انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: حامی پاز ( پروژه تعریف کنید و حامی مالی جمع کنید )  (دفعات بازدید: 38257 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mahdiar

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 919
سلام
همان طور که می دونید من در قسمت ایده آزاد همایش اوبونتو شرکت کردم و ایده یک سایت حمایتی از پروژه ها رو دادم . سایت من تکمیل شده و آماده تست هستش و شما می تونید با تعریف پروژه خودتون حامی مالی جمع کنید .

مزایای حامی پاز :
- برخلاف نمونه های مشابه خارجی کاملا رایگان و بدون کارمزد
- استفاده از درگاه های بانکی ایرانی بانک ملت و به زودی بانک پاسارگاد
- پاز دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره
- امکان تعریف نامحدود پروژه
- امکان تعریف هدیه برای حامیان
- قابلیت استفاده در تبلت ، موبایل و ...
و ...

هرگونه کمک ، پیشنهاد و انتقاد با کمال میل پذیرفته می شود . :D

ادرس جدید سایت. نسخه جدید حامی پاز رونمایی شد

۳۱ مرداد ۹۳ :

کد منبع عرضه شد .

https://github.com/mahdiar/hami

توضیح یک مثال :

« آخرین ویرایش: 16 آذر 1394، 12:37 ب‌ظ توسط *mahdiar* »

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 448
سلام دوست عزیز!
خوش حال شدم که همچین خبری رو شنیدم...  :D
اما می تونم یه مقدار روی ظاهر کار نظر بدم؟  ;)
چون ظاهر کار خیلی ( × ۱۰۰۰) مهم هست...!
اولا که گرافیک پوستری که گذاشتی خیلی خوب هست...
اما شدیدا توصیه می کنم فونت وب سایت رو درست کنی، چون برای من (36.0.1985.125 Fedora 20 - Google Chrome) که جالب نیست، مثلا فونت هایی که تو همین انجمن استفاده شده خیلی خوب هست...
بعد منوی پروژه ها باید از راست به چپ نشون داده بشه گزینه هاش...
گرافیک بعضی عکس ها خیلی پایین به نظر می رسه...
پایین وب سایت که نوشته اجرا شده توسط پاز، حروفش جدا جدا نمایش داده می شه... به نظر یه مشکل می آد...
موقع پایین و بالا کردن صفحه، انیمیشنی که برای منوی بالا گذاشته شده، زائد به نظر می رسه، پس سعی کن منوی بالا بیش تر ارتفاعش کم بشه موقع پایین اومدن...
وقتی Mouse رو می بریم روی 'حمایت کنید' یا 'ایجاد کنید'، سیاه می شن که اصلا جالب نیست، یه کم روشون کار کن...
Void Linux + XFCE

آفلاین mahdiar

• Hero Member
  • *
سلام دوست عزیز!
خوش حال شدم که همچین خبری رو شنیدم...  :D
اما می تونم یه مقدار روی ظاهر کار نظر بدم؟  ;)
چون ظاهر کار خیلی ( × ۱۰۰۰) مهم هست...!
اولا که گرافیک پوستری که گذاشتی خیلی خوب هست...
اما شدیدا توصیه می کنم فونت وب سایت رو درست کنی، چون برای من (36.0.1985.125 Fedora 20 - Google Chrome) که جالب نیست، مثلا فونت هایی که تو همین انجمن استفاده شده خیلی خوب هست...
بعد منوی پروژه ها باید از راست به چپ نشون داده بشه گزینه هاش...
گرافیک بعضی عکس ها خیلی پایین به نظر می رسه...
پایین وب سایت که نوشته اجرا شده توسط پاز، حروفش جدا جدا نمایش داده می شه... به نظر یه مشکل می آد...
موقع پایین و بالا کردن صفحه، انیمیشنی که برای منوی بالا گذاشته شده، زائد به نظر می رسه، پس سعی کن منوی بالا بیش تر ارتفاعش کم بشه موقع پایین اومدن...
وقتی Mouse رو می بریم روی 'حمایت کنید' یا 'ایجاد کنید'، سیاه می شن که اصلا جالب نیست، یه کم روشون کار کن...
ممنونم از نظرات خوبتون
برای فونت لطفا یک اسکرین شات برام بفرستید تا ببینم مشکلش چیه چون برای من فونتش همین برای انجمن اوبونتو هستش .
گرافیک عکس هم به کسی که پروژه رو می گذاره مربوطه . آقا سعید رسولی لطف کردن اولین پروژه رو تعریف کردن اما عکسشون کیفیتش پایینه .
راست چین شدن منو ، منوی بالای صفحه و لینک ها هم حق با شماست و ان شاالله به زودی تصحیح میشه .

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19533
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
مرسی. کد مبداً خود برنامه هم در دست‌رسه؟ به نظرم خیلی خوبه اگه روی گیت‌هاب یا چنین جایی(گیتوریوس، لانچ‌پد یا…) توسعه داده بشه.

در ضمن اگه ممکنه پشتیبانی از اعداد فارسی رو هم بهش اضافه کن مثلا ۱۰۰۰۰ رو قبول نمی‌کنه الآن، ولی 10000 رو چرا.
بعد وقتی می‌خوام پرداخت کنم این خطا رو بهم می‌ده: «خطا: :P02421: شرح خطا: IP معتبر نیست»
« آخرین ویرایش: 12 امرداد 1393، 01:47 ب‌ظ توسط دانیال بهزادی »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
ممنونم از نظرات خوبتون
برای فونت لطفا یک اسکرین شات برام بفرستید تا ببینم مشکلش چیه چون برای من فونتش همین برای انجمن اوبونتو هستش .
گرافیک عکس هم به کسی که پروژه رو می گذاره مربوطه . آقا سعید رسولی لطف کردن اولین پروژه رو تعریف کردن اما عکسشون کیفیتش پایینه .
راست چین شدن منو ، منوی بالای صفحه و لینک ها هم حق با شماست و ان شاالله به زودی تصحیح میشه .
فونت این انجمن Droid Arabic Naskh است ولی فونت شما Droid Sans است.

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
سلام!
برای من Font ها به این صورته:
https://i.imgur.com/VH8hjGJ.png
Void Linux + XFCE

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
@import url(http://fonts.googleapis.com/earlyaccess/droidarabicnaskh.css);
@font-face {
  font-family: 'Droid Arabic Naskh', serif;
}

آفلاین mahdiar

• Hero Member
  • *
مرسی. کد مبداً خود برنامه هم در دست‌رسه؟ به نظرم خیلی خوبه اگه روی گیت‌هاب یا چنین جایی(گیتوریوس، لانچ‌پد یا…) توسعه داده بشه.

در ضمن اگه ممکنه پشتیبانی از اعداد فارسی رو هم بهش اضافه کن مثلا ۱۰۰۰۰ رو قبول نمی‌کنه الآن، ولی 10000 رو چرا.
بعد وقتی می‌خوام پرداخت کنم این خطا رو بهم می‌ده: «خطا: :P02421: شرح خطا: IP معتبر نیست»
راستش بر اساس وردپرس هستش . و همه چیش تحت مجوز گنو هستش . نمی دونم چطور می تونم از گیت هاب استفاده کنم ولی خوشحال می شم اگه کمکم کنید .
اعداد فارسی رو هم بررسی می کنم .
خطا هم به خاطر تغییر سرور به ایران هستش که IP عوض شده و به زودی برطرف میشه .

فونت هم به زودی برطرف میشه . ممنون از نظرات دوستان عزیز

آفلاین بخند

• Full Member
  • *
  • ارسال: 248
    • iran.ir

وردپرس معمولی هست با یک اسکریپت php که کار پرداخت رو انجام میده چیز ساده ای هست

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
اگه همین چیزی که می گید ساده است به خوبی پیاده سازی بشه و حمایتش کنیم می تونه بترکونه...  :) نمونه های خارجی رو ببینید!  :D
Void Linux + XFCE

آفلاین بخند

• Full Member
  • *
    • iran.ir
به نظر من که عالیه فقط پرداختش هنوز اوکی نشده

آفلاین بخند

• Full Member
  • *
    • iran.ir
بهتره از بانک های مجازی استفاده کنید و شماره حساب افراد رو بگیرید و مثلا ما واسه استارکلندر پرداخت کردیم همون لحظه به حساب خود سازندش واریز بشه اینطوری بهتره

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
بهتره از بانک های مجازی استفاده کنید و شماره حساب افراد رو بگیرید و مثلا ما واسه استارکلندر پرداخت کردیم همون لحظه به حساب خود سازندش واریز بشه اینطوری بهتره

نه همون لحظه وارد نشه به حساب طرف... به نظرم الان این وب سایت باید دو کار اساسی بکنه تا موفق بشه: ۱. جلب اعتماد ۲.جلب توجه

باید یه واسطه ی قابل اعتماد باشه... حتی خوبه یه امکانی برای ایجاد Wish list وجود داشته باشه و این که محقق شدن یا نه هم بررسی بشه...
Void Linux + XFCE

آفلاین mahdiar

• Hero Member
  • *
اگه همین چیزی که می گید ساده است به خوبی پیاده سازی بشه و حمایتش کنیم می تونه بترکونه...  :) نمونه های خارجی رو ببینید!  :D
ممنون از نظر لطفتون

به نظر من که عالیه فقط پرداختش هنوز اوکی نشده
در حال حاضر مشکلش رفع شد .

این موضوع برای پروژه هایی که هستند و فقط می خوان حمایت جمع کنن مثل استار کلندر خوبه اما برای پروژه ای که تازه می خواد اعتبار جمع کنه خوب نیست چون بالاخره قرار این سایت یه جنبه حمایتی از حامیان هم باشه که پروژه به سرانجام برسه . میشه این دو نوع پروژه رو تفکیک کرد .

البته مشکلی که هستش برگشت پول به حامیان در صورت نرسیدن به هدف هستش که در حال حاضر باید به صورت دستی این اتفاق بیفته .

نه همون لحظه وارد نشه به حساب طرف... به نظرم الان این وب سایت باید دو کار اساسی بکنه تا موفق بشه: ۱. جلب اعتماد ۲.جلب توجه

باید یه واسطه ی قابل اعتماد باشه... حتی خوبه یه امکانی برای ایجاد Wish list وجود داشته باشه و این که محقق شدن یا نه هم بررسی بشه...
کاملا موافقم .

آفلاین ساسان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 991
ایده عالیه ولی پیاده سازی ضعیفه.
اگر من جای شما بودم سایت رو روی یه پلتفرم بهتر مثل Ruby on Rails طراحی میکردم نه وردپرس. وردپرس عالیه ولی برای همچین وب سایتی مناسب نیست. کد رو هم میزاشتم روی Github تا هم افراد بتونن مشکلات رو ثبت کنن و هم بتونن در توسعه مشارکت کنند.
امیدوارم این سایت پیشرفت کنه.
برای تماس با من: hello [at] sasan.me