انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: اضافه کردن هارد  (دفعات بازدید: 1448 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین lz

• Newbie
  • *
  • ارسال: 15
اضافه کردن هارد
« : 23 تیر 1394، 02:03 ب‌ظ »
سلام دوستان،من این مسئله رو در انجمن دیگری گذاشتم.44 مشاهده، اما هیچ پاسخی دریافت نکردم.برای همین در اینجا گذاشتم.
من روی VM اوبونتو رو نصب کرده بودم. بعداز چند مدت باید یک هارد درایو preallocate نصب میکردم با پسوند vmdk.داخلش نرم افزارهای موردنیازم بود. که اوبونتو را off کردم و سپس از قسمت setting در VM هارد رو نصب کردم که کار کرد و شناخت. بعدش باید یک هارد دیگه نصب میکردم. اون رو هم شناخت اما نرم افزاری که می خاستم ودرونش بود رو اجرانمیکردم. بنابراین دوباره همون هارد رو یکبار دیگه بایک اسم دیگه نصب کردم، بااین تفاوت که در هنگام نصب دوباره همون هارد در قسمت independent تیکش رو زدم و تیک گزینه اول یعنی persistent رو هم زدم. حالا دیگه اوبونتو بالا نمیاد. همه فایلهادرونش هست. تصویر پیام ضمیمه شده. باتشکر

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
  • ارسال: 104
  • WE ARE UNITED, WE'LL NEVER DIE
پاسخ : اضافه کردن هارد
« پاسخ #1 : 23 تیر 1394، 03:05 ب‌ظ »
ارور کاملا گویا هست قبلا هم تو همین فروم در این مورد پست زده بودید یا با این یوزر یا با یه یوزر دیگه.به هرحال مشکل شما سطح دسترسی اون فایل هست

آفلاین lz

• Newbie
  • *
  • ارسال: 15
« پاسخ #2 : 24 تیر 1394، 02:54 ب‌ظ »
سلام، ممنون از پاسخ، نه ، دوروز پیش در تازه کاران قرار دادم کسی جواب نداد، بعد در اینجا پست کردم.فقط همین یوز رو دارم.دفعه اوله. اگر میدونستم که دوباره نمیذاشتم. ممنون میشم اگر بگید چطور باید حلش کنم؟چون تمام فایل های شبیه سازی پایان نامه در آن است. هارد رو در هرجا add کنم بخاطر همین سطح دسترسی که شما میگید باز این خطا را میده.خیلی ضروریه. ممنون

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
  • ارسال: 104
  • WE ARE UNITED, WE'LL NEVER DIE
« پاسخ #3 : 24 تیر 1394، 09:08 ب‌ظ »
دوست من یکم خودتون هم تلاش کنید شما اصلا نه سرچ میکنید نه چیزی در مورد سطج دسترسی تو انجمن همه چیزشو توضیح دادن دوستان شما انتظار دارید تا پیام میدید یه عزیزی بیاد بلافاصله ۴ تا دستور بده شما هم کپی پیست کنی تمام که نمیشه .به هرحال هماهنگ کن دسترسی تیم وی یو ور بده برات درستش کنم