انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

به نظر شما آیا عملکرد ناظرها در مورد اجرای قوانین انجمن گزینشی بوده است ؟

بله ، قانون به چماقی گزینشی علیه کاربران تبدیل شده است
6 (40%)
بله ، ممکن است گاهی ناظر ها اشتباه کنند
4 (26.7%)
خیر و شما در حال توطئه علیه انجمن هستید
2 (13.3%)
خیر ، امیدواریم حرکت خود را اصلاح نمایید
3 (20%)

مجموع آرای اعضا: 15

بستن رای گیری: 06 اردیبهشت 1394، 01:33 ق‌ظ

نویسنده موضوع: به نظر شما آیا عملکرد ناظرها در مورد اجرای قوانین انجمن گزینشی بوده است ؟  (دفعات بازدید: 3138 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
سلام می خواستم از دوستان بپرسم که آیا به نظر شما ناظرها همیشه طبق قانون با ما برخورد می کنند و تایپک ها رو قفل می کنن ، یا اینکه به نظر شما در صورتی که با شخصی یا موضوع خاصی مشکل داشته باشن ، می رن و توی قوانین دنبال قوانینی می گردن که اون رو محکوم کنن و اصطلاحا مچ کاربر ها رو می گیرن ؟
« آخرین ویرایش: 06 دی 1393، 12:36 ق‌ظ توسط ح.م »
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین Arcush

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 331
قبلا بایستی بگم که تازه افتخار عضویت این انجمن رو دارم و توی این چند روز که عضو شدم، از خوندن و یاد گرفتن مطالب علمی که دوستان گذاشتن، لذت میبرم. وقتی به این فکر می کنم که برای برطرف کردن بعضی از مشکلاتم با لینوکس چقدر وقت صرف کردم درحالیکه اینجا میتونستم براحتی جواب اونها رو پیدا کنم، حسی بین خنده و گریه بهم دست میده. برای همین از همه عزیزانی که تایپیک هاشون رو میخونم و یاد میگیرم و لذت میبرم، ممنونم. اما موضوعی که باعث تعجبم شد، این بود که بعضی از تایپیک ها بشدت باهم مشابه هستن، درحالیکه بعضی هاشون قفل شدن و بعضی هاشون نه. تایپیک هایی رو هم دیدم که تبدیل شدن به رد و بدل کردن پیام هایی که ارتباطی به علم ندارن. دعواهای صدمن یه غاز راجع به این که کدوم سیستم عامل از اون یکی بهتره. یا تعارفات بی ربط به موضوع که مشخصه شخص برای بالا بردن تعداد ارسال هاش داره امثال این کارها رو انجام میده. توی برخی از تایپیک ها هم اینقدر بد و خارج از حیطه ادب با اشخاص برخورد شده که تاسف باره. دنیای لینوکس اونقدر وسیعه که با دونستن چند تا راه حل نصقه و نیمه اونم راجع به مشکلاتی که یه کاربر کاملا آماتور که احتمالا حس سرچ هم نداشته، نباید مغرور شد و از بالا به سایرین نگاه کرد. اگه صریح بخوام بگم، توی این مدت کم گشت و گذارم داخل این "گفتمان-کده" به این نتیجه رسیدم که تفکرات مسمومی هم اینجا هستن. داره با برخی از تایپیک ها گزینشی برخورد میشه. این موضوع کاملا مشخص و واضحه. فکر می کنم شخصی که این نظرسنجی رو راه انداخته، حتما به ستوه اومده و مجبور شده دست به کار بشه. امیدوارم به تنایجی برسه که برای انجمن مفید باشه. ضمن اینکه مطمین ام ناظرین و مدیران محترم انجمن که از خوندن تایپیک هاشون متوجه میشید که واقعا توی یادگرفتن لینوکس وقت گذاشتن، به خاطر بزرگواریشون من رو خواهند بخشید که به عنوان یه عضو تازه درمورد چیزی اظهارنظر کردم که شاید بمن مربوط نبوده باشه.
pacman -Rs ubuntu

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
دوست عزیز ممنونم از نظرتون،
نظر ناظران این انجمن بر این هست که به صورت کلی خیلی سخت‌گیری نداشته باشند، برای همین هم تا بعضی از تاپیک‌ها خیلی منحرف نشن، برخوردی با اون‌ تاپیک‌ها انجام نمی‌شه.

بعضی از پروژه‌ها و توزیع‌ها و وب‌گاه‌ها هم به هیچ عنوان حق مطرح شدن در این انجمن رو ندارن و در صورت مشاهده یا گزارش کاربران سریعاً قفل می‌گردند.

برای اطلاعت بیشتر هم می‌تونید بخش «اخبار و اطلاعیه‌ها» رو ببینید.