انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: یک نفر پیش قدم شود پول جمع کند گوشی اوبونتو وارد کند!  (دفعات بازدید: 3585 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین v.taghavi68

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 915
هفته دیگه میرم ایتالیا اگه کسی گوشی میخواد بگه بیشتر از 2-3 تا نمیشه اورد و گرنه نمیزارن بیارم باید جعبشو بندازم دور
آقا هر قیمتی wilson داد من 5 یورو ارزونتر میدم  ;D
آقا نون مارو چرا آجر میکنی  ;) برو سر قبر ادواردو آنیلی دو خط انجیل بخون بذار مام نون ببریم سر سفره زن و بچمون  ;D
وای بر شما اگر این علم اندک وسیله ای برای طغیانتان شود

آفلاین Amir Emad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 419
هفته دیگه میرم ایتالیا اگه کسی گوشی میخواد بگه بیشتر از 2-3 تا نمیشه اورد و گرنه نمیزارن بیارم باید جعبشو بندازم دور
آقا هر قیمتی wilson داد من 5 یورو ارزونتر میدم  ;D
آقا نون مارو چرا آجر میکنی  ;) برو سر قبر ادواردو آنیلی دو خط انجیل بخون بذار مام نون ببریم سر سفره زن و بچمون  ;D

\\:D/ \\:D/

\\:D/ باشه شما بیار ;D

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19703
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
تا دو سه ماه آینده که توی بازار نمی‌آد، فقط پیش‌فروش از طریق سایتش داره
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
چرا، روزِ روزفروشش زده همین ماه (مارس) میرسه به دست خریدارها.

آفلاین PunkGeek

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 573
از سایت های مثل زیر میتونید استفاده کنید (ببخشید اگه تبلیغات حساب میشه حذف کنید)
http://www.irandeliver.com/

آفلاین linuxesabz

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 74
  • عاشق کوهنوردی و جودو --------> متخصص و مدرس لینوکس
    • لینوکس سبز
با احترام به شما این سایت از نظر من نوعی که شماره حساب داده یه شرکت در پیت حساب میشه که اونقدر برا بیزینس خودش خرج نگرده گه بره یه درگاه بانکی بگیره
اینجوری با درگاه بانکی شما مطمئن هستی که میتونی پولت رو حداقل پس بگیری ولی با این روال فکر نکنم دستت به جایی بند باشه
اکانت قبلیم sallea به دلایلی حذف شد.
مدرس و عاشق لینوکس

آفلاین PunkGeek

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 573
با احترام به شما این سایت از نظر من نوعی که شماره حساب داده یه شرکت در پیت حساب میشه که اونقدر برا بیزینس خودش خرج نگرده گه بره یه درگاه بانکی بگیره
اینجوری با درگاه بانکی شما مطمئن هستی که میتونی پولت رو حداقل پس بگیری ولی با این روال فکر نکنم دستت به جایی بند باشه

نماد اعتماد داره دوست عزیز + پایین صفحه پرداخت، درگاه بانک موجوده
http://www.irandeliver.com/payment/
موفق باشید