انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: عوض نشدن dock بعد از عوض کردن پوسته به Flat-Remix در اوبونتو 18.04 [حل شد]  (دفعات بازدید: 2988 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ramin-9706

• Newbie
  • *
  • ارسال: 24
    • تمزفا
سلام دوستان وقتتون بخیر

من یه مشکلی تو عوض کردن پوسته ها دارم اونم این هست که هرکاری میکنم تم من مثل عکسی که برا تم گذاشتن نمیشه (حالا نمیدونم من بلد نیستم یا تم ایراد داره)

مثلا من تم Flat-Remix رو نصب کردم بعد الا هرکاری میکنم dock مثل مال تم نمیشه من میخوام مثل عکس زیر بشه

لینک تم
https://www.opendesktop.org/p/1013030/
« آخرین ویرایش: 01 بهمن 1397، 01:00 ق‌ظ توسط ramin-9706 »
همه عزیزانی که پست ها وامضاهای من رو می بینن لطفا هر مشکلی دارید و یا بهش بر میخورید یکم زمان بزارید و تو سایت عضو بشید و مشکلتون رو مطرح کنید تا هم وب فارسی غنی بشه و هم دیگر دوستانی که به مشکل میخورن سریع به جواب برسند
وسعی میکنم تو سایت خودم(تمزفا) هم آموزش بزارم

آفلاین علیرضا آهنی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 333
  • یک کاربر گنولینوکس
سلام دوستان وقتتون بخیر

من یه مشکلی تو عوض کردن پوسته ها دارم اونم این هست که هرکاری میکنم تم من مثل عکسی که برا تم گذاشتن نمیشه (حالا نمیدونم من بلد نیستم یا تم ایراد داره)

مثلا من تم Flat-Remix رو نصب کردم بعد الا هرکاری میکنم dock مثل مال تم نمیشه من میخوام مثل عکس زیر بشه

لینک تم
https://www.opendesktop.org/p/1013030/
فکر کنم با نصب افزونه user themes مشکل رفع بشه
من دوست دارم به بقیه توی این انجمن کمک کنم چون این انجمن به من خیلی کمک کرد .

آفلاین ramin-9706

• Newbie
  • *
    • تمزفا
نصبش کردم ولی نشد هر کاری کردم dock مثل مال تم بشه نشد

ممنون که جواب دادی
همه عزیزانی که پست ها وامضاهای من رو می بینن لطفا هر مشکلی دارید و یا بهش بر میخورید یکم زمان بزارید و تو سایت عضو بشید و مشکلتون رو مطرح کنید تا هم وب فارسی غنی بشه و هم دیگر دوستانی که به مشکل میخورن سریع به جواب برسند

آفلاین Al!R3Za

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
  • Arch + KDE
سلام این قضیه مربوط میشه به افزونه Dash to Panel که باید روی گنومتون نصب بشه و وارد تنظیماتش بشید و شخصی سازیش کنید  :) ...
اگر مشکلتون حل شده , [حل شد] رو به عنوان تاپیک اضافه کنید , اینطوری به کاربرای دیگه که مشکل شما رو دارن کمک میکنین ...

آفلاین ramin-9706

• Newbie
  • *
    • تمزفا
یکم با زبان انگلیش سرچ کردم و مشکلم حل شد
در هر حال علی محمدی جان ممنون که جواب دادی

دوستان عزیز شما با Dash to Panel می تونید dock شبیه به ویندوز برا خودتون درست کنید