انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: بالا نیامدن میز کار آریوس  (دفعات بازدید: 5209 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین paradox

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 66
بالا نیامدن میز کار آریوس
« : 22 بهمن 1391، 09:02 ب‌ظ »
من امروز آریوس رو دانلود و نصب کردم ولی دو تا مشکل دارم باهاش
1 - تو صفحه لوگین وقتی میز کار رو آریوس انتخاب می کنم و لوگین می کنم نوار بالایی صفحه ( نوار منوی گنوم ) و گجت های سمت راست صفحه هیچ کدوم نمیاد . ( فقط داک پایین میاد و بک گراند )
لازم به ذکره که این دسکتاپ رو موقع نصب به صورت کامل می بینم . یک بار دیگه هم توزیع رو مجددا نصب کردم ولی درست نشد .  چی کار کنم که این مشکل درست بشه ؟
2 - تو صفحه لوگین چطوری می تونیم میزکارهایی رو که استفاده نمی کنیم رو کاری کنیم که تو لیست نمایش داده نشه ؟
پیشاپیش ممنون .

ما رو واسه زندگی کردن میارن اینجا و این دقیقا همون چیزیه که ازمون می گیرن!!!رستگاری در شائوشانگ

آفلاین paradox

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 66
پاسخ : بالا نیامدن میز کار آریوس
« پاسخ #1 : 23 بهمن 1391، 12:13 ب‌ظ »
نقل‌قول
1 - تو صفحه لوگین وقتی میز کار رو آریوس انتخاب می کنم و لوگین می کنم نوار بالایی صفحه ( نوار منوی گنوم ) و گجت های سمت راست صفحه هیچ کدوم نمیاد . ( فقط داک پایین میاد و بک گراند )
لازم به ذکره که این دسکتاپ رو موقع نصب به صورت کامل می بینم . یک بار دیگه هم توزیع رو مجددا نصب کردم ولی درست نشد .  چی کار کنم که این مشکل درست بشه ؟
با یه مقدار کلنجار رفتن با سیستم بالاخره تونستم بفهمم مشکل از کجاست .
من روی سیستمم ویندوز xp و مینت رو داشتم . پارتیشن home رو جدا ساختم تا بعد از عوض کردن توزیع اطلاعات و تنظیمات نرم افزارهام سر جاش بمونه . تو مینت اسم یوزرم paradox هستش . موقع نصب آریوس اسم یوزر رو paradox گزاشتم . از پارتیشن home هم به صورت مشترک بین دو توزیع استفاده کردم . به خاطر اینکه اسم یوزرها یکی بود و پارتیشن home هم یکی بود میز کار آریوس بالا نیومد که با ساخت یه یوزر جدید تو آریوس این مشکل حل شد .
از دوستان کسی راه حلی برای سوال دوم نداره ؟
ما رو واسه زندگی کردن میارن اینجا و این دقیقا همون چیزیه که ازمون می گیرن!!!رستگاری در شائوشانگ