‌تونه ((: ولی نه به خوبی انسان. برای کاغذدیواری ازش استفاده خواهد شد.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
نقل‌قول
😐

می‌تونه ((: ولی نه به خوبی انسان. برای کاغذدیواری ازش استفاده خواهد شد.
خوبه به نظرم بیشتر استفاده بشه و در کنار هم در یک قالب توسعه داده بشن اره تصاویر یکم محو رویایی هستن  :D