انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: تم فایرفاکس  (دفعات بازدید: 8777 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
پاسخ : تم فایرفاکس
« پاسخ #30 : 27 دی 1400، 09:43 ق‌ظ »
منتشر شد ! خدمت دوستان : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/darq/

مشتاقانه منتظر بازخوردتون هستم : )
قشنگه نصب کردم
فقط منو خیلی سفیده تضادش با زمینه زیاده
رنگ اصلی خاکستریه ک هیچ ! رنگ سفیده که میتونم با رنگ های دیگه جایگزین کنم و نسخه های دیگشو آپ کنم ! مثلا به جای سفید چ رنگی مد نظرتون هست ؟ همونو جایگزین کنم و بارگذاری به عنوان تم دوم !
« آخرین ویرایش: 27 دی 1400، 09:47 ق‌ظ توسط / sudo rm -rf »
آرچ و گنوم!

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #31 : 27 دی 1400، 09:47 ق‌ظ »
راستی ! شاید براتون جالب باشه ! خاکستری ای که استفاده کردم از خاکستری های تم دارک گنوم هست ! ک تا حدودی شبیه به یو آیه گنوم بشه ! فقط سفید میمونه که قابل جایگزینیه !
آرچ و گنوم!

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #32 : 27 دی 1400، 09:50 ق‌ظ »
فایل manifest تم تون رو ویرایش کردم: لینک
عذر میخوام این چی هست ؟ !!! من ی فایل با ی فرمت دیگه از فایرفاکس کالر گرفتم و دادمش به فایرفاکس دولوپر ! با این باید چیکار کنم ؟

میخواین شما رنگی که میخواین جایگزین ش رو بدین کدشو تا نسخه ( behDev Edition ) رو منتشر کنم !
آرچ و گنوم!

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 510
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #33 : 27 دی 1400، 11:52 ق‌ظ »
عذر میخوام این چی هست ؟ !!! من ی فایل با ی فرمت دیگه از فایرفاکس کالر گرفتم و دادمش به فایرفاکس دولوپر ! با این باید چیکار کنم ؟

میخواین شما رنگی که میخواین جایگزین ش رو بدین کدشو تا نسخه ( behDev Edition ) رو منتشر کنم !
من نخواستم به اسم خودم در بیاد، فایل xpi مال تم تون رو استخراج کردم، این فایل manifest توش بود، گرفتم یکم ادیتش کردم، ارشیو منیجر هم این فرمت رو نداشت که بذارم داخلش و کلا حوصله نکردم برم دنبالش. تم رو در این لینک آپلود کردم، اگه صفحه وجود نداره احتمالا هنوز قبول نکردنش و باید صبر کنید.
« آخرین ویرایش: 27 دی 1400، 11:58 ق‌ظ توسط behDev »
دیگه زیاد اینجا نیستم و بیشتر تو گروه‌های گنو/لینوکسی تلگرام کمک می‌کنم، دور از هیچ اذیت و حواشی. تلگرام: behdev@

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #34 : 27 دی 1400، 01:32 ب‌ظ »

من نخواستم به اسم خودم در بیاد، فایل xpi مال تم تون رو استخراج کردم، این فایل manifest توش بود، گرفتم یکم ادیتش کردم، ارشیو منیجر هم این فرمت رو نداشت که بذارم داخلش و کلا حوصله نکردم برم دنبالش. تم رو در این لینک آپلود کردم، اگه صفحه وجود نداره احتمالا هنوز قبول نکردنش و باید صبر کنید.

نوش جان ! امیدوارم ب خوشی استفاده کنین !
آرچ و گنوم!

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #35 : 27 دی 1400، 01:34 ب‌ظ »
تم من
اون بالاش متحرکه من خیییلللیییی دوستش دارم

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #36 : 27 دی 1400، 01:39 ب‌ظ »
تم من
اون بالاش متحرکه من خیییلللیییی دوستش دارم

گنوم برای من سنگینه ! همه انیمیشن ها رو خاموش میکنم ک نهایت پرفورمنس رو بگیرم ! هر چی نیازم نیس رو حذف کردم روون ش ! دارم از جناب دراگون نحوه نصب دیبوت استرپ دبیان رو یاد میگیرم که مینیمال ترین حالت ممکن رو داشته باشم ! تم فایرفاکسم تا حد ممکن لایت و مینیماله !

بعد شما تم فایرفاکستونم متحرکه ؟ چقد من مظلومم آخه !

البته ناگفته نماند که تنها بخاطر منابع ضعیفم نیس این موضوع ! به مینیمال بودم هم علاقه دارم ! کلا وسواس دارم و نمیتونم حتی اپ اضافه ای رو نگه دارم !
آرچ و گنوم!

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #37 : 27 دی 1400، 02:13 ب‌ظ »
درک میکنم چون منابع خودمم تا حدودی محدوده
رمم ۶ گیگه و سی پی یو هم نسل اول کور آی ۵ هست گرافیک هم ... گیرافیک ؟ گیرافیک نداریم ما !
البته خیلی خر کار هست
ولی خب اندروید استودیو رو باهاش باز میکنم فنش اونقدر صدا میده که هرلحظه احتمال میدم پرواز کنه
شبیه ساز هم بخوام فعال کنم واویلا میشه !! با xfce هم همین وضعو دارم
اما خب ادم باید دلش به یه چیزی خوش باشه دیگ
برای همین بنظرم سخت نگیر

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5099
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #38 : 27 دی 1400، 02:35 ب‌ظ »
نیاز نیست تغییری در تم دادید دوباره به عنوان یکی دیگه بدید
همون رو با روشی که بالا تر دادم تغییر بدید و برید توی فروشگاه افزونه فایرفاکس قسمت توسعه دهندگان براش بروزرسانی بدید
این دوستمون که فایل manifest رو تغییر دادن
ببینید کلا هر خروجی بگیرید دوتا فایل بهتون میده یک زیپ و یک xpi که محتویاتشون یکیه یک فایل manifest که مشخصات ورژن و رنگ ها و... توشه که راحت قابل خوندنه یکی هم که پوشه است تصویر زمینه ای که قرار دادید اگه ندادین هم که هیچ نیست
تغییری اگه لازمه بدید فایل زیپتون رو استخراج کنید فایل manifest رو باز و تغییر بدید مثلا میتونید نام ورژن و هگزا کد های رنگ رو تغییر بدید و بروزرسانی کنیدش
یا اینکه دوباره بدیدش به افزونه کالر براتون تغییر بده

البته ورژن جدید برای بروزرسانی در هر صورت باید توی فایل تغییر کنه
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5099
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #39 : 27 دی 1400، 02:58 ب‌ظ »
https://addons.mozilla.org/fa/firefox/addon/%D8%AA%D9%85-%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA/

دبیان ۱۱ منتشر شد
پیشنهادم اینه که همراه با تصویر زمینش
https://forum.ubuntu-ir.org/index.php?topic=153506.msg1194962#msg1194962
اخری دبیان ۲
نوش جان کنید داغ داغ
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #40 : 27 دی 1400، 03:15 ب‌ظ »
نیاز نیست تغییری در تم دادید دوباره به عنوان یکی دیگه بدید
همون رو با روشی که بالا تر دادم تغییر بدید و برید توی فروشگاه افزونه فایرفاکس قسمت توسعه دهندگان براش بروزرسانی بدید
این دوستمون که فایل manifest رو تغییر دادن
ببینید کلا هر خروجی بگیرید دوتا فایل بهتون میده یک زیپ و یک xpi که محتویاتشون یکیه یک فایل manifest که مشخصات ورژن و رنگ ها و... توشه که راحت قابل خوندنه یکی هم که پوشه است تصویر زمینه ای که قرار دادید اگه ندادین هم که هیچ نیست
تغییری اگه لازمه بدید فایل زیپتون رو استخراج کنید فایل manifest رو باز و تغییر بدید مثلا میتونید نام ورژن و هگزا کد های رنگ رو تغییر بدید و بروزرسانی کنیدش
یا اینکه دوباره بدیدش به افزونه کالر براتون تغییر بده

البته ورژن جدید برای بروزرسانی در هر صورت باید توی فایل تغییر کنه

خب من تم فعلی رو خودم دارم استفاده میکنم و راضی ام ! دوستی اگر از تم خوشش میاد اما یک موضوعی در اون اذیتش میکنه یک ادیت براش میزارم ! وگرنه از آپشن آپدیت با خبرم !
آرچ و گنوم!

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5082
« پاسخ #41 : 27 دی 1400، 11:07 ب‌ظ »
گنوم برای من سنگینه ! همه انیمیشن ها رو خاموش میکنم ک نهایت پرفورمنس رو بگیرم ! هر چی نیازم نیس رو حذف کردم روون ش ! دارم از جناب دراگون نحوه نصب دیبوت استرپ دبیان رو یاد میگیرم که مینیمال ترین حالت ممکن رو داشته باشم ! تم فایرفاکسم تا حد ممکن لایت و مینیماله !
اگه می‌خواهید با اینجوری نصب کردن، عملکرد بهتری بگیرید، فکر نکنم به نتیجه مطلوب برسید. گنوم یکم سنگینه و نصب از طریق debootsteap، خیلی وضعیت دو تغییر نمیده. شاید برای اینکه عملکرد بهتری بگیرید، استفاده از یه میزکار دیگه، گزینه بهتری باشه.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #42 : 28 دی 1400، 08:31 ق‌ظ »
اگه می‌خواهید با اینجوری نصب کردن، عملکرد بهتری بگیرید، فکر نکنم به نتیجه مطلوب برسید. گنوم یکم سنگینه و نصب از طریق debootsteap، خیلی وضعیت دو تغییر نمیده. شاید برای اینکه عملکرد بهتری بگیرید، استفاده از یه میزکار دیگه، گزینه بهتری باشه.
خیر قرار نیس روی دبیان دیبوت استرپ میزکار نصب کنم ، تصمیم گرفتم همینجوری بدون میزکار باشه و برای یادگرفتن لینوکس ازش استفاده کنم ، ی ده پونزده گیگ جدا از دبیانی ک نصب خواهم کرد با کمک شما ، برای اوبونتو گنوم نگه میدارم ، و دبیان میشه سیستم اصلیم و وقتی نتونستم کاری رو با اون پیش ببرم ناچار میرم سراغ اوبونتو ، می‌خوام خودمو مجبور ب آموختن لینوکس کنم ! وگرنه با کندی گنوم خیلی وقته کنار اومدم ...
« آخرین ویرایش: 28 دی 1400، 09:56 ق‌ظ توسط / sudo rm -rf »
آرچ و گنوم!

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #43 : 28 دی 1400، 10:46 ق‌ظ »
اینجوری که کلی از امکانات گرافیکی رو از دست میدید.
پیشنهاد می کنم مدیر پنجره نصب کنید تا هم کانفیگ کردنش رو یاد بگیرید هم از امکانات گرافیکی بهره مند بشید.
من یک بار i3 نصب کردم فقط یک صفحه خالی میاورد بدون هیچی حتی برای تغییر تصویر پس زمینه هم باید می رفتم یک خط کد به یک فایل مربوط به i3 اضافه می کردم تا تصویر زمینه عوض شه.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #44 : 28 دی 1400، 11:17 ق‌ظ »
اینجوری که کلی از امکانات گرافیکی رو از دست میدید.
پیشنهاد می کنم مدیر پنجره نصب کنید تا هم کانفیگ کردنش رو یاد بگیرید هم از امکانات گرافیکی بهره مند بشید.
من یک بار i3 نصب کردم فقط یک صفحه خالی میاورد بدون هیچی حتی برای تغییر تصویر پس زمینه هم باید می رفتم یک خط کد به یک فایل مربوط به i3 اضافه می کردم تا تصویر زمینه عوض شه.
درست نخوندین نوشته منو ، اوبونتو گنوم رو هم در کنارش نصب میکنم !
البته شاید یک ویندوز منیجز هم بقول شما نصب کردم ، اما بدون منبع آموزشی فارسی واقعا سخته یاد گرفتنش !
آرچ و گنوم!