انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: لطفا یکی بگه داخل این فایله چی نوشته!  (دفعات بازدید: 1254 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ریچارد استالمن بزرگ!

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 694
  • انا المسموم ما عندی به تریاق ولا راقی !
    • بازاریابی چریکی و کسب درامد اینترنتی
لطفا یکی بگه داخل این فایله چی نوشته!
« : 26 امرداد 1388، 04:41 ق‌ظ »
سلام به شما!
آقا به خدا جای این تاپیک همینجاست جون من واقعا تازه واردم!
سیستم عامل من یه ubuntu 9.4 هست
آقا این فایله توی مسیر:
/etc/ppp/peers/adsl-provider
(البته یه پرانتزی ممکنه جابجا شده باشه)
یه چیزی توش ساخته میشه به اسم "nic-tap0" که پدر صاحب بچه منو در آورده! من اومدم و جاش رو با "nic-pan0" عوض کردم حالا دیگه ارور نمی ده اما کانکت هم نمی شه! یه محبتی بکنید اگه شما با اوبونتو کانکت شدی یه نسخه از این فایله که توی کامپیوتر خودت ساخته شده رو برای من بفرست تا ببینم چی باید توش باشه تا کانکت بشه! (هرچیزش هم که مربوط به شخص شماست از توش پاک کنید)
چشمام داره لوچ میشه!

قابل توجه و مهم برای اساتید کار بلد ما!:

****فکر می کنم یه باگ توی این نسخه وجود داره چون من بصورت اتوماتیک در هنگام ورود کانکت نمی شم!!! در صورتی که ظاهرا همه تنظیمات برای بطور اتوماتیک کانکت شدن تنظیم شده اند! البته من نسخه های قبلی را هم امتحان نکرده ام! اما مطمئنم اشتباه نمی کنم!****

ممنون
من نباید چیزى باشم که تو می خواهى ، من را خودم از خودم ساخته ام، تو را دیگرى باید برایت بسازد و منى که من از خود ساخته ام،آرزوهای من است ،تویى که تو از من می سازى کمبودهایت هستند.
----
ده نکته در استفاده از لینوکس یا آنتی ویندوز!

آفلاین ریچارد استالمن بزرگ!

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 694
  • انا المسموم ما عندی به تریاق ولا راقی !
    • بازاریابی چریکی و کسب درامد اینترنتی
پاسخ به: لطفا یکی بگه داخل این فایله چی نوشته!
« پاسخ #1 : 30 امرداد 1388، 02:08 ق‌ظ »
کمک کمک!!!!
آقایان . خانم ها بخدا اینکه من خواستم چیز بزرگی نیست یکی یه لطفی بکنه و کدشو خیرات امواتش کنه! کلافه شدم!
یه لطفی هم بکنین بگین اگه یکی DVD خوان نداشته باشه و به اینترنت هم نتونه کانکت بشه این نرم افزار wine رو چطوری و از کجا میتونه روی ویندوز دانلود کنه و توی لینوکس نصب کنه؟
کمک ! کمک!
من نباید چیزى باشم که تو می خواهى ، من را خودم از خودم ساخته ام، تو را دیگرى باید برایت بسازد و منى که من از خود ساخته ام،آرزوهای من است ،تویى که تو از من می سازى کمبودهایت هستند.
----
ده نکته در استفاده از لینوکس یا آنتی ویندوز!

آفلاین moslem.b

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 590
پاسخ به: لطفا یکی بگه داخل این فایله چی نوشته!
« پاسخ #2 : 30 امرداد 1388، 02:35 ق‌ظ »
متاسفانه در حال حاظر دسترسی به اوبونتو ندارم تست کنم ولی یه تجربه ی شخصی رو واست میگم

یه بار من کلی تنظیمات رو توی یه فایل ذخیره کرده بودم که موقع بوت شدن سیستم عامل همه ی فرامینی که من میخواستم اجرا بشن با اینکه همه ی کارها رو درست انجام داده بودم ولی دستورات اجرا نمیشدن بعد که پرمیژن های فایل رو چک کردم دیدم اجازه ی اجرا شدن رو نداره ! به همین سادگی جلوی اجرا شدن فایل گرفته میشد
(\__/)
(='.'=)
(")_(")