انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل صدا  (دفعات بازدید: 4992 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Yazdan.qafouri

• Newbie
  • *
  • ارسال: 17
مشکل صدا
« : 22 شهریور 1395، 05:44 ق‌ظ »
سلام . اوبونتو رو کنار ویندوز نصب کردم و صدا هیچ مشکلی نداره ولی وقتی با ویندوز کار میکنم صدا از اسپیکر لپ تاپ میاد ولی هدفون کار نمیکنه . درایور هم دوباره نصب کردم و بروز کردم ولی باز کار نمیکنه .
 ](*,)

آفلاین yahya.musavi

• Full Member
  • *
  • ارسال: 219
  • بهترین موسیقی دنیا=شنیدن صوت قرآن
پاسخ : مشکل صدا
« پاسخ #1 : 22 شهریور 1395، 07:09 ق‌ظ »
این مشکل ربطی به اوبونتو نداره. و از خود ویندوز شما است.
برو داخل تنظیمات کارت صدات وخروجی رو روی هدفون قرار بده.

نگاه یک بنده خدایی فونت های سیستم ویندوزش خراب بود، خودش هم نمی فهمید فونتها خرابه، اومد پیش من، درخواست کمک کرد، منم رفتم کنار سیستمش و وقتی دیدم ، فونها رو براش ریختم و بعد سیستمش درست شد (با آفیس کار می کرد) ،بعد از اون ماجرا یک چند ماه گذشت و دیدم میگن فلانی سیستم فلانی رو خراب کرده، منم رفتم پیشش گفتم عزیز من چند ماه است پیشت نیامدم که من رو متهم می کنی گفت : همون چند ماه پیش، یک کاری کردی چون سیستمم الان بالا نمی یاد.
از اون ماجرا به بعد، هر کسی از من، در دنیای طبیعی ، درخواست کمک برای رفع مشکل کامپیوتر می کرد، بهشون می گفتم : من بلد نیستم و نمی تونم درست کنم و اصلا کار نمی دادم.
نپرسید کشورتان چه کاری می‌تواند برای شما انجام دهد. بپرسید شما چه کاری می‌توانید برای کشورتان انجام دهید.   جان اف. کندی

آزادی در پرتو قانون. همانند هوایی است که ما تنفس می کنیم. دوایت آیزنهاور

آفلاین Yazdan.qafouri

• Newbie
  • *
« پاسخ #2 : 22 شهریور 1395، 03:35 ب‌ظ »
این مشکل ربطی به اوبونتو نداره. و از خود ویندوز شما است.
برو داخل تنظیمات کارت صدات وخروجی رو روی هدفون قرار بده.

نگاه یک بنده خدایی فونت های سیستم ویندوزش خراب بود، خودش هم نمی فهمید فونتها خرابه، اومد پیش من، درخواست کمک کرد، منم رفتم کنار سیستمش و وقتی دیدم ، فونها رو براش ریختم و بعد سیستمش درست شد (با آفیس کار می کرد) ،بعد از اون ماجرا یک چند ماه گذشت و دیدم میگن فلانی سیستم فلانی رو خراب کرده، منم رفتم پیشش گفتم عزیز من چند ماه است پیشت نیامدم که من رو متهم می کنی گفت : همون چند ماه پیش، یک کاری کردی چون سیستمم الان بالا نمی یاد.
از اون ماجرا به بعد، هر کسی از من، در دنیای طبیعی ، درخواست کمک برای رفع مشکل کامپیوتر می کرد، بهشون می گفتم : من بلد نیستم و نمی تونم درست کنم و اصلا کار نمی دادم.

سلام . اولین چیزهایی که چک کردم اینها بود و من اول تا جایی که اطلاعات دارم انجام میدم و اگر به نتیجه نرسیدم سوال می پرسم دیروز دو بار درایو هاشو با نسخه های مختلف دوباره نصب کردم ولی کار نکرد 10 بار هم ری استارت کردم بازم ولی کار نکرد تو تمظیمات دیوایس رفتم و تنظیمات کارت صدا رو درست کردم ولی باز کار نکرد حالا که میام نگاه میکنم درست شده اصلا معلوم نیست واسه چی خراب شد که حالا درست شده .

آفلاین yahya.musavi

• Full Member
  • *
  • ارسال: 219
  • بهترین موسیقی دنیا=شنیدن صوت قرآن
« پاسخ #3 : 22 شهریور 1395، 03:52 ب‌ظ »
عزیز گرامی.
من احتمال دادم شما پس از نصب اوبونتو، دچار شک شده اید که شاید همین نصب ، باعث این مشکل شده باشه.
درخصوص داستانی که نوشتم منظورم همین شک ها بود.لذا بنده هدفم باز شدن موضوع بود.
هدف دیگری نداشتم.
نپرسید کشورتان چه کاری می‌تواند برای شما انجام دهد. بپرسید شما چه کاری می‌توانید برای کشورتان انجام دهید.   جان اف. کندی

آزادی در پرتو قانون. همانند هوایی است که ما تنفس می کنیم. دوایت آیزنهاور

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
« پاسخ #4 : 22 شهریور 1395، 04:44 ب‌ظ »
یعنی بعد از اینکه اوبونتو نصب کردی، دیگه هدفون کار نمی‌کنه؟ اصلا ارتباط این سوال به انجمن اوبونتو رو نمی‌فهمم.

آفلاین Yazdan.qafouri

• Newbie
  • *
« پاسخ #5 : 23 شهریور 1395، 02:39 ق‌ظ »
یعنی بعد از اینکه اوبونتو نصب کردی، دیگه هدفون کار نمی‌کنه؟ اصلا ارتباط این سوال به انجمن اوبونتو رو نمی‌فهمم.
اوبونتو رو نصب کردم بعد همه چی توش خوبه صدا هم مشکلی نداره ولی تو ویندوز از اسپیکر صدا میاد ولی هدفون که میزاشتم صدا نداشت 2 بار هم درایو هاشو نصب کردم . تنظیماتم هم درست بود . حالا فرداش میام تست می کنم می بینم کار می کنه .

آفلاین Yazdan.qafouri

• Newbie
  • *
« پاسخ #6 : 23 شهریور 1395، 02:41 ق‌ظ »
عزیز گرامی.
من احتمال دادم شما پس از نصب اوبونتو، دچار شک شده اید که شاید همین نصب ، باعث این مشکل شده باشه.
درخصوص داستانی که نوشتم منظورم همین شک ها بود.لذا بنده هدفم باز شدن موضوع بود.
هدف دیگری نداشتم.
احتمالا ویندوز قهر کرده بود . چون میخواستم طلاقش بدم.