انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: کمبود fps در minecraft با tl legacy و پیشنهاد توزیع برای بازی(مصرف کم منابع)  (دفعات بازدید: 1993 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین متی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 150
سلام به همه ی دوستان عزیز :)
در بازی نسخه ۱.۸.۸ مشکل اف پی اس دارم,چیزی که سیستم میگه فریم بر ثانیم حدود ۲۲۷ خورده ای هست ولی چیزی که حس میکنم خیلی کمتر هست,مثلا حدود ۳۰ یا کمتر,لطفا راهنمایی کنید :)
(البته حدس بزنم مشکل از اوبونتو باشه فکر کنم باید توزیع عوض کنم چه توزیعی برای بازی پیشنهاد میکنید؟)
« آخرین ویرایش: 04 اسفند 1401، 01:02 ب‌ظ توسط Mmd54 »

آفلاین سودو

• Full Member
  • *
  • ارسال: 191
  • :(){ :|:& };:
هر چی غیر از اوبونتو. اوبونتو خیلی سنگین شده، یا دبیان بریز یا آرچ نصب کن.

آفلاین ɴɪᴍᴀ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1272
  • یه برنامه نویس 13 ساله :)
    • smartnima Website
سلام، رم بیشتری به بازی اختصاص بدید.

آرچ و منجارو خوبن، tl رو هم تو aur دارن.

آفلاین متی

• Full Member
  • *
هر چی غیر از اوبونتو. اوبونتو خیلی سنگین شده، یا دبیان بریز یا آرچ نصب کن.
دبیان توی دسکتاپ چقدر رم مصرف میکنه؟

آفلاین متی

• Full Member
  • *
سلام، رم بیشتری به بازی اختصاص بدید.

آرچ و منجارو خوبن، tl رو هم تو aur دارن.
رم رو جایی که رم خالی داشتم بردم,از ارچ یکم میترسم چون توی آموزش هاش دیدم نصب گرافیکی نداره و منم که تازه کارم :(

آفلاین انگلستان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2219
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
دبیان اگه میز کارت xfce باشه ۷۰۰ مگ
اگه gnome باشه 1 گیگ
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین ɴɪᴍᴀ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1272
  • یه برنامه نویس 13 ساله :)
    • smartnima Website
رم رو جایی که رم خالی داشتم بردم,از ارچ یکم میترسم چون توی آموزش هاش دیدم نصب گرافیکی نداره و منم که تازه کارم :(
منجارو و دبیان گزینه های خوبین.

آفلاین متی

• Full Member
  • *
خیلی ممنون بابت وقت گذاشتنتون  ;D

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
یبار از ویلند و زورگ تغییر بده ببین فرقی میکنه؟ اگه کارت گرافیکت انویدیا هست نسخه راه انداز(درایور) رو تغییر بده، میدونی که انویدیا دو نسخه راه اندار انحصاری و آزاد داره، شاید یکیش مشکل داشته باشه با گرافیک‌ت.
یعنی حدود ۲۰۰ تصویر بر ثانیه میگیری و باز هم احساس کندی میکنی؟ منظورت از کندی دقیقا چیه مثلا تصویر خط میفته یا چی  ماینکرافت تنظیماتی مثل وی سینک نداره؟ یه نگاه بنداز

آفلاین 13Mahdi84

• Full Member
  • *
  • ارسال: 180
  • Arch-Gnome
مانجارو برای من بهترین بوده نصب برنامه ها خیلی راحته به نظر من بهترین فروشگاه برنامه رو داره نصبش هم راحته اگه میخوای چند تا ویدیو از ببین اگه دوس داشتی نصب کن
https://manjaro.org/
اگه منتظر بمونیم که یکی ظهور کنه واسه کمک کردن به ما و بهتر کردن دنیا،
هیچ وقت این اتفاق نمیوفته مگه اینکه خودمون دست به کار بشیم و به هم دیگه کمک کنیم

آفلاین متی

• Full Member
  • *
یبار از ویلند و زورگ تغییر بده ببین فرقی میکنه؟ اگه کارت گرافیکت انویدیا هست نسخه راه انداز(درایور) رو تغییر بده، میدونی که انویدیا دو نسخه راه اندار انحصاری و آزاد داره، شاید یکیش مشکل داشته باشه با گرافیک‌ت.
یعنی حدود ۲۰۰ تصویر بر ثانیه میگیری و باز هم احساس کندی میکنی؟ منظورت از کندی دقیقا چیه مثلا تصویر خط میفته یا چی  ماینکرافت تنظیماتی مثل وی سینک نداره؟ یه نگاه بنداز
گرافیکم amd هست :)
منظورم این بود که فریم ها دیر به دیر تعویض می‌شدند مثلا در حد ۱۵ فریم,البته روی v-sync که تنظیم کردم کمی بهتر شد :D
« آخرین ویرایش: 04 اسفند 1401، 05:10 ب‌ظ توسط Mmd54 »

آفلاین متی

• Full Member
  • *
مانجارو برای من بهترین بوده نصب برنامه ها خیلی راحته به نظر من بهترین فروشگاه برنامه رو داره نصبش هم راحته اگه میخوای چند تا ویدیو از ببین اگه دوس داشتی نصب کن
https://manjaro.org/
ممنون از لطفتون حتما امتحان میکنم :)

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
گرافیکم amd هست :)
منظورم این بود که فریم ها دیر به دیر تعویض می‌شدند مثلا در حد ۱۵ فریم,البته روی v-sync که تنظیم کردم کمی بهتر شد :D
جالبه چون amd اکثرا بدون مشکل هست ماینکرافت هم آزمایش کردم خیلی خوب اجرا میشه، با Tlauncher نصبش کرده بودم. شاید توزیع‌ت قاطی کرده یا یچیزی که نمیدونم :) به هرحال نصبش توزیع دیگه خیلی پیشنهاد میشه چون اف‌پی‌اس۱۵ یعنی بازی نمیکنم :)