انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: راه اندازي فروشگاه اينترنتي براي لينوكس  (دفعات بازدید: 50990 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین مهران32

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
پاسخ به: راه اندازي فروشگاه اينترنتي براي ل&
« پاسخ #120 : 19 مهر 1387، 06:23 ب‌ظ »
سلام دوستان من یک سایت با هاست لینوکس دارم که میخوام بفروشمش البته تو طراحی به شما نمیرسم آدرسش:......

-----------
به دلیل عدم رعایت قوانین انجمن (قانون کپی رایت) پست ویرایش شد.
« آخرین ویرایش: 21 مهر 1387، 09:30 ب‌ظ توسط lomion »

آفلاین محمدرضا بوذری

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 2642
    • فروشگاه اینترنتی شهر کودک
سلام دوستان من یک سایت با هاست لینوکس دارم که میخوام بفروشمش البته تو طراحی به شما نمیرسم آدرسش: ...   

سلام، خیلی خوش اومدید به انجمن کاربران فارسی زبان اوبونتو گنو/لینوکس، ولی به نظرم اشتباه تشریف آوردید یکی اینکه اینجا محل فروش و معرفی وب‌سایت‌ها نیست دوم این که سایت شما بر روی یک سرور لینوکس هاست شده موضوعش که در رابطه با گنو/لینوکس نیست، تو صفحه‌ی اول سایتتون هم دیدم نرم‌افزار Dreamweaver 9 رُ به قیمت ۱۵۵۰ تومان به فروش می‌رسانید  ;D چقدر جالب !!! این نکته را هم عارض شم که ما این‌جا از نرم‌افزارهای آزاد و اپن‌سورس استفاده می‌کنم ...

فکر نمی‌کنم روش خوبی رُ برای به فروش رساندن وب‌سایتتان انتخاب کرده باشید ... موفق باشی !
حلقه ایرانیان اوبونتویی در فیسبوک [facebook.com/ubuntu.ir]

lomion

• مهمان
سلام دوستان من یک سایت با هاست لینوکس دارم که میخوام بفروشمش البته تو طراحی به شما نمیرسم آدرسش: ...   

سلام، خیلی خوش اومدید به انجمن کاربران فارسی زبان اوبونتو گنو/لینوکس، ولی به نظرم اشتباه تشریف آوردید یکی اینکه اینجا محل فروش و معرفی وب‌سایت‌ها نیست دوم این که سایت شما بر روی یک سرور لینوکس هاست شده موضوعش که در رابطه با گنو/لینوکس نیست، تو صفحه‌ی اول سایتتون هم دیدم نرم‌افزار Dreamweaver 9 رُ به قیمت ۱۵۵۰ تومان به فروش می‌رسانید  ;D چقدر جالب !!! این نکته را هم عارض شم که ما این‌جا از نرم‌افزارهای آزاد و اپن‌سورس استفاده می‌کنم ...

فکر نمی‌کنم روش خوبی رُ برای به فروش رساندن وب‌سایتتان انتخاب کرده باشید ... موفق باشی !

فکر می کنم درسته. یه مساله قانونی هم بود که بالا ویرایش شد.