انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: عدم کانکشن با Qv2ray (حل شد)  (دفعات بازدید: 53 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mohosh

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 30
عدم کانکشن با Qv2ray (حل شد)
« : 11 اردیبهشت 1403، 05:02 ب‌ظ »
سلام
من با qv2ray به یک کانفیگ متصل شدم. متاسفانه تغییر ip فقط روی مرورگر اعمال میشه و سایر اپ‌ها و ترمینال و ... اصلا اتصالشون از اون مسیر نمیگذره و توی لاگ qv2ray نمیان :(
« آخرین ویرایش: 12 اردیبهشت 1403، 07:45 ق‌ظ توسط Mohosh »
نترس! فردا به مشکل الانت میخندی :)

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 949
پاسخ : عدم کانکشن با Qv2ray
« پاسخ #1 : 11 اردیبهشت 1403، 08:28 ب‌ظ »
سلام از توی مرورگر از پروکسی که ایجاد کرده بود استفاده کردید یا همینطوری به شکل عادی ترافیکش رد شد؟
ببینید من چند روز پیش برای همین مورد که کل ترافیک سیستم رو از پروکسی رد بکنم Qv2Ray رو تست کردم ولی نتیجه‌ای نگرفتم. اگه شما قصد اینو ندارید که هیچی، می‌تونید توی هر برنامه‌ای خواستید پروکسی رو وارد کنید تا اون برنامه ازش استفاده کنه. اگر برنامه خاصی مدنظرتون هست و می‌خواید ترافیک اون رو از پروکسی رد کنید می‌تونید از proxychains استفاده کنید. اگر دیگه تحت شرایطی خواستید کل ترافیک سیستم رو به اجبار پروکسی کنید این به دردتون می‌خوره:
نحوه استفاده ازش هم خیلی راحته فقط نسخه مناسب رو از قسمت ریلیس بگیرید، اجازه دسترسی بهش بدید و اجراش کنید:
sudo ./snet -config ./snet_config.jsonاون فایل کانفیگ رو هم به این شکل ایجاد کنید:
{
                "as-upstream": false,
                "proxy-type": "socks5",
                "proxy-scope": "global",
                "socks5-host": "127.0.0.1",
                "socks5-port": 1088,
                "cn-dns": "192.168.229.60", 
                "fq-dns": "192.168.229.60"
}
فقط آی‌پی و پورت پروکسی رو تغییر بدید و تمام. البته اون دو خط مربوط به dns رو اول قرار ندید. اگر دیدید به ارور برخورد کردید بهتره آدرس دی‌ان‌اسی که خود آی‌اس‌پی‌تون داده رو قرار بدید. یعنی همون آدرس لوکال مودم. اگر هم جواب نداد که از یه دی‌ان‌اسی که مطمئن هستید جواب می‌ده و اوکیه استفاده کنید.

آفلاین Mohosh

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 30
پاسخ : عدم کانکشن با Qv2ray (حل شد)
« پاسخ #2 : 12 اردیبهشت 1403، 07:52 ق‌ظ »
سلام از توی مرورگر از پروکسی که ایجاد کرده بود استفاده کردید یا همینطوری به شکل عادی ترافیکش رد شد؟
ببینید من چند روز پیش برای همین مورد که کل ترافیک سیستم رو از پروکسی رد بکنم Qv2Ray رو تست کردم ولی نتیجه‌ای نگرفتم. اگه شما قصد اینو ندارید که هیچی، می‌تونید توی هر برنامه‌ای خواستید پروکسی رو وارد کنید تا اون برنامه ازش استفاده کنه. اگر برنامه خاصی مدنظرتون هست و می‌خواید ترافیک اون رو از پروکسی رد کنید می‌تونید از proxychains استفاده کنید. اگر دیگه تحت شرایطی خواستید کل ترافیک سیستم رو به اجبار پروکسی کنید این به دردتون می‌خوره:
نحوه استفاده ازش هم خیلی راحته فقط نسخه مناسب رو از قسمت ریلیس بگیرید، اجازه دسترسی بهش بدید و اجراش کنید:
sudo ./snet -config ./snet_config.jsonاون فایل کانفیگ رو هم به این شکل ایجاد کنید:
{
                "as-upstream": false,
                "proxy-type": "socks5",
                "proxy-scope": "global",
                "socks5-host": "127.0.0.1",
                "socks5-port": 1088,
                "cn-dns": "192.168.229.60", 
                "fq-dns": "192.168.229.60"
}
فقط آی‌پی و پورت پروکسی رو تغییر بدید و تمام. البته اون دو خط مربوط به dns رو اول قرار ندید. اگر دیدید به ارور برخورد کردید بهتره آدرس دی‌ان‌اسی که خود آی‌اس‌پی‌تون داده رو قرار بدید. یعنی همون آدرس لوکال مودم. اگر هم جواب نداد که از یه دی‌ان‌اسی که مطمئن هستید جواب می‌ده و اوکیه استفاده کنید.

ممنونم از وقتی که گذاشتید.
انواع ابزارها رو تست کردم و متاسفانه هر کدوم یکجای کار رو خراب میکرد.
در نهایت به لطف یکی از رفقا،
مشکل با ابزار گرافیکی Nekoray و انتخاب sign-box core حل شد.
خیلی هم ساده بود و کانفیگ‌های پیچیده نداشت. از همه پراکسی‌ها هم پشتیبانی میکنه.
نترس! فردا به مشکل الانت میخندی :)