انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: افزونه متن باز برای پخش فایل های فلش سایت ها  (دفعات بازدید: 1149 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 843
  • میلاد فشی
شما برای پخش فایلهای فلش سایت از چه افزونه /plug-in متن بازی استفاده میکنید؟
در ضمن چرا هنوز هم از فلش استفاده میشه! کی قراره برنامه نویس ها به سمت HTML5/video برند!؟
کسانی که با افزونه "Play YouTube™ in Flash or HTML5 Player" کار کردند.کاربرد این افزونه چیه!؟
« آخرین ویرایش: 15 اردیبهشت 1394، 12:30 ب‌ظ توسط میلاد فَشی »
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)
To love GNU/Linux, you don't need to hate Microsoft

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
پاسخ : افزونه متن باز برای پخش فایل های فلش سایت ها
« پاسخ #1 : 15 اردیبهشت 1394، 03:06 ب‌ظ »
کسانی که با افزونه "Play YouTube™ in Flash or HTML5 Player" کار کردند.کاربرد این افزونه چیه!؟

این که معلومه اجازه ی بارگیری ویدو از یوتیوب را میده
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین سهراب سپید

• Full Member
  • *
  • ارسال: 207
« پاسخ #2 : 15 اردیبهشت 1394، 10:40 ب‌ظ »
برای فایرفاکس
https://github.com/mozilla/shumway/

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19687
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #3 : 16 اردیبهشت 1394، 12:32 ق‌ظ »
من کلّاً فلش رو پاک کردم و البته هیچ‌وقت هم به مشکل نخوردم. الآن یوتوب، آپارات و تقریباً هر سایت زنده‌ای در دنیا از پخش HTML ویدیوها پشتیبانی می‌کنه
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 843
  • میلاد فشی
« پاسخ #4 : 16 اردیبهشت 1394، 12:07 ب‌ظ »
من کلّاً فلش رو پاک کردم و البته هیچ‌وقت هم به مشکل نخوردم. الآن یوتوب، آپارات و تقریباً هر سایت زنده‌ای در دنیا از پخش HTML ویدیوها پشتیبانی می‌کنه
منم همین کار رو کردم.مثلا آپارت وقتی روی دانلود ویدیو کلیک میکنی.پنجره ای باز میشه.و اون وسط نوشته "Activate Gecko Media Player" و با دادن مجوز میشه فیلم رو دید.و یا آدرسش رو به دانلود منیجر داد و دانلودش کرد.
راستش نمیدونستم Gecko چیه.توی ویکی نوشته:
Gecko is a web browser engine used in many applications developed by Mozilla Foundation and the Mozilla Corporation (notably the Firefox web browser including its mobile version and their e-mail client Thunderbird), as well as in many other open source software projects. Gecko is free and open-source software subject to the terms of the Mozilla Public License version 2.[9]
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)
To love GNU/Linux, you don't need to hate Microsoft