انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مرور وب در ترمینال + امکان نمایش عکس ها  (دفعات بازدید: 73618 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین rezass

• Full Member
  • *
  • ارسال: 153
  • مرگ بر نژاد پرستی
پاسخ به: مرور وب در ترمینال + امکان نمایش عکž
« پاسخ #30 : 03 شهریور 1389، 10:50 ق‌ظ »

ولی برای من عکس ها رو نشون نمیده
« آخرین ویرایش: 03 شهریور 1389، 10:54 ق‌ظ توسط rezass »

آفلاین aref3d

• Full Member
  • *
  • ارسال: 239
پاسخ به: مرور وب در ترمینال + امکان نمایش عکس ها
« پاسخ #31 : 03 شهریور 1389، 03:34 ب‌ظ »
برای من هم عکس‌ها را نشون نمیده

آفلاین XERO

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 65
« پاسخ #32 : 17 آبان 1389، 02:20 ق‌ظ »
یاد ترمینال های بازی Fallout 3 افتادم  :)

به قول دوستان +1 !

آفلاین salamkawan

• Newbie
  • *
  • ارسال: 13
« پاسخ #33 : 20 خرداد 1390، 08:54 ب‌ظ »
با عرض تشکر و خسته نباشید
بنده عضو جدید سایت خوبتون هستم و تازه به جمع استفاده کنندگان از ubuntu ‍پیوسته ام.
برای دانلود خواستم از برنامه multiget استفاده کنم که متآسفانه وقتی رو سایتش رفتم تا برنامه رو دانلود کنم در آخرین مرحله صفحه پیام خطا می ده به این مضمون Download Forbidden

We cannot send this file to your location. Please visit our our T7 page
و نمی تونم برنامه رو دانلود کنم.
اگه ممکنه یه جورایی کمکم کنید تا برنامه رو دانلود کنم.
لازم به ذکره که از رو xp هم که خواستم دانلود کنم همین پیامو داد.
خیلی متشکرم.

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
« پاسخ #34 : 21 خرداد 1390، 11:41 ق‌ظ »
کدوم ادرس رفتین؟ ((ادرسش رو بزارین))

آفلاین mablue

• Full Member
  • *
  • ارسال: 124
  • sudo halt
    • تورکواز
« پاسخ #35 : 08 آبان 1390، 11:34 ق‌ظ »
یه سوال برام  پیش امده
مرور وب در ترمینال چه برتری نسبت به مرور وب  در مرورگر داره :
یعنی میخوام  بدونم ایا    سریع تره یا مزیت دیگه ای ای داره و یا فرقی  نداره و فقط  برای زمانهایی هست که دست  رسی  به محیط گرافیکی مثلا نداریم .
یا این که  برا ی کاربرای معممولی کاربرد خاصی نداره !

برای من هم این سوال شده
واقعا این ترمینال جه کارها رو نمی کنه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!؟!؟!؟!؟1
من از این تاپیک واقعا ذوق زده شدم

:o فک کنم فقط واسه وقتیه که محیط گرافیکی در دسرس نیس چون فایرفاکس یا کروم هرگز از لحاظ سرعت یا امنیت ضعیف تر از ترمینال نیستن و امکان نداره باشن
طرف هکره لینوکس جنتو رو تو ترمینال وا میکنه بعد با مرورگرش میره فرومها رو چک میکنه جواباشونو میده میره!! \\:D/
عاشقتم لینوکس چون تو بغلم خجالتی و بی حرکتی مثل بعضی سیستما روده بر نیستی شفاف و صادقی همون اولش تا ته تهای دلت رو برام رو کردی و هر روز که میگذرد فِرَش تر میشوی مطابق سلیقه ام آرایش میکنی و مهمتر از همه چشم به جیبم ندوخته ای!

آفلاین sharare

• Newbie
  • *
  • ارسال: 23
پاسخ : مرور وب در ترمینال + امکان نمایش عکس ها
« پاسخ #36 : 22 اسفند 1391، 02:25 ب‌ظ »
از  اونجایی  که  این  موضوع  ارزش  ایجاد   یک   تاپیک   جدید  رو  نداشت       خیلی  گشتم   که   تاپیکی   مربوط  به   این  موضوع   پیدا   کنم  و   همونجا  یه  پست   کوچیک  بزنم  ولی  متاسفانه  تاپیک   مناسبی   پیدا  نکردم  و   با  عرض  شرمندگی   چون  خیلی  ذوق زده شدم   نتونستم  این کار رو نکنم ...

همونطور که  میدونید    برنامه های   مرور  وب  در  ترمینال  زیاد  هستن   . که  از  بین  اینها   w3m   به  طور   پیش فرض  نصب  هست  ... چند بار از این برنامه استفاده  کردم   ولی    عکسها  رو  نشون  نمیداد !!!   خوب   انتظار  زیادی   داشتم   !   عکس   توی    ترمینال ؟!!!   
اتفاقی  داشتم  توی   synaptic   میگشتم  که    یهو   چیزی  که  میخواستم   رو  پیدا  کردم   ;D   

sudo  apt-get install w3m-img
w3m www.google.com
نمونه   کار  :    w3m.jpg

لبته  برنامه  های   دیگه ای   هم  هستن   ولی  تا  جایی  که  من  میدونم   امکان  نمایش  عکس   رو ندارن ...
lynx
retawq
links
links2

ولی من که دستور w3m www.google.com رو می زنم بدون گرافیک  میاره ، در حالی که w3m-img  و w3m-el رو هم نصب کردم  ](*,) چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
« پاسخ #37 : 22 اسفند 1391، 06:57 ب‌ظ »
از  اونجایی  که  این  موضوع  ارزش  ایجاد   یک   تاپیک   جدید  رو  نداشت       خیلی  گشتم   که   تاپیکی   مربوط  به   این  موضوع   پیدا   کنم  و   همونجا  یه  پست   کوچیک  بزنم  ولی  متاسفانه  تاپیک   مناسبی   پیدا  نکردم  و   با  عرض  شرمندگی   چون  خیلی  ذوق زده شدم   نتونستم  این کار رو نکنم ...

همونطور که  میدونید    برنامه های   مرور  وب  در  ترمینال  زیاد  هستن   . که  از  بین  اینها   w3m   به  طور   پیش فرض  نصب  هست  ... چند بار از این برنامه استفاده  کردم   ولی    عکسها  رو  نشون  نمیداد !!!   خوب   انتظار  زیادی   داشتم   !   عکس   توی    ترمینال ؟!!!   
اتفاقی  داشتم  توی   synaptic   میگشتم  که    یهو   چیزی  که  میخواستم   رو  پیدا  کردم   ;D   

w3m www.google.com

لبته  برنامه  های   دیگه ای   هم  هستن   ولی  تا  جایی  که  من  میدونم   امکان  نمایش  عکس   رو ندارن ...
lynx
retawq
links
links2

ولی من که دستور w3m www.google.com رو می زنم بدون گرافیک  میاره ، در حالی که w3m-img  و w3m-el رو هم نصب کردم  ](*,) چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

w3m-img google.com
قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود

آفلاین tandisjiji

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
    • http://www.tandis-clinic.com
« پاسخ #38 : 06 فروردین 1392، 12:09 ق‌ظ »
درکل خیلی خوب بود

آفلاین sharare

• Newbie
  • *
  • ارسال: 23
« پاسخ #39 : 07 فروردین 1392، 11:13 ق‌ظ »

w3m www.google.com

lynx
retawq
links
links2

w3m-img google.com

پیغام زیر رو می ده
w3m-img: command not found
در حالی که برنامه نصب شده

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #40 : 09 فروردین 1392، 08:26 ب‌ظ »

w3m www.google.com

lynx
retawq
links
links2

ترمینال گنوم یا کنسول kde توانایی نمایش تصاویر رو ندارن. از xterm استفاده کنید. همچنین قابلیت راست کلیک w3m نیز در xterm فعال می‌شود.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19532
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #41 : 10 فروردین 1392، 06:55 ب‌ظ »
جالب بود
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
« پاسخ #42 : 11 فروردین 1392، 01:44 ق‌ظ »
بدون x هم کار میکنه؟

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #43 : 11 فروردین 1392، 01:49 ق‌ظ »
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
« پاسخ #44 : 15 فروردین 1392، 12:00 ق‌ظ »
متن فارسی مشکل داره حتی bicon هم نصب کردم فایده نداشته که نداشت ؟!
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ