انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دوپیشنهاد  (دفعات بازدید: 3374 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین jvdyari

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 59
دوپیشنهاد
« : 31 تیر 1388، 10:52 ب‌ظ »
با سلام وخسته نباشید خدمت عزیزان سایت
بنده حدود یک ماه است که با اوبانتو از طریق جراید آشنا شده ام دو هفته است که سایت را شناختم(ubuntu.ir) در حدود 10 روز است که دارم  مشکلاتم را بیان می کنم ولی مشکلاتم  حل نشده است....مشکل اولم شناخت مودم بود که از طریق سایت دیگری آن را حل کردم...به نظرم سایت به روز نمی باشد....من از Jaunty استفاده می کنم..با کلی ذوق وشوق مطالب مربوط به اتصال به اینترنت را مطالعه کردم اما در عمل دیدم هیچ کدام مشکل مرا حل نمی کند..واین اطلاعات مربوط به ورژنهای چند سال پیش می باشد...پیشنهاد می کنم برای توسعه ی این سیستم عامل حداقل مشکلات مربوط به مودم واتصال به اینترنت را جدی تر ودقیق تر پاسخ دهید...بقیه ی مراحل از قبیل نصب سخت افزارهای دیگر و....به راحتی از طریق اینترنت قابل حل می باشد...البته می دانم که این سایت مانند خود لینوکس غیر انتفاعی و آزاد اداره می شود...و پیشنهاد دیگر اینکه یک جدولی تهیه کنید وهمه ی دستورات کاربردی را با نام ورژن وکاربرد در آن قرار دهید تاما مبتدی ها این قدر دچار مشکل نشویم...با تشکر
jvdyari
زندگی زیباست...با هم مهربان باشیم.. بازهم مهربان باشیم...!

آفلاین جادی

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1602
    • در دفاع از آزادی بیان
پاسخ به: دوپیشنهاد
« پاسخ #1 : 01 امرداد 1388، 09:55 ق‌ظ »
سلام دوست عزیز و به اوبونتو و فروم خوش اومدی (: همونطور که خودت هم گفتی، دنیای لینوکس یک دنیای آزاده که توش هیچ کس وظیفه نداره به کس دیگه کمک کنه بلکه بنا به یک فرهنگ مشارکتی، با همدیگه همکاری می کنن و سعی می کنن مشکلات همدیگه رو حل کنن. دقیقا همونطور که خودت گفتی، بهتره این مطالب دائما آپدیت بشن (:

راستی قدم اول رو می تونی خودت برداری و مقاله نصب مودمت رو بنویسی تا اگر کس دیگه خواست مودم مشابه تو رو توی اوبونتو نصب کنه، کارش راحت تر باشه (: دیدی چه زود می شه به حرفه ای ها پیوست؟ (:
آزادی کیبورد حق هر انسان است - جادی

آفلاین jvdyari

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 01 امرداد 1388، 04:12 ب‌ظ »
حرفی نیست..نوشتنش می نویسم..اما با این سواد اندک می ترسم طرف از چاله در بیاید بیفتد درچاه!  راستی این مقاله ی مهم!!!!وبسیار عظیم را چگونه باید ارسال کنیم!!!!    با تشکر  ;)

آفلاین sudotux

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2269
« پاسخ #3 : 01 امرداد 1388، 07:39 ب‌ظ »
حرفی نیست..نوشتنش می نویسم..اما با این سواد اندک می ترسم طرف از چاله در بیاید بیفتد درچاه!  راستی این مقاله ی مهم!!!!وبسیار عظیم را چگونه باید ارسال کنیم!!!!    با تشکر  ;)

شما شروع کنید , مطمئنا بقیه هم کمکتون می کنند. بعد از نوشتن مقاله میتونید اونو در همین انجمن قرار بدید تا دوستان رفع اشکال کنند.

آفلاین jvdyari

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #4 : 02 امرداد 1388، 05:54 ب‌ظ »
با سلام خدمت دوستان
یک پیشنهاد دیگر....
 تعدادپیامک هایی که در هر صفحه  فهرست می آید را زیاد کنید به طوری که مثلا الان 50  تا 60 صفحه عنوان فقط برای مودم  موجوداست باز کردن این همه صفحه ودوباره رفتن داخل تایپکها...روزها طول می کشد...(با مطالعه آن) اگر تایپکها که اهمیت زیادی ندارند ویا تاریخ مصرف آنها سپری شده حذف گرددوهمچنین تعداد تایپکها که در یک صفحه فهرست می شود بیشتر گردد...مثلا به جای عنوان 15 تایپک در صفحه  با 70تا 80 عنوان تایپک در صفحه تعداد صفحات به شدت کاهش پیدا می کند وجستجوی آنها نیز ساده تر می گردد..با تشکر