انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مودم USB وایمکس  (دفعات بازدید: 1410 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین myum

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
مودم USB وایمکس
« : 04 اسفند 1393، 12:20 ب‌ظ »
سلام
خوب من تازه به جمع لینوکسی ها ملحق شدم ولی چون تجربه ای از لینوکس و ترمینال ندارم گفتم بهتره از اوبونتو شروع کنم .
اگه طبق اموزش http://linuxreview.ir/1392/06/howto-setup-usb-wimax-in-gnulinu/ پیش برم شاید مودم راه اندازی بشه ، ولی مشکل اینکه تنها اتصال اینترنت من همین وایمکسه که تو محیط لینوکس بهش دسترسی ندارم .
راهی نیست که پکیج ها و درایور های مورد نیاز رو دانلود کنم و افلاین نصب کنم ؟

با دستور lsusb ، مینویسه Wimax adptor BM338 xxxxxxxx و یه سری شماره که فکر کنم مک ادرس مودم باشه .
در ضمن جالبه که خود اوبونتو کارت شبکه و وایرلس و گرافیک و ... رو بدون درایور شناسایی کرد .
ئسخه ی 14.10 اوبونتو رو دارم
« آخرین ویرایش: 04 اسفند 1393، 12:48 ب‌ظ توسط myum »
------SKIDROW------

Keep in mind we do all this, because we can and because we like the trilling excitement of winning over the other competing groups

آفلاین myum

• Newbie
  • *
پاسخ : مودم USB وایمکس
« پاسخ #1 : 07 اسفند 1393، 04:56 ب‌ظ »
ادم واقعا لذت میبره که انجمن اوبونتوی فارسی اینقدر فعاله ....
------SKIDROW------

Keep in mind we do all this, because we can and because we like the trilling excitement of winning over the other competing groups

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
« پاسخ #2 : 07 اسفند 1393، 05:03 ب‌ظ »
ادم واقعا لذت میبره که انجمن اوبونتوی فارسی اینقدر فعاله ....
سلام به انجمن خوش‌‌ امدید.دوست گرامی در صورتی هر یک از اعضاء تجربه‌ای راجع به مشکل شما داشته باشند آن را با شما به اشتراک میگذارند تا مشکل شما حل شود . اما راجع به مشکل عدم دسترسی به اینترنت در اوبونتو و دانلود پکیج های مورد نیاز بستگی به اون پکیجها داره اما در حالت کلی توصیه نمیشه . شما در صورتی که یک گوشی ارزان قیمت اندرویدی هم داشته باشید میتوانید به صورت موقت از اینترنت گوشی روی اوبونتو استفاد کنید تا پکیج های مورد نیاز را نصب کنید و مودم خود را راه اندازی کنید.
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین myum

• Newbie
  • *
« پاسخ #3 : 08 اسفند 1393، 10:35 ق‌ظ »
راست میگید ها ، اصلا به فکرم نرسیده بود که به Wi-Fi گوشی وصل شم ...
ممنون بابت پاسختون ...
------SKIDROW------