انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: طرح ترجمه‌ی نشریه‌ی حلقه‌ي کامل؛ هر کاربر، یک صفحه!  (دفعات بازدید: 58869 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1556
مصطفی ببین، من واقعا سر در نمیارم. میدونم فکر میکنی از رو تنبلیه... اما باور کن من چند روز دارم اینجور چیزا رو زیر و رو میکنم اما واقعا ازش سر در نیاوردم :( خواهشا بی خیال ما شو....  :'(

آفلاین Mostafa Jalilianfar

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1085
مصطفی ببین، من واقعا سر در نمیارم. میدونم فکر میکنی از رو تنبلیه... اما باور کن من چند روز دارم اینجور چیزا رو زیر و رو میکنم اما واقعا ازش سر در نیاوردم :( خواهشا بی خیال ما شو....  :'(

من هیچ فکری نکردم فقط خواستم که مالکیت سندها در اختیار من نباشه و شما هم بسیار فعال بودید و فکر کردم که بهتره که شما این کار رو انجام بدید
باشه من پوشه رو میسازم و برای همه به اشتراک میزارم
هر وقت تونستی مالکیت فایل ایمیلها رو بهم برگردون
ممنون
به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *

من هیچ فکری نکردم فقط خواستم که مالکیت سندها در اختیار من نباشه و شما هم بسیار فعال بودید و فکر کردم که بهتره که شما این کار رو انجام بدید
باشه من پوشه رو میسازم و برای همه به اشتراک میزارم
هر وقت تونستی مالکیت فایل ایمیلها رو بهم برگردون
ممنون

;D
درباره فایل ایمیلها، چجوری باید مالکیتش رو به شما برگردونم؟ :)

ویرایش: مالکیت رو به شما تغییر دادم :)
« آخرین ویرایش: 11 شهریور 1391، 06:50 ب‌ظ توسط حامد سپهر »

• High Hero Member
  • *
دوستان عزیز پس از پایان ترجمه هر مقاله اون رو در پوشه‌ای که ادرش رو پایین‌تر میارم بزارید و حتما اسم خودتون (و یا نام مستعار) رو به عنوان مترجم اضافه کنید
https://docs.google.com/folder/d/0B9Oe1sQQKhPRMmJyTWo3NHg3bzQ/edit
به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید

• High Hero Member
  • *

دستت درد نکنه ولی سعی کن که در ویرایش تمام فایل‌ها مشارکت داشته باشی
تنها تفاوت مدیرها با مالک امکان حذف سند توسط مالک سند هستش و نه بیشتر

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *

دستت درد نکنه ولی سعی کن که در ویرایش تمام فایل‌ها مشارکت داشته باشی
تنها تفاوت مدیرها با مالک امکان حذف سند توسط مالک سند هستش و نه بیشتر

من نمیخواستم فایلها دستم باشه چون از مباحث شیر و اینجور چیز میزاش اصلا سر در نمیارم. اما بابت ویرایش خیالت راحت، تمام سعی‎ام رو میکنم :)

آفلاین zeinab.n

• Newbie
  • *
  • ارسال: 12
کی صفحه ها رو برای ترجمه مشخص میکنه که کار موازی انجام نشه؟ من تا شماره آخر رو هم دارم. از کجا شروع کنم برای ترجمه؟

آفلاین vandu

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 741
کی صفحه ها رو برای ترجمه مشخص میکنه که کار موازی انجام نشه؟ من تا شماره آخر رو هم دارم. از کجا شروع کنم برای ترجمه؟
سلام
به این تاپیک مراجعه کنید:
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,42207.0.html
برای دسترسی به اسناد و غیره هم با کاربر MustafaJF در ارتباط باشید:
http://forum.ubuntu.ir/index.php?action=profile;u=9137
موفق باشید...
Nothing is particularly hard if you divide it into small jobs

Henry Ford

آفلاین zeinab.n

• Newbie
  • *
  • ارسال: 12
من بخش ask the new guy رو ترجمه کرده بودم. اما با اینکه پیام گذاشتم که دسترسی آپلود ندارم فقط برام پیام اومد که ایمیلم قبلا اضلفه شده و مشکلی نیست اما من همچنان مشکلم حل نشد. متاسفانه بدون خبر دادن به من فرد دیگه ای هم زحمت ترجمه رو کشیده. اگه برای بخش های دیگه کاری رو زمین مونده بگید تا انجام بدم.البته بنده هنوز دسترسی آپلود ندارم.

• High Hero Member
  • *
من بخش ask the new guy رو ترجمه کرده بودم. اما با اینکه پیام گذاشتم که دسترسی آپلود ندارم فقط برام پیام اومد که ایمیلم قبلا اضلفه شده و مشکلی نیست اما من همچنان مشکلم حل نشد. متاسفانه بدون خبر دادن به من فرد دیگه ای هم زحمت ترجمه رو کشیده. اگه برای بخش های دیگه کاری رو زمین مونده بگید تا انجام بدم.البته بنده هنوز دسترسی آپلود ندارم.

چند بار توی فاروم پیغام دادیم
شما در ترجمه بسیار دیر عمل کردید
نحوه ترجمه شماره در همین فاروم اعلام خواهد شد

• High Hero Member
  • *
من دسترسی تعدادی از کاربرها رو از ویرایش به دیدن تغییر دادم ولی همه کسانی که در ترجمه شرکت داشتند (به اسم می شناختم) همون ویرایش گذاشتم
اگه کسی رو به اشتباه دسترسیش رو کم کردم اعلام کنه تا یکی از مدیرها (10 نفر) اجازه ویرایش بده
اینکار برای امنیت و قانونمند شدن لازم بود و بهتره تا زمانی که یکسری قانون تعیین نکردیم دسترسی ها رو زیادتر نکنیم