انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: Amarok & Lyric  (دفعات بازدید: 1902 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین saeed

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 62
Amarok & Lyric
« : 13 شهریور 1388، 11:45 ب‌ظ »
سلام

ID3 تمام آرشیو  mp3 ایرانی من به صورت فارسی است.
حالا مشکل اینجاست که Amarok که البته با فایل های Ogg مشکلی نداره و همه رو بدون مشکل نشون میده . ولی فرمت mp3 رو یه مقدار کمی رو درست نشون میده ولی بقیه رو نه !
Amaork ی که استفاده میکنم ۲.۱ بر روی Kubuntu 9.10 Alpha 4 هست !‌

یه مسئله دیگه اینکه لیریک های که در فایلهای Ogg یا mp3 دخیره شدند نشون نمیده (البته لیریک های که به صورت فارسی ذخیره شدند) جالب اینجاست که وقتی با خودش متادیتا لیریک رو اضافه و ذخیره میکنم نشون میده ولی بعد از ریست برنامه
نشون نمیده !

البته هیچ کدم از مشکلات فوق رو برای مثال Songbird نداره

آفلاین Mehrab

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 253
پاسخ به: Amarok & Lyric
« پاسخ #1 : 14 شهریور 1388، 05:24 ق‌ظ »
در مورد قسمت دوم مشکل دومت یعنی اینکه بعد از اجرای دوباره آماروک لیریک‌هایی که خودش دانلود کرده نشون داده نمی‌شه، مشکل از اینه که اسکریپت لیریک ویکی اصلا این متن‌ها رو ذخیره نمی‌کنه و هر بار دوباره دانلود می‌کنه. می‌تونی از tools>Script Manager اسکریپت Lyric wiki رو غیرفعال کنی و بجاش مثلا Ultimate lyrics رو نصب کنی که متن‌ها رو ذخیره می‌کنه

آفلاین saeed

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 62
پاسخ به: Amarok & Lyric
« پاسخ #2 : 14 شهریور 1388، 07:11 ب‌ظ »
در مورد قسمت دوم مشکل دومت یعنی اینکه بعد از اجرای دوباره آماروک لیریک‌هایی که خودش دانلود کرده نشون داده نمی‌شه، مشکل از اینه که اسکریپت لیریک ویکی اصلا این متن‌ها رو ذخیره نمی‌کنه و هر بار دوباره دانلود می‌کنه. می‌تونی از tools>Script Manager اسکریپت Lyric wiki رو غیرفعال کنی و بجاش مثلا Ultimate lyrics رو نصب کنی که متن‌ها رو ذخیره می‌کنه
ممنون از پاسختان

قسمت اول سوالم با upgrade کردن به ورژن 2.2 بتا که دیشب منتشر شد حل شد.
ولی دومی
Ultimate lyric رو نصب کردم ... به صورت Unicode هم ذخیره میکنه و مشکلی نیست . اما بر روی خود فایل ذخیره نمی کنه بلکه Local ذخیره می کنه .
 مشکل من اینجاست که وقتی به صورت فارسی ذخیره میشه نشون نمیده ... و گرنه انگلیسی مشکلی نیست !