انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل انجمن با فراموشی رمز عبور و نام کاربری را حل کنید لطفا  (دفعات بازدید: 2257 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Pegasus

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 76
  • یه ویندوزی عاشق لینوکس
سلام. مشکل اول: انجمن هیچ ایمیلی برای کاربرانی که رمز عبورشون رو فراموش کردن نمیفرسته! مگه میشه؟ مگه داریم؟ اونم انجمن لینوکس که از کل جهان تکنولوژی و نرم افزار ایراد می گیره ](*,)
ایدی ام رو وارد قسمت فراموشی رمز عبور کردم و هیچ ایمیلی برام ارسال نشد!

مشکل دوم: همه سایت ها برای فراموشی رمز عبور ادرس ایمیل میخوان ولی این انجمن نام کابری میخواد! ](*,) که اکثر کاربرها نام کاربری شون رو نمیدونن و تو پسورد منیجرشون ذخیره شده.مثلا من 5 ساله که از اکانت اصلیم استفاده نکردم نمیدونم نام کاربری اون اکانت چی هست؟ یه پروفایل اصلی دارم که میخوام از اون پروفایل استفاده کنم ولی هرکاری کردم به در بسته خوردم. حدود 20 روز پیش به دو نفر از مدیران گرامی پیام دادم یکی از عزیزان  قول پیگیری دادن ولی متاسفانه انگار سرشون شلوغ هست. دوست دیگه هم پیامم رو بار نکردن.
یعنی اگر کسی پسورد رو فراموش کنه . نام کاربری رو بدونه هم نمی تونه به انجمن دسترسی داشته باشه!
لطفا برای فراموشی رمز از گزینه ایمیل به جای نام کاربری استفاده کنید.
فکر میکنم خلوت بودن انجمن بی دلیل نیست
تو11 سال گذشته 4 بار تلاش کردم گنولینوکس رو جایگزین ویندوز کنم ولی نشد.این بار 5th هست Debian 12

آفلاین Its_alireza!

• Full Member
  • *
  • ارسال: 151
بنده بعد از امتحانات و هر وقت درس اجازه بده یک فکر اساسی براش میکنم و با کمک ناظرین میبرمش روی دیسکورس
!Its alireza

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4777
  • masoft قدیم
تا حدی مشکلات رو برطرف کردم. قضیه کمی پیچیده‌تر بود. یک قسمت اون به دلیل تعویض دامنه بود که حل شد.