انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: به دنبال اسپانسر  (دفعات بازدید: 3094 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hamid206

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 99
به دنبال اسپانسر
« : 19 شهریور 1386، 07:44 ق‌ظ »
طی روز های اخیر ایمیل های زیادی از طرف دوستداران اپن سورس دریافت کردن که چرا در سایت www.gtk.ir بنر تبلیغاتی به ویژه بنر یانگوم گذاشتی من هم بر همین اساس از دوستان می خواهم اگر کسی شرکتی یا فردی رو می شناسه که می تواند در این سایت سفارش تبلیغ بده و بنر اون رو تو تمام صفحات هم قرار می دم و ماهی ده تومان هم پرداخت کند به من معرفی کنه موضوع تبلیغ هم کمی به سایت مربوط باشه مثل فروش هاست در این صورت من می تونم سایر بنر ها رو از سایتم جمع اوری کنم :( :oops:

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3283
    • هزاردستان
پاسخ به: به دنبال اسپانسر
« پاسخ #1 : 19 شهریور 1386، 10:12 ق‌ظ »
شما مایل نیستید از امکانات عمومی مثل ویکیها یا انجمنهای فعلی استفاده کنید؟ واقعیت اینه که هم پیدا کردن حامیان مالی کار سختیه و معمولا شرایط ویژه ای داره و هم اینکه نگهداری سایت بیشتر از برآوردهای شما هزینه خواهد داشت...
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین hamid206

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 19 شهریور 1386، 10:49 ق‌ظ »
فعلا نه در حال حاظر فقط می خوام تو سایت www.gtk.ir مقاله بدم در مورد مسئله پولی هم فکر نکنم دیگه ده تومان چیز زیادی باشه اگه اسپانسر پیدا نشد اگر هر یک از بازدید کنندگان سایت هم ماهی 500 تومان واریز کنن پولش در میاد

آفلاین hamid206

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #3 : 22 شهریور 1386، 10:55 ب‌ظ »
دوستانی که سایتی در مورد لینوکس یا هاست یا موضوعی در مورد لینوکس دارن می توانند با پرداخت ده هزار تومان بنر خود را برای یکسال در تمامی صفحات سایت قرار دهند با این کار هزینه اسپانسر های قبلی هم تامین میشه و میشه بنر های بی ربط اونها رو برداشت تا دو سه ماه دیگه هم سایت انگلیسی gtk راه می افته و از اون وقت به بعد دیگه خرجش رو خودش در میاره برای سفارش تبلیغ با ایمیل gtk_ir@yahoo.com  یا شماره 09112528017 تماس بگیرید  ::)