انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: دیسک هما ۹.۰۴.۱ برای خانواده اوبونتو ۹.۰۴ منتشر شد  (دفعات بازدید: 32149 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hamidreza

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 31
    • وبلاگ شخصی من درباره اوبونتو
آپلود شدش هست؟ یعنی امکانش هست؟
راستی بهتر نیست یک فروشگاه اینجا خودمون بزنیم؟

آفلاین abdozzahra

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 346
  • شهید عماد مغنیه-استاد آموزش عملیات استشهادی
پاسخ به: دیسک هما ۹.۰۴.۱ برای خانواده اوبونتو
« پاسخ #31 : 20 امرداد 1388، 08:18 ق‌ظ »
سلام و خسته نباشید(صبح بخیر!!)

دیروز هم دیسک هما و هم مخازن کامل به دستم رسید که واقعا هر دو عالی بودند. ابتدا خواستم هم از سرعت کار و هم از کیفیت کار کمال سپاس رو داشته

باشم و بعد هم میخواستم ببینم که چرا علیرغم اعلام اینکه دیسکت ها ضد خش و با لیبل خود مجموعه میاد برا من روی دی وی دی های عادی و بدون لیبل

خورده

اما واقعا از کارتون ممنونم. دیروز برای اولین بار از کار با لینوکس روی لپتاپ لذت بردم \\:D/ \\:D/ \\:D/
« آخرین ویرایش: 20 امرداد 1388، 08:20 ق‌ظ توسط abdozzahra »
آغاز علم آن است که بفهمی(تاکید میکنم بفهمی!) خدا مخلوق دیگه هم غیر از تو داره! با سلیقه های دیگه. و  آغاز ادب نیز آن است که به نظرات بقیه مخلوقات احترام بذاری

در این دو حالت علم و ادب با هم خوب است

شما مجاز به استفاده از آواتاری نیستید که نذاره شب بچه مردم بخوابه

آفلاین mr.bean

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
6 دی وی دی رو از کجا ميشه تهيه کرد ???6 دی وی دی کامل هست \\:D/  همه برنامه ها رو داره برای کوبونتو ميخوام نه ابونتو  ](*,)

قيمتش چنده   ::)اگه لينک مستقيم دارين لطفا بزارين :)
tanks

آفلاین Sadrolla

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 443
با سلام یه انتقاد داشتم از هما : دی
اگه هما جوری طراحی بشه که به عنوان یک مخزن محلی عمل کنه بهتر نیست ؟
مثلا در هما بسته mdic موجوده ولی تو لیست برنامه ها نیست ، بسته xfardic در هما نیست ولی در نصاب هما گزینه ش هست :دی
من خودم سعی کردم که هما رو مخزن محلی کنم ولی بعد از اتمام کار با به روز رسانی لیست بسته ها یه خطا می ده و دسترسی یه مخازن رو تعطیل می کنه که باید از لیست مخازن پاک شه تا مشکل حل شه  ، برای نصب کوبونتو هم ظاهرا بسته ای به نام kubuntu-doc نیست در هما
من از محیط های kde , xfce بسته های k3b و thunar رو نصب می کنم بثیه سیستم هم برنامه های گنوم متاسفانه با هما باید کلی این ور و اونور کنی تا بتونی اینها رو نصب کنی

کلا فکر می کنم اگه برای مخزن محلی آماده بشه خیلی بهتر از نصاب خودش باشه : دی ( حداقل کاربرایی مثل من مشکل پیدا نمی کنن و کارشون راحت تر راه می افته )

البته جای تشکر داره کلی بسته های مفید و خوب هم داخلش بود مثل zekr , opera , virtualBox 3 , .... که با داشتن هما نیازی نیست ساعتها وقت بزارم و این بسته ها رو دانلود کنم

با تشکر مجدد و امید پشرفت و غنی تر شده هما :X
اول قوانین خدا را به طور کامل رعایت کنیم بعد انتظار حمایت کامل رو از خدا داشته باشیم.

آفلاین bahramwhh

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 80
سلام !
ممنون از کار خوبتون !
من از Kubuntu 9.04 استفاده می‌کنم و تا حالا آپدیت نکردم سیستمم رو !
ولی وقتی بسته‌های هما رو نصب کردم بعد از یک ریست کل پلاسما مثل اینکه حذف شده باشه ، بود و اصلا سیستم قابل استفاده نبود و گرافیک KDE کلا به هم ریخته بود.
البته وقتی که آپدیت ها رو از طریق DVD انجام دادم این موضوع پیش اومد !
میشه کمکم کنید ؟!!

ممنون

آفلاین امیرمهری

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1270
  • درورد بر اوبونتو
برای من هم مینت kde رو با هما بروز کردم دسکتاپ به هم خورد
اوبونتو هم با هما بروز کردم بدتر شد
با تشکر از آقای حسن پور
خداحافظ وبلاگ نويسي

من كاربر حرفه اي لينوكس نيستم
فقط خوب جستجو ميكنم.

آفلاین shampoo

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
منم با دوستان موافقم دیسک تکمیلی هما مشکلات عدیده ای داره دیکشنری xfardic  نصب نمیشه و Kde هم نسخه استیبلی نیست امیدوارم بزودی این مشکلاتش رفع بشه البته من خودم از مخازنی که درست کردم استفاده می کنم.

آفلاین bahramwhh

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 80
سلام دوستان
من فکر می‌کنم دلیل مشکلم رو پیدا کردم ( برای کسانی که همین مشکل رو دارند )

وقتی که می‌خواستم netbeans رو نصب کنم همون طور که می‌دونید با open-jdk جواب نمی‌ده. پس باید java-jdk6 رو نصب کنیم. پس Homa این نیازمندی رو نصب می‌کرد و نیاز به Accept کردن Licence سان داشت. و قالب Qt هم طوری بود که تیک قبول کردن Licence تا زمانی که به پایین متن نروید نمایش داده نمی‌شه !
به همین سادگی با قبول نکردن Licence و پاک کردن jre قبلی کل سیستم به هم می‌خورد !

پس دوستانی که این مشکل رو دارند کافیه دوباره java-jdk6 رو نصب و Licence رو Accept کنند .

پس در واقع مشکل از Homa نبود بلکه از کم توجهی خودم بود.

آفلاین mdhd66

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
آقا آپلودش نمیکنین؟ ](*,)

آفلاین Sajjad Baroodkoo

• Badjoker
  • گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 625
  • Linux means FREEDOM
    • Deviant Art Gallery
آقا آپلودش نمیکنین؟ ](*,)
این مال یه ماه پیشه
اما منم همچین جدید نیستم :D

یادمه قبلا قبلنا مهدی می گفت امکان اپلودش نیست، اما کسی پیدا شه اپلود کنه لطف بزرگی کرده :)
حلقه ایرانیان اوبونتویی در فیسبوک [facebook.com/ubuntu.ir]