انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ●●●●يك تازه كار دنبال يك پاسخ ساده و مختصر●●●●  (دفعات بازدید: 5643 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین n4v4r3d

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 75
  • آیا این پایانی برای آغازه؟
با سلام به شما دوست گرامی :D
قبل از هر چیز به شما تبریک می گم بابت اینکه به دنیای اپن سورس آمدین و دوم اینکه اینقدر زود دلسرد نشو و چون زیبایی اپن سورس همین مشکلات و حل کردن آنهاست اگه به این زودی بخوای جا بزنی فایده نداره .......
من به شما توزیع پارسیکس رو پیشنهاد می کنم واقعا توزیع جالب و برای تازه کارا خوبه با اون شروع کن همبن جا از آقای آلن باغومیان تشکر فراوان می کنم بابت زحمات زیادی که برای دنیای اپن سورس می کشن ......
آرزوی موفقیت برای شما دوست تازه وارد به دنیای اپن سورس می کنم .............. :P
راستی به نظر من استیبل ترین توزیع لنوکس دبیان می باشد \\:D/

آفلاین بهزاد (beh7)

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 274
  • یک نفر با کلی آرزو
پاسخ به: ●●●●يك تازه كار دنبال يك پاسخ ساده و
« پاسخ #16 : 28 امرداد 1388، 02:57 ب‌ظ »
سلام
به نظر من اگر خود اوبونتو رو استفاده کنی بهتره ( هم سادس و هم مشکلاتش کمتر از توضیع های دیگس )
حالا کدک که مشکل نشد ( با هما یا add remove در 2 ساعت می تونی تهیه کنی  ) حالا اگه بازم نخواستی پلیر واقعا قدرتمند vlc رو بزن  \\:D/
« آخرین ویرایش: 28 امرداد 1388، 03:30 ب‌ظ توسط beh7 »
اوبونتو یعنی زندگی

آفلاین PHP

• Newbie
  • *
  • ارسال: 5
سلام دوستان

مي بخشيد دير جواب مي دم.

دنبال توزيعي هستم كه توانايي پخش فايل هاي صوتي و تصويري و اتصال به اينترنت رو داشته باشد.حداقل راحتتر باشد.

آفلاین heresh

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 968
سلام دوستان
بزرگترین عیب ویندوز همینه، راحت طلبی!
ببینید چه بلایی سر کاربراش میاره، حتی انتخاب گزینه کدک مورد نظر و فشار دادن دگمه install هم براشون سخت می‌شه!!!! (با استفاده از سی‌دی هما)
یا صرف یک ساعت وقت برای مطالعه، دانلود کردن درایور و اتصال به اینترنت.
کاربران ویندوز بعد از ۵، ۶ سال هنوز کاربران ساده هستند (بعضی‌ها هم بخودشون می‌بالن که یه بچه ۵ ساله هم می‌تونه با ویندوز کار کنه!)
ولی کاربران لینوکس/گنو بعد از چند ماه حتی با ساز و کار سیستم عامل هم آشنا می‌شن.

اینکه توزیع‌های لینوکس/گنو در حالت پیش فرض پخش چند فرمت رو پشتیبانی نمی‌کنن به خاطر عجز یا نقص نیست، بخاطر لیسانس اون فرمت هاست.
البته ندونستن این چیزها اصلا عیب نیست چون تقصیر شما نیست، و نگران نباشید شما هم بعد از چند ماه کاربر حرفه‌ای می‌شید
به دنیای آزاد خوش‌آمدید
« آخرین ویرایش: 17 شهریور 1388، 07:28 ب‌ظ توسط heresh »

آفلاین Reza

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 63
سلام دوستان

مي بخشيد دير جواب مي دم.

دنبال توزيعي هستم كه توانايي پخش فايل هاي صوتي و تصويري و اتصال به اينترنت رو داشته باشد.حداقل راحتتر باشد.

linumximt برای شما کاملا مناسبه: www.linuxmint.com
حتما تست کنید

آفلاین Zartosht

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1437
  • جاوید ایران باستان و اندیشه پاک زرتشت
سلام
نقل‌قول
نصب نبودن چندتا کدک که دلیل عوض کردن توزیع نمی شه

ممنون دوست عزيز.ولي خوب همه مثل شما حرفه اي نيستند كه به راحتي با اوبوتنو كدك نصب كنند(اگه پيدا شد)،به اينترنت وصل بشند(بعد پيدا كردن و نصب درايور اگر شد 13 kb وگرنه كرك مي كنيم تا شايد بشه 56) و ابتدايي ترين كارها كه بايد كاربر مبتدي مثل بنده انجام بدهد كه تازه اوبونتو بشود مثل ويندوز.بيخود نيست ويندوز سلطان سيستم عامل هاست.سيستم عاملي كه ساده ترين امكانات رو نداشته باشه به درد لاي ....
سلطان علی پروین شنیده بودیم اما سلطان ویندوز دیگه نوبره!
نکته: ویندوز سلطان همه سیستم عامل ها نیست بلکه سلطان کاربرهای تنبل بار آمده خود است.
ساده ترین امکانات از نظر ما این است که در بدو نصب سیستم عامل برنامه های مهمی چون Open Office یا Gimp یا Mplayer چندین و چند برنامه دیگر به طور پیشفرض نصب باشد و مجبور نباشیم در به در دنبال سی دی های کرک شده و در به داغون محصولات مایکروسافت باشیم و فتوشاپ تقلبی نصب کنیم و دنبال هزار جور کلک باشیم واسه آپدیت آنتی ویروس و... ما آزادیم و از آزادی لذت می بریم در عین حالی که تمام کارهایمان قانونی است!
خداحافظی همیشگی من از انجمن اوبونتو ایران با امید پیروزی برای همه دوستان
-------
ما از تبار کوروش و فرزند جمشیدیم / پیروز بی برده ، بت نپرستیدیم