انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: لاگ شبستر  (دفعات بازدید: 2348 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین KARA_KRAL

• Full Member
  • *
  • ارسال: 178
  • GNU / Linux for humanity
لاگ شبستر
« : 25 فروردین 1400، 06:10 ب‌ظ »
سلام
بعد از کلی دوندگی، لاگ شبستر رو عملا استارت زدیم یکی از اهداف این بود که بچه هایی که در ابتدای راه هستند با کسانی که تجربه بیشتری دارند آشنا شوند، من خودم انتظار نداشتم همون جلسه سوالاتی در سطحی که دیدم مطرح بشه، و بهتر از اون چقدر خوب بچه ها کاور می کردن بحث ها رو

موضوع ارایه ها:
۱) نرم افزار آزاد صفر تا صد
۲) چرا گنو/لینوکس
چیزی که هستی را رها کن شاید چیزی که می خواهی بشوی   لائو تسو

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 901
  • وبمستری به سبک سامیت
پاسخ : لاگ شبستر
« پاسخ #1 : 03 اردیبهشت 1400، 03:07 ب‌ظ »
دقیق تر توضیح میدید که دستانش چی هست ؟
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین KARA_KRAL

• Full Member
  • *
  • ارسال: 178
  • GNU / Linux for humanity
« پاسخ #2 : 08 اردیبهشت 1400، 10:07 ق‌ظ »
سال ۹۵ اومدم تو شهرمون لاگ رو برگزار کنیم که بچه های لینوکسی همدیگه رو بشناسن، که طبیعتا باعث پیشرفت بچه ها می شد یکی از نیازهامون یه محل عمومی و اگه یسری امکانات برای ارایه مطالب رو داشته باشه مثل پروژکتور که عالی می شد تا حدودی گشتم ولی جاهای دولتی که هیچ کاری نکردن جز اینکه این پاس می داد به اون یکی اون هم پاس می داد به اون یکی عملا هیچی البته تو ذهنم بود که برای برگزاری لاگ یه موضوع ارایه خوب که می تونه داخل پارک هم باشه کافیه، ولی فصل سرما دیگه نمی شد تو پارک برگزار کرد. این سری دانشگاه آزاد هم مراجعه کردم و بعد چند روز رفت و امد و نه گفتن های واحد های مختلف با دلایل مسخره از حراست بگیر تا ....  ولی بالاخره  دی ماه ۹۹  اولین جلسه لاگ رو توی جای نسبتا مناسب برگزار کردیم و بعد از اون جلسات بنا به چند دلیل به صورت مجازی برگزار شد.
 خودم هم یک دوست خوب رو اونجا پیدا کردم
پ.ن شهر های کوچک رو از لحاظ امکانات با تهران مقایسه نکنید گاهی پیدا کردن محل مناسب برای برگزاری همچین رویدادی هم سخت هست.
چیزی که هستی را رها کن شاید چیزی که می خواهی بشوی   لائو تسو

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 901
  • وبمستری به سبک سامیت
« پاسخ #3 : 12 اردیبهشت 1400، 08:30 ب‌ظ »
سال ۹۵ اومدم تو شهرمون لاگ رو برگزار کنیم که بچه های لینوکسی همدیگه رو بشناسن، که طبیعتا باعث پیشرفت بچه ها می شد یکی از نیازهامون یه محل عمومی و اگه یسری امکانات برای ارایه مطالب رو داشته باشه مثل پروژکتور که عالی می شد تا حدودی گشتم ولی جاهای دولتی که هیچ کاری نکردن جز اینکه این پاس می داد به اون یکی اون هم پاس می داد به اون یکی عملا هیچی البته تو ذهنم بود که برای برگزاری لاگ یه موضوع ارایه خوب که می تونه داخل پارک هم باشه کافیه، ولی فصل سرما دیگه نمی شد تو پارک برگزار کرد. این سری دانشگاه آزاد هم مراجعه کردم و بعد چند روز رفت و امد و نه گفتن های واحد های مختلف با دلایل مسخره از حراست بگیر تا ....  ولی بالاخره  دی ماه ۹۹  اولین جلسه لاگ رو توی جای نسبتا مناسب برگزار کردیم و بعد از اون جلسات بنا به چند دلیل به صورت مجازی برگزار شد.
 خودم هم یک دوست خوب رو اونجا پیدا کردم
پ.ن شهر های کوچک رو از لحاظ امکانات با تهران مقایسه نکنید گاهی پیدا کردن محل مناسب برای برگزاری همچین رویدادی هم سخت هست.
از شما متشکرم که پاسخ من رو با صبر و حوصله دادید واقعا ممنون  :)
وبمستری به سبک سامیت