انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: نرم افزار آزاد پولی (حل شد)  (دفعات بازدید: 10512 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19532
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : نرم افزار آزاد پولی (حل شد)
« پاسخ #75 : 30 امرداد 1401، 01:30 ق‌ظ »
اگه از قبل گفته بشه که قراره این جوری بشه مشکلی نداره ولی اگه گفته نشه مشکل داره
گفته نشه هم مشکلی نداره. بالاخره وقتی آزاد نیست، مالکش صاحبشه و هر کاری بخواد می‌تونه بکنه با مالش!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین behzad1

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 496
« پاسخ #76 : 30 امرداد 1401، 08:34 ق‌ظ »
خیلی واضحه. من میگم «من یه نرم‌افزار توسعه دادم که ریال رو به تومن تبدیل می‌کنه. الان شما ۱۰۰۰ تومان میدی، دانلودش می‌کنی و سورس رو نمی‌بینی. اما وقتی ۱۰۰ هزارتومان برسه دستم سورس رو می‌بینی».
در واقع این داره افراد رو تشویق می‌کنه از توسعه‌دهنده، حمایت کنند.
از کجا معلوم که وقتی آزاد نیست بره از مردم جاسوسی بکنه و وقتی پولش رو بدست آورد، سورس رو تغییر بده، جاسوسیشو حذف کنه و منتشر بکنه؟ از کجا معلوم اصلا منتشر نکرد؟ این حمایت نیستش. مثل نرم‌افزار های پولی عادیه.

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 521
    • ذهن زیبا
« پاسخ #77 : 30 امرداد 1401، 11:55 ق‌ظ »
خیلی واضحه. من میگم «من یه نرم‌افزار توسعه دادم که ریال رو به تومن تبدیل می‌کنه. الان شما ۱۰۰۰ تومان میدی، دانلودش می‌کنی و سورس رو نمی‌بینی. اما وقتی ۱۰۰ هزارتومان برسه دستم سورس رو می‌بینی».
در واقع این داره افراد رو تشویق می‌کنه از توسعه‌دهنده، حمایت کنند.
از کجا معلوم که وقتی آزاد نیست بره از مردم جاسوسی بکنه و وقتی پولش رو بدست آورد، سورس رو تغییر بده، جاسوسیشو حذف کنه و منتشر بکنه؟ از کجا معلوم اصلا منتشر نکرد؟ این حمایت نیستش. مثل نرم‌افزار های پولی عادیه.

اتفاقا حمایته، ثانیا شما می‌تونید در صورتی که منتشر نکرد یقه‌ش رو بگیرید و بگید چرا منتشر نکردی :)
در مورد جاسوسی و ... هم روش‌های زیادی هست که نشون بده این کد، همون کدیه که قبلا بهتون داده شده یا خیر.

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #78 : 30 امرداد 1401، 12:49 ب‌ظ »
بنظرم روش بی مزه ایه ، بعنوان یک طرفدار آزادی نرم افزار بیای بگی حمایتم کنید تا حقوق آزادی رو بهتون بدم ، ادمی که آزادی خواه باشه نمیاد یه برنامه مالکیتی بنویسه بگه حمایت کنید آزادش کنم 😶
آرچ و گنوم!

آفلاین behzad1

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 496
« پاسخ #79 : 30 امرداد 1401، 01:05 ب‌ظ »
نرم‌افزاری که انحصاریه، انحصاریه. آزاد هم بشه من یکی چون به‌خاطر ضربه ای که زده، نصبش نمی‌کنم. تمام.