انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل gnu grub kali  (دفعات بازدید: 1467 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mohammadrafiei777

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
مشکل gnu grub kali
« : 25 شهریور 1401، 07:10 ب‌ظ »
سلام دوستان
من قبلا کالی رو کنار ویندوز ۱۱ نصب کردم بعد مدتی کل سیستم جفت سیستم عامل هارو پاک کردم دوباره ویندوز زدم
الان میخام کالی رو نصب کنم وارد صفحه gnu grub version 2.06 میشه و هرکاری میکنم جلوتر نمیره ۲ ۳ روزه کا یوتیوبو زیرو رو کردم هر کد و دستوری رو وارد مردم همینجا میمونه ک میمونه لطفا کسی بلده کمک کنه ک واقعا دیگ دارم از دستش روانی میشم

آفلاین انگلستان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2222
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
پاسخ : مشکل gnu grub kali
« پاسخ #1 : 25 شهریور 1401، 07:13 ب‌ظ »
یعنی چی جلو تر نمی‌ره؟ یعنی اینتر می‌زنید و جواب نمی‌گیرید؟
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5082
« پاسخ #2 : 26 شهریور 1401، 02:46 ب‌ظ »
سلام دوستان
من قبلا کالی رو کنار ویندوز ۱۱ نصب کردم بعد مدتی کل سیستم جفت سیستم عامل هارو پاک کردم دوباره ویندوز زدم
سلام

اول اینکه بهتره به جای کالی، از یه توزیع معقول استفاده کنید. از نظر فنی، کالی همون دبیان ناپایدار هست که چنتا ابزار تست نفوذ روی اون نصب شده. این ابزار‌ها رو می‌تونید روی بقیه توزیع‌ها هم نصب کنید.

نقل‌قول
الان میخام کالی رو نصب کنم وارد صفحه gnu grub version 2.06 میشه و هرکاری میکنم جلوتر نمیره
وقتی می‌خواهید رسانه نصب کالی رو بوت کنید، این اتفاق می‌افته یا اینکه کالی رو نصب کردید ولی از منوی گراب جلوتر نمی‌ره؟
اگه می‌تونید، یه عکس از اون صفحه قرار بدید.

نقل‌قول
۲ ۳ روزه کا یوتیوبو زیرو رو کردم هر کد و دستوری رو وارد مردم همینجا میمونه ک میمونه لطفا کسی بلده کمک کنه ک واقعا دیگ دارم از دستش روانی میشم
اینکه هر دستوری که پیدا می‌کنید رو اجرا کنید، بدون اینکه بدونید چه کاری انجام میده، می‌تونه وضعیت رو بدتر کنه.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5099
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #3 : 07 مهر 1401، 09:20 ق‌ظ »
ویکی > تعمیر گراب میتونه کمک کنه
کالی برای نصب شدن تا جایی که من میدونم ساخته نشده
نقل‌قول
وقتی می‌خواهید رسانه نصب کالی رو بوت کنید، این اتفاق می‌افته یا اینکه کالی رو نصب کردید ولی از منوی گراب جلوتر نمی‌ره؟
اگه می‌تونید، یه عکس از اون صفحه قرار بدید.
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com