انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: پیدا کردن پرو ک سی مرورگر  (دفعات بازدید: 1545 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین مرتضی نظری

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 61
  • یک وبلاگ نویس ساده!
    • نُون و قلم
پیدا کردن پرو ک سی مرورگر
« : 12 مهر 1393، 05:30 ب‌ظ »
سلام
من روی کروم لینوکس یه افزونه پیدا کردم که میتونه به راحتی باهاش از هر فی  ل تر ی کنم... اسم افزونه dot v p n هست... اونوقت میخواستم بپرسم که چجوری میتونم بفهمم این افزونه روی لوکال روی چه پورتی قرار گرفته ؟
آخه قبلا با یه افزونه دیگه که تست میکردم روی فایرفاکس (نمیدونم چجوری ولی ) اون پورت روی لوکال رو بدست اوردم و با قرار دادن پ ر وک سی سیستم روی اون پورت به طور کل سیستمم از هر فی ل تری عبور میکرد...
مثلا ادرسش میشد یه چیزی مثل این:
127.0.0.1:96746ممنون میشم که کمکم کنید
خلاصه مطلب این که فهمیدم گمشدم رو تو کجا پیدا کنم... از همون اول میبایست توی xubuntu پیدا میکردم ! توزیع مورد علاقه من اینه بعد از تست چندین توزیع و مصرف چندین گیگ پهنای باند برای دانلود توزیع ها!

آفلاین امین - am1n

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 467
  • ... روش دین توضیح شناخته‌ها بوسیله ناشناخته‌هاست!!
    • دات امین / حرف های آزاد من
پاسخ : پیدا کردن پرو ک سی مرورگر
« پاسخ #1 : 12 مهر 1393، 09:16 ب‌ظ »
سلام
من روی کروم لینوکس یه افزونه پیدا کردم که میتونه به راحتی باهاش از هر فی  ل تر ی کنم... اسم افزونه dot v p n هست... اونوقت میخواستم بپرسم که چجوری میتونم بفهمم این افزونه روی لوکال روی چه پورتی قرار گرفته ؟
آخه قبلا با یه افزونه دیگه که تست میکردم روی فایرفاکس (نمیدونم چجوری ولی ) اون پورت روی لوکال رو بدست اوردم و با قرار دادن پ ر وک سی سیستم روی اون پورت به طور کل سیستمم از هر فی ل تری عبور میکرد...
مثلا ادرسش میشد یه چیزی مثل این:
127.0.0.1:96746ممنون میشم که کمکم کنید

وبلاگت عالیه پسر : ))) کلی شاد شدیم

اگه که واقعا این افزونه داره از یه پورت سیستمی استفاده می‌کنه (که شما می‌گی اینکارو می‌کنه) پس با netstat پورت‌هارو چک کن (:

netstat -ntalp

لیست برنامه‌هایی که با پورت خاصی به مقصد خاصی کانکت شدن رو می‌بینی (: