انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: کنسول بازی خوب از نظر شما، چطور باید باشه؟  (دفعات بازدید: 4994 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19533
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : کنسول بازی خوب از نظر شما، چطور باید باشه؟
« پاسخ #15 : 19 امرداد 1401، 02:01 ب‌ظ »
نکته اینه که من انتظار دارم یه کنسول بازی، جز بازی هیچ کار دیگه‌ای نکنه. رایانهٔ شخصی، میلیاردتا کار می‌کنه، بازی هم در کنارش می‌کنه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #16 : 19 امرداد 1401، 02:46 ب‌ظ »
همینش خوبه دیگه. به جای اینکه یه وسیله اضافه کنیم، با همون وسایلی که داریم کارو راه میندازیم. تمام عمرم بازی کرده‌م اما هیچ وقت کنسول نداشتم.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1545
« پاسخ #17 : 19 امرداد 1401، 02:48 ب‌ظ »
سه برابر پولش میشه اگر بخاد هم قدرت کنسول باشه بماند که انویدیا DLSS داره ریتریسینگ داره اگر از ویندوز استفاده بشه رسما کنسول رو میجود ولی همون گرافیک هم قیمت خود کنسول میشه
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #18 : 19 امرداد 1401، 03:05 ب‌ظ »
در کنارش هزار تا کار دیگه هم انجام میده دیگه.

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 790
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
« پاسخ #19 : 19 امرداد 1401، 03:25 ب‌ظ »
با اینکه خیلی تلاش کردم که همه نیازهای دیجیتالیم رو به شکل یه سیستم پیوسته داخل پی سی‌م پیاده کنم ، درنهایت ولی به این نتیجه رسیدم که یه سیستم گسسته که توش هر وسیله یک کار رو ولی به شکل عالی انجام میده بهتره ، یه پی سی برای کد نویسی ، یه کنسول برای بازی ، یه گوشی برای شبکه های اجتماعی و ارتباط ، یه لپ تاپ سبک برای یوتیوب و بررسی آمار و ....

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #20 : 19 امرداد 1401، 03:57 ب‌ظ »
هرکدوم برای یه کاری طراحی شدن ولی اگر بودجه نباشه خب مجبوری از یک وسیله استفاده کنی
_.hartin._

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #21 : 19 امرداد 1401، 08:53 ب‌ظ »
موافقم ، منم اگه بودجه بود قطعا الان چندین دستگاه میخریدم برای کارهای مختلف
البته باز برای بازی ترجیح میدم روی pc باشه ولی خب میتونیم اینو سلیقه هم در نظر بگیریم بعضیا سبک بازیشون طوریه که با یه دستگاه بازی بیشتر حال میکنن

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 790
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
« پاسخ #22 : 19 امرداد 1401، 11:43 ب‌ظ »
خیلی هم سلیقه ای نیست ، یه روالی داره ، مثلا شما گوشی میخری برای تلفن زدن ، یجایی پیش میاد عکسی هم باهاش میگیری ، ولی وقتی میخای کار عکاسی رو جدی و یا حرفه ای انجام بدی میری دوربین عکاسی با لنز فلان میخری ،
بازی هم همینطوره ، وقتی بخای جدی بازی کنی یا پی سی گیمینگ و انتخاب میکنی یا کنسول ، اینجا سلیقه ای میشه ، وگرنه با لپ تاپ معمولی که برای کارای روزمره گرفتی نمییشه آخرین نسخه کال آف و بدون لگ و با فریم بالا مولتی پلیر بازی کرد .

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #23 : 20 امرداد 1401، 12:17 ق‌ظ »
به نظرم لپتاپ‌های گیمینگ با یه سری trade-off، تعادل قابل قبولی بین تمام نیازها برقرار کرده‌ن. یعنی درسته که شارژدهی ضعیفی دارن و زیر فشار داغ می‌کنن و بازدهی در حد سخت‌افزار PC ندارن و خیلی هم سبک‌وزن نیستن، اما واسه کارهای روزمره یا دفتری و مهندسی یا حتی مولتی‌مدیا عالی‌ن، و واسه بازی کردن کافی. یه دونه لپتاپ گیمینگ نه خیلی گرون‌قیمت و یه دونه گوشی قاتل پرچمدار تمام چیزیه که برای چندین سال جوابگوی همه‌ی نیازهاس.

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5082
« پاسخ #24 : 20 امرداد 1401، 01:55 ق‌ظ »
با سلام.

دوستان فرض کنید همین امروز پروژه‌ای در گیت‌هاب می‌بینید که مربوط به یک کنسول بازی آزاده (البته این پروژه‌ها همین الان هم هستند، خیلی هم خوبن، صرفا فرض کنید یکی دیگه هم داره اضافه میشه) و حالا در این پروژه، یک سری سخت‌افزار و نرم‌افزار بهتون معرفی شده و یک سری بازی.
...
سلام
به طور خلاصه، همین که این گفت.  :)
حال نداشتم دوباره تایپ کنم.

سلام، به صورت آماده دوست دارم خیلی کوچک باشه و مثل استیم دک کلید هایی روش باشه یا حتا یه کیبورد کوچک روش! و اینکه دارای مقداری پورت(درگاه) کافی برای وصل کردن وسایل جدا مثل موس و کیبورد باشه، و از نظر من کنسول بازی خیلی خوب میشه که فقط برای بازی نباشه و بتونی از سخت افزارت برای کارهای دیگم استفاده کنی دقیقا مثل استیم دک(البته خب آزاد نیست و...)

ساختش توسط خودمون رو درست متوجه نشدم؟ یعنی اگه خودمون بسازیم چجوری میسازیم یا چی؟! به هرحال من ترجیح میدم کنسولی باشه که قطعاتش قابل تعویض باشه مثل رم هارد صفحه نمایش و... خلاصه یبار مصرف نباشه مثل بعضی دستگاه ها که کوچک ترین مشکلی میخوره باید از هفت خان رستم گذر کنی، و البته اگه بشه تا حدودی ارتقاش داد هم عالی میشه، البته میدونم کار سختیه بشه همه چیش رو جدا کرد و با این قابلیت کوچک هم باشه، ولی تا حدودی بنظرم امکان پذیره کنسولی که میخریم کمی قابل تغییر باشه.
درکل بنظرم کوچک بودن موضوع مهمی هست دیگه کنسول های PS5 و... اگه بخوان همیشه بزرگ باشن بنظر من از رده خارج میشن کم کم چون الان سخت افزار هایی ساخته میشه تو دستت میتونی بگیری و هر وری ببری(خیلی لذت بخشه)
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #25 : 20 امرداد 1401، 09:17 ق‌ظ »
به نظرم لپتاپ‌های گیمینگ با یه سری trade-off، تعادل قابل قبولی بین تمام نیازها برقرار کرده‌ن. یعنی درسته که شارژدهی ضعیفی دارن و زیر فشار داغ می‌کنن و بازدهی در حد سخت‌افزار PC ندارن و خیلی هم سبک‌وزن نیستن، اما واسه کارهای روزمره یا دفتری و مهندسی یا حتی مولتی‌مدیا عالی‌ن، و واسه بازی کردن کافی. یه دونه لپتاپ گیمینگ نه خیلی گرون‌قیمت و یه دونه گوشی قاتل پرچمدار تمام چیزیه که برای چندین سال جوابگوی همه‌ی نیازهاس.
یه نوت بوک مصل‌پیکسل بوک گو برای وارای عادی یه پی سی و یه گوشی قاتل پرچمدار فوق العاده میشه ارزو هام اینه پیکسل بوک هارو‌تجربه کنم کروم او اس درسته ازاد نیست ولی خیلی باید باحال باشه شنیدم از اپیکیشن های گنو هم پشتیبانی میکنه پلی استور هم که داره دیگه ادم چی میخاد
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5099
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #26 : 20 امرداد 1401، 10:40 ق‌ظ »
یک دونه کی دی ای اسلیم بوت با رم بالا همه نیاز ها رو بر اورده می کنه  :D
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین MADMAN

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 804
  • We are not users we are friends.
« پاسخ #27 : 20 امرداد 1401، 12:21 ب‌ظ »
یادم رفت بگم با این دسته:
https://www.8bitdo.com/arcade-stick
خود آزاری داشته؟ Right top پایین سمت چپه! بقیه دکمه ها همین طور
سلامتی پنگوئن که یه ذره قد داره، اما بازم لاتی راه میره ....

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #28 : 20 امرداد 1401، 03:56 ب‌ظ »
همه مثل شما کم مصرف نیستن😂
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5099
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #29 : 20 امرداد 1401، 05:09 ب‌ظ »
همه مثل شما کم مصرف نیستن😂
اولا که خنده نداره
دوما کی گفته کمه ؟ یک ۳۲ گیک روش رو با ۲ ترا ssd و گرافیک مجزا بگیری با ۱۵.۶ اینچ صفحه کمه ؟
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com