انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب اوبنتو بدون از دست دادن اطلاعات پارتیشن home (حل شد)  (دفعات بازدید: 1214 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 299
سلام دوستان من پارتیشن home رو جدا ساخته بودم دیشب دوباره خواستم اوبنتو رو نصب کنم فقط تیک پارتیشن /  رو زدم که فرمت بشه اوبنتو به ظاهر بدون مشکل نصب شد ولی بعد ریست بالا نیومد لطفا راهنماییم کنید ممنون
« آخرین ویرایش: 07 آبان 1393، 08:53 ق‌ظ توسط shahramlok »
لینوکس مورد استفاده مینیت

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
سلام. پیغام خطای خاصی می‌ده؟ یه خورده بیشتر توضیح بده.

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
سلام. پیغام خطای خاصی می‌ده؟ یه خورده بیشتر توضیح بده.
متاسفانه پیغام رو یاداشت نکردم میخواستم بدونم نحوه پارتیشن بندی ردست بوده یا نه فقط در پارتیشن بندی که قبلا وجود داشت پارتیشن / تیکش رو زدم فرمت بشه

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
سلام دوستان من پارتیشن home رو جدا ساخته بودم دیشب دوباره خواستم اوبنتو رو نصب کنم فقط تیک پارتیشن /  رو زدم که فرمت بشه اوبنتو به ظاهر بدون مشکل نصب شد ولی بعد ریست بالا نیومد لطفا راهنماییم کنید ممنون

موقع نصب یوزر و پسورد یوزر قبلیتون رو وارد کردین دیگه؟ (با رعایت حروف بزرگ و کوچک و...)

الان که بالا نمیاد یعنی چجوریه؟!؟
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *

موقع نصب یوزر و پسورد یوزر قبلیتون رو وارد کردین دیگه؟ (با رعایت حروف بزرگ و کوچک و...)

الان که بالا نمیاد یعنی چجوریه؟!؟
بعله یوزر پس رو درست وارد کردم البته به احتمال 99 درصد الان هم دوباره پارتیشن بندی کردم و نصب کردم شاید تو یوزر پس جایی رو اشتباه کرده باشم