انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نرم افزار آموزش و تمرین تایپ ۱۰ انگشتی در لینوکس  (دفعات بازدید: 7003 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین saan

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 51
همون طور که می‌دونید مجموعه برنامه‌های kdeedu که شامل یه سری برنامه‌ی آموزشی هستند که یه برنامه از اون مجموعه مربوط به آموزش تایپ سریع ۱۰ انگشتی هست.
اما این مجموعه از داشتن حروف  و صفحه کلید فارسی و همین‌طور مجموعه تمرین‌های به زبان فارسی رنج می‌برد.

مـــژده ای دل کــه دگــر بــاد صــبــا بــازآمــد
هــدهــد خــوش خـبـر از طـرف سـبـا بـازآمـد

منتظر نسخه‌ی بعدی برنامه باشید که با پشتیبانی کامل از زبان شیوای پارسی سرعت تایپتون رو تو سیستم عامل لینوکس بالا ببره.تمام کارهای مربوطه انجام شده و فایل‌های لازم وارد مخازن شده فقط باید منتظر باشید که تو نسخه‌ی بعدی برنامه تغییرات رو بتونید ببینید.

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
ایول! من خیلی به این نرم افزار در زبان فارسی نیاز داشتم.

آفلاین saan

• Jr. Member
  • *
خواهش می‌کنم
قابلی نداشت
فقط اگه نسخه جدید اومد و از کارمون خوشتون اومد ما رو هم یه دعایی بکنید.
ممنون

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
@saan، برنامه KTouch منظورته؟
« آخرین ویرایش: 19 مهر 1392، 07:37 ب‌ظ توسط کیان »

آفلاین saan

• Jr. Member
  • *
بــــــــــــــــله
چطور؟

آفلاین saan

• Jr. Member
  • *
دوستان الان که نسخه‌ی 2.2.0 این نرم افزار منتشر شده زبان فارسی و صفحه کلید فارسی کاملا وارد مخازنش شده و شما به راحتی می تونید توش فارسی تایپ کردن رو تمرین کنید.
سعی می‌کنم به زودی یه دموی تصویری ازش توی آپارت قرار بدم.

آفلاین saan

• Jr. Member
  • *
اینم از لینک آپاراتش
http://www.aparat.com/v/DVW3z
لذت ببرید.

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
اقا من دارم میرف سفر. قبل ازینکه سیستم رو خاموش کنم صبر کردم برنامه رو نصب کردم و ویدیو رو دیدم.
واقعا ممنون.
دعاتونم کردم ???
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.

آفلاین saan

• Jr. Member
  • *
خواهش می‌کنم... قابلی نداشت.
منم بابت فوت پدرتون تسلیت می‌گم ... انشاالله روحشون قرین رحمت حق تعالی قرار بگیره...

آفلاین hassan.yavar

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 59
بنده مینت دارم و از سافتور سنتر نصبش کردم نه از فارسی پشتیبانی می کنه و نه تمرین فارسی داره چرا؟

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
بنده مینت دارم و از سافتور سنتر نصبش کردم نه از فارسی پشتیبانی می کنه و نه تمرین فارسی داره چرا؟
سیستمت به روزه؟
خودت می تونی براش فایل تمرین  فارسی بسازی.

آفلاین hassan.yavar

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 59
سیستمت به روزه؟
خودت می تونی براش فایل تمرین  فارسی بسازی.
بلی سیستمم بروزه
می دونم می شه براش تمرین بسازم ولی "تو هم حال داری کاکو!"
البته برای من تایپ انگلیسی لازمه اونو یاد بگیرم بعد ایشالا یه فکری هم برای فارسی می کنم

آفلاین saan

• Jr. Member
  • *
خوب دوست عزیز چه نسخه‌ای الان روی سیستم شما نصبه؟
از نسخه‌ی 2.2.0 به بعد کورس‌های فارسی و صفحه کلید و کلا پشتیبانی از فارسی وارد مخازن برنامه شده!در ضمن برای استفاده از کورس‌های فارسی همون طور که توی ویدیو مشاهده کردین باید صفحه کلیدتون رو قبل از اجرای برنامه روی فارسی گذاشته باشین
در ضمن خوشحال می‌شم دوستان یه فیدبکی از کورس طراحی شده برام بذارن.اگه فرصت کنم باید یه کورس استاندارتر باید براش طراحی کنم.چون فکر می‌کنم کورس فعلی یه سری مشکلات داره.
خوشحال می‌شم نظر دوستان رو بدونم در این مورد!

آفلاین saan

• Jr. Member
  • *
دوستان اگه کسی پیشنهادی در مورد کورس فارسی که به برنامه اضافه شده داره بگه تا اصلاحات لازم انجام بشه
هر چند باید به اصلاح کلی روش صورت بگیره ولی اگه کسانی که با این برنامه کار کردن و فیدبک بدن ممنون می‌شم

در ضمن صفحه کلیدی که برای این برنامه تهیه کردم کاملا استاندارد هست و مطابق صفحه کلید لینوکسی است که البته توی ویندوز هم امکان اضافه کردن این صفحه کلید به ویندوز هست و من الان خودم توی ویندوز از همین صفحه کلیدی که توی لینوکس هست استفاده می‌کنم