انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: لیست بسته‌هایی که یونیتی را تشکیل می‌دهند؟(فورک یونیتی برای آرچ)  (دفعات بازدید: 4150 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
سلام

می‌خواهم یونیتی را برای آرچ لینوکس فورک کنم و یه سری تغییرات هم توی سورسش بدم مثلا لوگوی اوبونتو را از دش بردارم و لوگوی آرچ را بذارم یا ... ولی قبلش باید بدونم یونیتی دقیقا از چه بسته‌هایی تشکیل می‌شوند, از کجا می‌تونم لیست تمام بسته‌هایی که باعث ساخت یونیتی می‌شوند را پیدا کنم؟ و از کجا می‌تونم اسکریپت ساخته‌ی بسته‌ی اون‌ها برای دبیان بیس‌ها را پیدا کنم؟
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین Geek

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
  • The answer to life the universe and everything: 42

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
نه کمک نمی‌کنه, پست اول من را دوباره بخوانید :) من به عنوان یه کاربر آرچ حتما اون صفحه‌ی ویکی را قبلا خوندم, یونیتی درست حسابی برای آرچ نیست همشون هی کرش می‌کنن یا قدیمی هستند یا ... می‌خوام یونیتی 7.4 فورک کنم :)

هر چند لیست بسته‌ها را توی گیت‌هاب گذاشتند اما دنبال اسکریپت ساخت بسته‌ اون‌ها برای دبیان هستم تا راحت PKGBIULD را انجام بدم, دنبال بسته‌های آخرین نسخه‌ی یونیتی هستم.
« آخرین ویرایش: 29 اردیبهشت 1395، 10:54 ق‌ظ توسط حسین حیدری »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19532
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اوبونتو به هیچ وجه از گیت‌هاب برای توسعه استفاده نمی‌کنه. یونیتی و تمام چیزهای مربوط به اون این‌جا هستن:

https://launchpad.net/ayatana
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
اوبونتو به هیچ وجه از گیت‌هاب برای توسعه استفاده نمی‌کنه. یونیتی و تمام چیزهای مربوط به اون این‌جا هستن:

https://launchpad.net/ayatana

اینا آخرین تغییرات هستند؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19532
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن