انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ذخیره تنظیمات alsamixer  (دفعات بازدید: 624 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Issac

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 890
    • Mastodon
ذخیره تنظیمات alsamixer
« : 09 امرداد 1398، 10:15 ق‌ظ »
سلام من وقتی تنظیمات alsamixer رو تغیر میدم ، بعد از اینکه کامپیوتر رو ریستارت میکنم دوباره به حالت قبل برمیگرده . یعنی بلد نیستم چجوری ذخیره میشه گزینه ای هم برا ذخیره نیست .
وقتی تغیرات رو انجام میدم Esc رو میزنم و خارج میشه و تا وقتی که ریستارت نشده کامپیوتر باقی میمونه . ولی وقتی ریستارت میشه دوباره باید برم تو alsamixer و اونارو اصلاح کنم .
این پست رو فرستادم که تعداد ارسال‌هام زیاد بشه.

آفلاین ###darklinux$$$

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 441
  • ارزان زیستن به معنی حکم شما بر پول است نه تنگدستی
پاسخ : ذخیره تنظیمات alsamixer
« پاسخ #1 : 09 امرداد 1398، 01:16 ب‌ظ »
سلام من وقتی تنظیمات alsamixer رو تغیر میدم ، بعد از اینکه کامپیوتر رو ریستارت میکنم دوباره به حالت قبل برمیگرده . یعنی بلد نیستم چجوری ذخیره میشه گزینه ای هم برا ذخیره نیست .
وقتی تغیرات رو انجام میدم Esc رو میزنم و خارج میشه و تا وقتی که ریستارت نشده کامپیوتر باقی میمونه . ولی وقتی ریستارت میشه دوباره باید برم تو alsamixer و اونارو اصلاح کنم .
::) ::)والا برای من این جوری نبود ولی یه کار بکن بهم بگو کدوم گزینه ها هستن که به حالت قبلی بر میگردن

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
« پاسخ #2 : 09 امرداد 1398، 01:50 ب‌ظ »
چرا از pavucontrol استفاده نمی‌کنید؟
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین Issac

• Hero Member
  • *
    • Mastodon
« پاسخ #3 : 09 امرداد 1398، 07:13 ب‌ظ »
::) ::)والا برای من این جوری نبود ولی یه کار بکن بهم بگو کدوم گزینه ها هستن که به حالت قبلی بر میگردن
وقتی alsamixer رومیزنم ، ستون دوم headphon برا من غیر فعال هست و من اونو فعال میکنم و بعد esc میزنم و خارج میشم ولی با ریستارت شدن کامپیوتر دوباره این کارو باید انجام  بدم تا هدفون کار کنه. یعنی بلد نیستم تنظیمات رو ذخیره کنم  :'(

آفلاین Issac

• Hero Member
  • *
    • Mastodon
« پاسخ #4 : 09 امرداد 1398، 07:15 ب‌ظ »
چرا از pavucontrol استفاده نمی‌کنید؟
این برنامه رو هم الان نصب کردم و باهاش امتحان کردم ولی اونم انگار ذخیره نمیکنه تنظیمات رو و با ریستارت همچی دوباره مثل اول میشه.