انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: استفاده بسته های دانلود شده در کوبونتو 14.10 در اوبونتو 14.04 {حل شد}  (دفعات بازدید: 1806 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین MADMAN

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 804
  • We are not users we are friends.
سلام می خواستم بپرسم اگه بسته هایی که دانلود شدن رو از /var کوبونتو بریزم به /var اوبونتو با نسخه های ذکر شده برای نصب همون نرم افزارها دانلود زیادی صورت می گیره؟
« آخرین ویرایش: 09 آذر 1393، 10:45 ق‌ظ توسط MADMAN »
سلامتی پنگوئن که یه ذره قد داره، اما بازم لاتی راه میره ....

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19684
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
سلام. بسته‌های ۱۴.۰۴ و ۱۴.۱۰ با هم فرق دارن. این کار هیچ فایده‌ای نداره. اگه هم شماره بودن، دیگه اون‌ها رو نمی‌گرفت
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین x

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 562
سلام می خواستم بپرسم اگه بسته هایی که دانلود شدن رو از /var کوبونتو بریزم به /var اوبونتو با نسخه های ذکر شده برای نصب همون نرم افزارها دانلود زیادی صورت می گیره؟
سلام
من این کار رو در توزیع bugtraq و kali linux انجام دادم و مشکلی پیش نیومده البته در رابطه با نرم افزار.
باید به اینترنت وصل باشی که اگر پیش نیاز لازم باشه دانلود کنه
« آخرین ویرایش: 08 آذر 1393، 06:57 ب‌ظ توسط faramarz42 »

آفلاین MADMAN

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 804
  • We are not users we are friends.
سلام
من این کار رو در توزیع bugtraq و kali linux انجام دادم و مشکلی پیش نیومده البته در رابطه با نرم افزار.
باید به اینترنت وصل باشی که اگر پیش نیاز لازم باشه دانلود کنه
الان کاری که کردم این بود چون می خواستم حجم دانلودیهام کم بشه نسخه مینیمال اوبونتو که غیر رسمیه ورژن 14.10 رو دانلود کردم و یک بکاپ هم از /var گرفتم اون نسخه دانلودی رو با دسکتاپ مینیمال LXDE نصب کردم و همه ی اون بسته ها رو گذاشتم جاشون تا همه ی نرم افزارهای مورد نیازم نصب شد به همراه بازی ها حدودا دو گیگ توی /var بود چیزی حدود بیست مگ بعد از نصب توزیع جدید دانلود شد.
سلامتی پنگوئن که یه ذره قد داره، اما بازم لاتی راه میره ....