انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: تصاویر زمینه اصلی اصلی اوبونتو بعدی !  (دفعات بازدید: 5385 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
پاسخ : تصاویر زمینه اصلی اصلی اوبونتو بعدی !
« پاسخ #15 : 27 اسفند 1400، 10:41 ب‌ظ »
من حرفی ندارم 😂
فقط می‌دونم دموکراسی همیشه هم جواب نیست. الان داخل این رأی‌گیری هر کی بیشتر دوست و آشنا داشته باشه و بتونه لینک نظرسنجی رو واسه تعداد بیشتری آدم بفرسته خب شانس برنده شدنش هم بیشتره. شبیه اینایی که میرن از مناطق دورافتاده یه سری آدم جمع می‌کنن و یه پرس چلوکباب با نوشابه‌ی زرد بهشون میدن و توی یه حوزه‌ی دیگه نماینده مجلس یا شورای شهر و روستا میشن ((:

برای اون خانم گرداننده‌ی رقابت نوشتم که این سیستم انتخاب تصاویر باگ داره و اینم جوابشون:
نقل‌قول
Hello Arman! I think we’re going to improve the way we do submissions and voting for 22.10, and hopefully find ways to get more wallpapers in. A lot of yours finished in the top ten, just like this one. If you have the larger version please send it so we can put it in the announcement - and I would love to help the community make a site with top quality images, like this one, that we could promote so people could download them easily. But please let me and others know how to make the process better for the next time - we want to be better about including the community in the artwork!
منطقیه
کاش یه هییت از خودشون عکس انتخاب میکردن
« آخرین ویرایش: 27 اسفند 1400، 10:52 ب‌ظ توسط mamadism »

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #16 : 27 اسفند 1400، 11:05 ب‌ظ »
من حرفی ندارم 😂
فقط می‌دونم دموکراسی همیشه هم جواب نیست. الان داخل این رأی‌گیری هر کی بیشتر دوست و آشنا داشته باشه و بتونه لینک نظرسنجی رو واسه تعداد بیشتری آدم بفرسته خب شانس برنده شدنش هم بیشتره. شبیه اینایی که میرن از مناطق دورافتاده یه سری آدم جمع می‌کنن و یه پرس چلوکباب با نوشابه‌ی زرد بهشون میدن و توی یه حوزه‌ی دیگه نماینده مجلس یا شورای شهر و روستا میشن ((:

برای اون خانم گرداننده‌ی رقابت نوشتم که این سیستم انتخاب تصاویر باگ داره و اینم جوابشون:
نقل‌قول
Hello Arman! I think we’re going to improve the way we do submissions and voting for 22.10, and hopefully find ways to get more wallpapers in. A lot of yours finished in the top ten, just like this one. If you have the larger version please send it so we can put it in the announcement - and I would love to help the community make a site with top quality images, like this one, that we could promote so people could download them easily. But please let me and others know how to make the process better for the next time - we want to be better about including the community in the artwork!
دیگه افرادی هم هستن که پول بگیرن رو رأی بدن.
فکر کنم بشه با پاک کردن کوکی چند بار رأی داد، درسته؟
بنظرم همه‌ی عکس هارو می گذاشتن بهتر بود، مگه چقدر حجمشونه.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #17 : 27 اسفند 1400، 11:47 ب‌ظ »
ولی بی شوخی انقدر عکس های آرمان قشنگ بود وقتی دیدم نوشته ساری کفم برید این همون ساری هست که من میرفتم؟! :)
نقل‌قول
من رفتم فک کنم ایمیل میخواست، پس باید برای هر رأی یک ایمیل داشته باشید..

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #18 : 28 اسفند 1400، 12:45 ق‌ظ »
من حرفی ندارم 😂

نقل‌قول
زرشک ! خیلی لطف میکنید خانوم ! 😐😂
آرچ و گنوم!

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #19 : 28 اسفند 1400، 01:08 ق‌ظ »
ولی بی شوخی انقدر عکس های آرمان قشنگ بود وقتی دیدم نوشته ساری کفم برید این همون ساری هست که من میرفتم؟! :)
نقل‌قول
من رفتم فک کنم ایمیل میخواست، پس باید برای هر رأی یک ایمیل داشته باشید..
البته نوشته بود نزدیکای ساری.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5099
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #20 : 22 فروردین 1401، 07:02 ب‌ظ »
سلام تصاویر اول خیلی خوشم اومد ترکیب رنگ ها بلور زمینه و... ولی به قولی چشم ادم در میاد
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین ɴɪᴍᴀ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1272
  • یه برنامه نویس 13 ساله :)
    • smartnima Website
« پاسخ #21 : 25 فروردین 1401، 11:45 ق‌ظ »
« آخرین ویرایش: 25 فروردین 1401، 11:48 ق‌ظ توسط ɴɪᴍᴀꜰᴀɴɴɪᴀꜱʟ »

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #22 : 25 فروردین 1401، 01:42 ب‌ظ »
من رفتم بسته مربوط به پس زمینه های اوبونتو ۲۲٫۰۴ (اسمشو یادم رفت) خارج از مخازن دانلود و نصب کردم الان این پس زمینه هارو دارم ولی بعضیاشون نیست.
خداحافظ لینوکس!