انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: قفل کردن حین نصب elementary os  (دفعات بازدید: 1312 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین مرتضی نظری

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 61
  • یک وبلاگ نویس ساده!
    • نُون و قلم
قفل کردن حین نصب elementary os
« : 15 مهر 1393، 06:54 ق‌ظ »
سلام
من رفتم از سایت elementaryos.org و این توزیع رو دانلود کردم و ریختم توی فلشم... اما وقتی اینستالشش خواستم بکنم وسط نصب گیر میکنه... یعنی فایل ها وقتی کپی شدند دیگه به مرحله بعد نمیره... یا شایدم مشکل از تنظیم ساعت باشه چون هردوی اینها اولین مرحله هستند دیگه یعنی شاید من وقتی تایم‌زون رو انتخاب میکنم به مرحله بعدی نمیره... نمیدونم مشکل از کجاست ولی کلا به مرحله بعدی نمیره...
درضمن وقتی هم که مجبورا باید بیام بیرون و دوباره نصب کنم روی پارتیشنیکه نصب کردم اسم این سیستم عامل میاد...
همچنین سیستم هنگ نمیکنه موقع نصب همه امکاناتش فعال هست از اینترنت گرفته تا ترمینال و... حتی خود نصب هم میتونم روی نقشه جاهای دیگه رو انتخاب کنم.. ولی خود برنامه نصب به مرحله بعدی نمیره... حول و هوش نیم ساعت هم صبر کردم دیدم به مرحله بعدی نرفت...
خیلی سیستم عامل قشنگی هست لامصب خیلی به دلم نشسته... مشکل نمیدونید کجاست؟
ممنون از شما
خلاصه مطلب این که فهمیدم گمشدم رو تو کجا پیدا کنم... از همون اول میبایست توی xubuntu پیدا میکردم ! توزیع مورد علاقه من اینه بعد از تست چندین توزیع و مصرف چندین گیگ پهنای باند برای دانلود توزیع ها!

آفلاین محمد فدوی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 485
  • آغاز آزادی از رایانهٔ شخصی
    • آغاز آزادی از رایانهٔ شخصی
پاسخ : قفل کردن حین نصب elementary os
« پاسخ #1 : 15 مهر 1393، 09:16 ق‌ظ »
منم موفق به نصبش نشدم. ولی برای من موقع پروسه نصب یه خطایی نسبت به پارتیشن‌ها می‌داد که الان یادم نیست. >:( زنده باد Mint!
اگر به بهداشت و فرهنگ رفتار با حیوانات علاقه دارید، از vetMD.ir دیدن کنید.
وبلاگ شخصی من: http://fadavi.net

آفلاین امیر شهریاری

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 323
« پاسخ #2 : 15 مهر 1393، 10:38 ب‌ظ »
سلام
راستش من تو محل کار مینت استفاده می کنم ولی اوایل هفته المنتاری رو تو خونه با DVD نصب کردم مشکلی نداشت و قفل نشد. راحت نصب شد و الان هم به شدت مجذوبش شدم و ازش نهایت لذت رو دارم میبرم. شاید سیستم محل کارم رو هم به المنتاری تغییر دادم. ;)

آفلاین مرتضی نظری

• Jr. Member
  • *
  • یک وبلاگ نویس ساده!
    • نُون و قلم
« پاسخ #3 : 16 مهر 1393، 09:02 ق‌ظ »
اینم از شانس گند من هست...
خلاصه مطلب این که فهمیدم گمشدم رو تو کجا پیدا کنم... از همون اول میبایست توی xubuntu پیدا میکردم ! توزیع مورد علاقه من اینه بعد از تست چندین توزیع و مصرف چندین گیگ پهنای باند برای دانلود توزیع ها!

آفلاین mablue

• Full Member
  • *
  • ارسال: 124
  • sudo halt
    • تورکواز
« پاسخ #4 : 16 مهر 1393، 02:37 ب‌ظ »
اینم از شانس گند من هست...

:D از این شانسای گند تو اینجا کم تر کسی میتونی پیدا کنی که نداشته باشه
با md5 چک کردی ببینی درست دانلود شده یا نه؟
اسم پکیجی که دان کردی رو بذا اینجا
هچنین به این تاپیک هم یه سر بزن:
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,101902.0.html
عاشقتم لینوکس چون تو بغلم خجالتی و بی حرکتی مثل بعضی سیستما روده بر نیستی شفاف و صادقی همون اولش تا ته تهای دلت رو برام رو کردی و هر روز که میگذرد فِرَش تر میشوی مطابق سلیقه ام آرایش میکنی و مهمتر از همه چشم به جیبم ندوخته ای!

آفلاین مرتضی نظری

• Jr. Member
  • *
  • یک وبلاگ نویس ساده!
    • نُون و قلم
« پاسخ #5 : 16 مهر 1393، 06:19 ب‌ظ »
کلا بیخیال شدم... یکی دو تا توزیع مگه دانلود کردم؟ همشون همینجوری بودن(البته نه مثل این بلکه کلا بوت نمیشدن!!) اینم که بوت میشد نصفه بوت میشد... فقط دو تا توزیع بودن که خوب کار کردند اونم اوبونتو و مینت بود... که الان رفتم و یه ابونتو نصب کردم با این میزکار بدرد نخورش ... اصلا حال نمیکنم با یونیتی... مجبورا باید تحمل کنیم!

آفلاین mablue

• Full Member
  • *
  • ارسال: 124
  • sudo halt
    • تورکواز
« پاسخ #6 : 17 مهر 1393، 08:36 ق‌ظ »
کلا بیخیال شدم... یکی دو تا توزیع مگه دانلود کردم؟ همشون همینجوری بودن(البته نه مثل این بلکه کلا بوت نمیشدن!!) اینم که بوت میشد نصفه بوت میشد... فقط دو تا توزیع بودن که خوب کار کردند اونم اوبونتو و مینت بود... که الان رفتم و یه ابونتو نصب کردم با این میزکار بدرد نخورش ... اصلا حال نمیکنم با یونیتی... مجبورا باید تحمل کنیم!

به تاپیکی که گفتم ضرورتا سر بزن ممکنه حتی یه توزیع بنصبی ولی این ایرادات باشه توش
عاشقتم لینوکس چون تو بغلم خجالتی و بی حرکتی مثل بعضی سیستما روده بر نیستی شفاف و صادقی همون اولش تا ته تهای دلت رو برام رو کردی و هر روز که میگذرد فِرَش تر میشوی مطابق سلیقه ام آرایش میکنی و مهمتر از همه چشم به جیبم ندوخته ای!

آفلاین مرتضی نظری

• Jr. Member
  • *
  • یک وبلاگ نویس ساده!
    • نُون و قلم
« پاسخ #7 : 17 مهر 1393، 09:08 ق‌ظ »
نه من مشکلاتی از قبیل نشناختن کارت گرافیک و یا معماری سی پی و ندارم... به خاطر بالا بودن رم و سی پی یو مجبورا باید از ۶۴ بیتی استفاده کنم... وگرنه از ۳ گیگ رم بیشتر نمیشناسه... کارت گرافیکم بخاطر کارهای 3d باید حتما نصب باشه که برای مثال اولین کار هایی که الان توی اوبونتو کردم این بود که اینو نصب کردم... مشکلات من خیلی بنیادین تر هستند!!