انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: پیشنهاد برای بهتر شدن ظاهر تقویم فارسی starcal  (دفعات بازدید: 6677 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
سلام
داشتم در http://dribbble.com گشت می زدم که تصویر زیر رو دیدم. استارکال رو باز کردم و مقایسه کردم

با اینکه استارکال یک تنه جلو برده میشه و من هم کاری ازم بر نمیاد (جز اینکه تصمیم دارم دونت کنم)، اما باعث نمیشه عدم رضایتم از گرافیک این برنامه رو اعلام نکنم.

این تاپیک رو باز می کنم که اگر ایده عملیاتی برای بهتر شدن گرافیک برنامه دارید ارایه بدید شاید برای ایده گرفتن برنامه نویس استارکال مفید باشه.

آفلاین vandu

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 741
فکر کنم تاپیک خوب و مفیدی بشه.
من چند وقت پیش کدهای خروجی HTML برنامه رو می‌دیدم. و البته تابعی که اون رو می‌سازه بررسی می‌کردم. خروجی HTML بهینه نیست. البته این مورد خیلی هم حیاتی محسوب نمیشه ولی از اونجا که فکر می‌کنم GUI برنامه و کدهای HTML خروجی مشابه و متناظر هستن این رو گفتم.
سوال از جناب رسولی اینکه آیا اصولا تمایلی به این زمینه (گرافیک برنامه) دارید و اگر فکر می‌کنید می‌تونه مفید باشه و دردسری ایجاد نکنه، راههایی که میشه همفکری کرد رو ارائه بدید.
Nothing is particularly hard if you divide it into small jobs

Henry Ford

آفلاین سعید رسولی

• ilius, saeedgnu
  • ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1543
من منتظر پیشنهادهای دقیق‌تر و مشخص‌تری بودم که خب کسی نداد

ولی قابلیت پشتیبانی از theme رو از سال‌ها پیش دوست داشتم اضافه کنم. ولی بخاطر اینکه هماهنگ کردن gtk2 و gtk3 خیلی سخته، و هماهنگ رنگ‌بندی کردن widget های که خودم از صفر نوشتم با widget های پیش‌فرض gtk هم سخته، این قضیه به تأخیر افتاد. شاید مجبور بشم بعد از مهاجرت کامل به gtk3 (که همزمان با مهاجرت به پایتون ۳ خواهد بود) این کارو انجام بدم

اما خبر خوش اینه که برنچ py3 توی github وجود داره و کاربرا می‌تونن برنامه رو با gtk3 و پایتون ۳ اجرا کنن و تست کنن. ولی هنوز مونده تا آمادهٔ انتشار بشه.

آفلاین mahdiar

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 919
اگر نیاز به کد نویسی html برای طراحی هستش من هستم .

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 448
من هم در زمینه ی کدنویسی CSS - HTML می تونم کمک کنم... در زمینه ی ایده پردازی برای GUI هم همین طور...  ;)
Void Linux + XFCE

آفلاین 183.amir

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 58
سلام دوستان
می خواستم بگم که اگر دنبال ظاهر بهتری هستید. من یک تقویم ساده و جدید نوشتم. که در لینک زیر معرفی کردم.
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,89277.0.html

تو این برنامه من بیشتر به ظاهر برنامه و استفاده از تکنولوژی جدید تاکید میکنم.

آفلاین کیهان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
  • Debian User
    • کیهان
اون شکلی که دورف گذاشت خیلی خوشگله...