انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: نصب آریوس  (دفعات بازدید: 3553 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1545
نصب آریوس
« : 13 فروردین 1401، 02:49 ق‌ظ »
برای سرگرمی میخام نصبش کنم کسی هست اطلاعات داشته باشه؟
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19533
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : نصب آریوس
« پاسخ #1 : 13 فروردین 1401، 03:22 ق‌ظ »
الآن چی می‌خوای دقیقاً؟ طبیعتاً کار نمی‌کنه، چون مخازنش دیگه وجود ندارن.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #2 : 13 فروردین 1401، 05:16 ق‌ظ »
خدا بیامرزتش، می خوای چی کار حالا؟ چیز خاصی نداره.
یک توزیع بود مثل توزیع های دیگه، نیازی نبود که توزیع های دیگه نتونن برطرف کنن، به همین دلیل شکست خورد چون کاربردی نداشت.
هرچند من اون موقع اصلا لینوکس و این چیزا رو نمی شناختمش.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #3 : 13 فروردین 1401، 08:25 ب‌ظ »
الآن چی می‌خوای دقیقاً؟ طبیعتاً کار نمی‌کنه، چون مخازنش دیگه وجود ندارن.
همینجوری میخاستم نصب کنم بیبنم چجوریه
_.hartin._

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #4 : 13 فروردین 1401، 09:19 ب‌ظ »
سلام، خب چه کمکی میتونیم کنیم! با توجه به اینکه این توزیع دیگه فعالیت نداره، iso هم باید به سختی پیدا کرد، خب بعدش هم پیدا کن و نصب،  حالت ببر(:
پ‌ن: چند دقیقه به صفحه اش نگاه کن طعم قدیمی بودن بچش، بعد برو یه چیزی نصب کن ، میبینی مرحوم مخازنش رفته صداش رفته دیگه گل یخ توی دلش جوونه کرده؟!

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #5 : 13 فروردین 1401، 09:55 ب‌ظ »
سلام، خب چه کمکی میتونیم کنیم! با توجه به اینکه این توزیع دیگه فعالیت نداره، iso هم باید به سختی پیدا کرد، خب بعدش هم پیدا کن و نصب،  حالت ببر(:
پ‌ن: چند دقیقه به صفحه اش نگاه کن طعم قدیمی بودن بچش، بعد برو یه چیزی نصب کن ، میبینی مرحوم مخازنش رفته صداش رفته دیگه گل یخ توی دلش جوونه کرده؟!
بعد به مینت خودم بر میگردم \\:D/
_.hartin._

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 521
    • ذهن زیبا
« پاسخ #6 : 01 اردیبهشت 1401، 02:23 ب‌ظ »

فکر کنم آخرین نسخه‌ش مبتنی بر اوبونتو ۱۲.۰۴ بود که تا ۲۰۱۷ بیشتر بروزرسانی نمی‌شد. نمی‌دونم آیا هنوز داره مخازن رو یا نه؛ که من ترجیح میدم در این مورد با اتکا به حرف دانیال بگم که وجود نداره (شاید یه جایی در قعر اینترنت بشه پیداش کرد ولی ترجیح اینه که نه :)) ).
مورد بعدی این که، چند وقت پیش میخواستم یه چیزی رو بررسی کنم و دانلودش کردم. واقعا در نگاه شخص آشنا به گنو/لینوکس چیز عجیب و متفاوتی نیست، برای زمان خودش البته بود چون خیلی از مسائل و مشکلاتی که مردم باهاش درگیر بودن رو حل می‌کرد.

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #7 : 01 اردیبهشت 1401، 03:14 ب‌ظ »

فکر کنم آخرین نسخه‌ش مبتنی بر اوبونتو ۱۲.۰۴ بود که تا ۲۰۱۷ بیشتر بروزرسانی نمی‌شد. نمی‌دونم آیا هنوز داره مخازن رو یا نه؛ که من ترجیح میدم در این مورد با اتکا به حرف دانیال بگم که وجود نداره (شاید یه جایی در قعر اینترنت بشه پیداش کرد ولی ترجیح اینه که نه :)) ).
مورد بعدی این که، چند وقت پیش میخواستم یه چیزی رو بررسی کنم و دانلودش کردم. واقعا در نگاه شخص آشنا به گنو/لینوکس چیز عجیب و متفاوتی نیست، برای زمان خودش البته بود چون خیلی از مسائل و مشکلاتی که مردم باهاش درگیر بودن رو حل می‌کرد.
مثلا چه مسایلی؟
_.hartin._

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 521
    • ذهن زیبا
« پاسخ #8 : 02 اردیبهشت 1401، 09:24 ق‌ظ »

مثلا چه مسایلی؟

یادداشت انتشار آخرین نسخه: http://web.archive.org/web/20121110060854/http://arioslinux.org/news/2012/10/arios-4-final-is-out