انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: درایور وایرلس (خیلی فوریه اگه میشه بفرمایید تو , دمه در بده :D )  (دفعات بازدید: 4047 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین s9z

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
سلام به تمامیه حرفه ای های لینوکس و تازه وارد ها مثل من ... .

والا داستان از این قراره که من back|track 4-pre رو دانلود کردم ... .
اینم بگم که یه کاربر کاملا تازه واردم , اگه میشه دستور هرچی که میگینم بزارین .... .
من از Dell vostro 1310 استفاده میکنم , توی دیوایس منیجر ویستا هم مدل کارت وایرلسمو Dell Wireless 1390 WLAN Mini-Card میزنه .
نمیشناسه کارت وایلسمو ... .
یکم چرخ زدم توی بک ترک که به آپاچی رسیدم ... . سرویسشو استارت کردم دیدم تو هدرش میزنه : Apache/[ver](ubuntu)
واس همین گفتم شاید بتونم اینجا مشکلمو حل کنم ... .

airmon-ng رو که ران میکنم ... خروجیش رو میده :
Interface          Chipset          Driver

iwlist scan:
lo :    Interface doesn't support scanning

eth0 :    Interface doesn't support scanning
ifconfig:
lo   Link encap:Local Loopback
inet add:127.0.0.1 Mask:255.0.0.0
......
فقط همین اینترفیس lo بود ...
lspci:
.....
06:00.0 Network Controller : Boardcom Corporation BCM4312 902.11  b/g (rev 01)
......
این rev 01 چه فرقی میکنه با اینکه rev 02 یا یه چیزه دیگه باشه ؟  ???

در نتیجه فکر میکنم یعنی نمیناسه ...  ::)
الان این خروجی ها رو شما در نظر نگیرید ...
بزارید از اول با هم شروع کنیم ... .

اول باید سیستم رو خاموش کنیم , بعد دکمه ی روشن خاموش وایلس رو ببریم اونوری که عکس آنتن هست ... .
بعد سیستم رو روشن میکنیم و وارد بک ترک میشیم ... .

حالا اگه میشه بفرمایید چه دستوراتی رو اجرا کنم یه چه اطلاعات دیگه ای میخواین ...  [-o< ):P
« آخرین ویرایش: 04 آذر 1388، 02:38 ب‌ظ توسط s9z »

آفلاین s9z

• Newbie
  • *
uname هم اینه :
Linux s9z 2.6.28.1 #2 SMP Wed Feb 4 21:50:02 EST 2009 i686 Gnu/Linux
درضمن وقتی ifconfig -a میزنم نتیجش با ifconfig فرق داره یه اینترفیس به نام eth0 هم اضافه میشه , به نظرتون وایرلسمه یا کارت شبکمه ؟  ???

آفلاین sudotux

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2269
کارت وایرلس شما Boardcom مدل BCM4312 هست. در اوبونتو ۹.۱۰ احتمال داره به طور پیش فرض کارت شما رو شناسایی کنه ولی اگر هم نشناسه با این روش میشه درایورش رو نصب کرد !

آفلاین s9z

• Newbie
  • *
سلام
میبخشید که دیر شد , مسافرت کوچیکی داشتم ...

حسین جان این دو تا رو دانلود کردم :
http://kr.archive.ubuntu.com/ubuntu/pool/restricted/b/bcmwl/bcmwl-kernel-source_5.10.91.9+bdcom-0ubuntu4_i386.deb

http://kr.archive.ubuntu.com/ubuntu/pool/restricted/b/bcmwl/bcmwl-kernel-source_5.10.91.9+bdcom-0ubuntu4_amd64.deb

مبتدیم دیگه sorry :d
الان باید چجوری اینا رو نصب کنم ؟   ???

آفلاین sudotux

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2269
- مطمئن نیستم که بتونید این پکیج رو در  back|track 4 نصب کنید.چون اینا برای اوبونتو ۹.۱۰ هست و ممکنه به مشکل پیش نیازها برخورد کنید.
- شما هر دو نسخه ی ۳۲ بیتی (i386) و ۶۴ بیتی (amd64) رو دانلود کردید. با توجه به اینکه سیستمتون ۳۲ یا ۶۴ بیتی هست (از خروجی دستور uname -m میتونید بفهمید) یکی از این فایل ها رو با کلیک بروی اون نصب کنید.

آفلاین SAM1

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 382
  • LONG LIVE FREEDOM
سلام. متاسفانه درایور کارت های سری 43xx براودکم برای لینوکس قابلیت packet injection یا تزریق بسته را ندارند و در نتیجه اگر برای air cracking می خواهید ازش استفاده کنید امکانش را ندارید! مثل من یه آداپتور وایرلس usb بخرید برای این کار. آداپتورهای دارای چیپست RaLink پیشنهاد می شود.
رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند، به پای هرزه علفهای باغ کال پرست

وطنم

آفلاین s9z

• Newbie
  • *
سلام. متاسفانه درایور کارت های سری 43xx براودکم برای لینوکس قابلیت packet injection یا تزریق بسته را ندارند و در نتیجه اگر برای air cracking می خواهید ازش استفاده کنید امکانش را ندارید! مثل من یه آداپتور وایرلس usb بخرید برای این کار. آداپتورهای دارای چیپست RaLink پیشنهاد می شود.
آخخخ , از همین میترسیدم ... lol
میشه قیمت + یه سری اطلاعات ازش بدی (عکس یا مورد خاص دیگه ای) + و اینه رو بک ترک 4 تست کردییش یا نه رو بهم بگی ... ؟

http://www.osgroupinc.com/support/images/awus036e.jpg

از اینا ؟ :D
میشه مدلی که استفاده میکنینم بگید ... ؟
« آخرین ویرایش: 06 آذر 1388، 01:56 ب‌ظ توسط s9z »

آفلاین SAM1

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 382
  • LONG LIVE FREEDOM
باید سرچ کنید! من یدونه از این tp-linkهای سفید آنتن دار 54‎ mbps ‎‏ خریده ام که چیپست ZyDas ‎‏ داره. در کل میشه گفت تزریق بسته را ساپورت می کنه ولی نمی دونم چرا بعضی مواقع زیر فشار کرک کردن قاطی می کنه! اما خوبیش آنتنشه که بردش را بیشتر می کنه.
شنیده ام که کارت های dlink ‎‏ چیپست ralink‏ دارن اما فکر نکنم برد زیادی داشته باشن. در کل پیشنهاد من اینه که لیست کل مدل هایی که تو بازار هست را تهیه کنید و با یه سرچ تو گوگل نوع چیپست اونها را پیدا کنید و بعد با کمک جدولی که تو خود سایت aircrack-ng‏ هست ببینید کدوم ساپورت میشه و در نهایت تصمیمتون را بگیرید.
اون مدلی را هم که عکسش را گذاشتین حتی اسمش را هم نشنیدم! در کل مارک های خوب بازار از قیمتشون قابل تشخیصن.
راستی من هم با bt4‎‏ کار کرده ام ولی ابزارهای مورد نیازتون را تو مخازن ابونتو هم پیدا می کنید.   
رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند، به پای هرزه علفهای باغ کال پرست

وطنم

آفلاین s9z

• Newbie
  • *
آقا علی دمت جیز , ممنون از آقا حسین ...

باید بیشتر با هم آشنا شیم  ;D
از مسنجر بهتر میتونیم ارتباط داشته باشیم ..
آیدیتون همون ali_6khorde هست یا اینکه چیز دیگس ؟
اگه میشه پیام خصوصیش کنین برام ...

ID : Sir.S9Zz

آقا علی تو صفحه ی درایور های کامپتیبل سایت ایرکرک-ان جی ... .
گفتین چیپست لب تاب من Broadcom bcm43xx هست دیگه ؟
Supported by airodump for Linux زده YES که ... داستانش چیه ؟   ::)
تو قسمت چیپست RaLink ...
هر کدوم از این مدل هایی که گذاشته رو بگیرم میتونم KEY کرک کنم باش ؟
کدومش بهتره ...

در مورد مشکلتونم فکر کنم با این حل بشه ... .
aireplay-ng freezes after injecting 700 to 1000 packets

If aireplay-ng freezes after injecting 700 to 1000 packets, try using the ”-x” option which limits the packet injection rate. Try various values from ”-x 100” to ”-x 250”.

خوشحال میشم بیشتر آشنا شم باهاتون   ):P
« آخرین ویرایش: 06 آذر 1388، 10:59 ب‌ظ توسط s9z »

آفلاین s9z

• Newbie
  • *
دوستان من هنوز مشکلم سر جاشه ها , آقا علی چرا پاسخ منو نمیدین ... , از آگاه سازی هم استفاده کردم که ....  ::) ::)