انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: Gنصب ubuntu روی acer  (دفعات بازدید: 7808 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین novid

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 728
  • آزاده بمیرید!
    • پالس آزاد
پاسخ به: Gنصب ubuntu روی acer
« پاسخ #15 : 13 آبان 1388، 08:10 ق‌ظ »
این مشکل رو همه دارن ;) فک نکنم فقط اختصاص به شما داشته باشه! جالبه توی کوبی هم یه چیزی مشابه همین رو داریم. هر دفعه سیستم بالا می ياد من باید پسورد وارد کنم! تا مسنجر درست کار کنه

آفلاین Sajad2010

• Full Member
  • *
  • ارسال: 113
« پاسخ #16 : 13 آبان 1388، 12:36 ب‌ظ »
آپدیت هم نمیشه کرد.!!

سافتور سورس هم که میخوام سرور عوض کنم خطا میده  :(

آفلاین Sajad2010

• Full Member
  • *
« پاسخ #17 : 13 آبان 1388، 11:58 ب‌ظ »
الان کلیدهای عددی کنار کیبورد (ماشین حسابی) کار نمیکنه دیگه !!!!
« آخرین ویرایش: 14 آبان 1388، 12:00 ق‌ظ توسط sajad2007 »

آفلاین Sajad2010

• Full Member
  • *
« پاسخ #18 : 14 آبان 1388، 08:19 ب‌ظ »
الان کلیدهای عددی کنار کیبورد (ماشین حسابی) کار نمیکنه دیگه !!!!

درستش کردم...
بقیه موارد رو راهنمایی کنید لطفا

آفلاین novid

• Hero Member
  • *
  • آزاده بمیرید!
    • پالس آزاد
« پاسخ #19 : 14 آبان 1388، 09:13 ب‌ظ »
بیا در مورد این keyring اینو برات نوشتم. فک کنم  برای داشتن امنیت راهی نداره دورش بزنی :) بخونی از لحاظ منطقی علت وجودیش روشن می‌شه

http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,11506.0.html
« آخرین ویرایش: 15 آبان 1388، 12:26 ق‌ظ توسط erghezi »

آفلاین Sajad2010

• Full Member
  • *
« پاسخ #20 : 15 آبان 1388، 12:12 ق‌ظ »
بیا در مورد این keyring اینو برات نوشتم. فک کنم  برای داشتن امنیت راهی نداره دورش بزنی :) بخونی از لحاظ منطقی علت وجودیش روشن می‌شه

چی بخونم؟
لینکش کو ؟

آفلاین Sajad2010

• Full Member
  • *
« پاسخ #21 : 20 آبان 1388، 09:32 ب‌ظ »
erghezi جان ممنون. کاش میشد دورش زد !!!

من الان یه مشکل حاد دارم که وقتی سیستم میاد بالا و میخوام یه درایو باز کنم ازم authorization میخواد.

مشکلی با بودنش ندارم اما مسایله اینجاست که مثلا برنامه ای بذارم توی استارت آپ که توی اون درایو باشه اجرا نمیشه :((

فکر میکنم مربوط به هارد باشه . با این حال عکسشم الان میذارم

آفلاین Sajad2010

• Full Member
  • *
« پاسخ #22 : 20 آبان 1388، 09:36 ب‌ظ »

آفلاین novid

• Hero Member
  • *
  • آزاده بمیرید!
    • پالس آزاد
« پاسخ #23 : 21 آبان 1388، 07:08 ق‌ظ »
دوست عزیز این مشکل خیلی حاد نیست. ببین دو تا بحث داریم! یکی اون پارتیشنی که شما می‌خوای بهش دسترسی پیدا کنی، پارتیشن ویندوزه. و یکی دیگه اینکه شما طبق عادت قدیم که از ویندوز به ارث بردی، اومدی هارد رو پارتیشن بندی کردی. پارتیشنایی با فرمت ext4 و گفتی هر کدوم رو اختصاص می‌دی به یک چیزی. مثلا یک پارتیشن برای آهنگ و یکی هم برای فیلم. در مورد من شروع کنم که نظر من و همینطور خود اوبونتو! و توسعه دهندگان اینه که شما باید یک پارتیشن ایجاد کنی ;) یعنی همون اول تمام فضاهای ممکن رو اختصاص بدی به پارتیشن خونگی. و بعد در پارتیشن خونگی، چند فولدر بسازی . یک یبرای فیلم و یکی برای آهنگ. 

در مورد اینکه پارتیشن ویندوز باشه! خوب دیگه راهی نیست و شاید طرف دوست داشته باشه والپیپر میزکارش رو از روی پارتیشن ویندوز انتخاب کنه که با این مشکل که شما گفتین، با هر بار بالا اومدن سیستم ، والپیپر می‌پره :) که برای اینکه این اتفاق نیوفته من شما رو به آدرس زیر ارجاع می‌دم ;)

http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,11009.msg83276.html#msg83276

محتویات اون فایلی که رفیقمون داده رو ببین(خطای آخر) . و فقط مراقب باش کل فایل رو کپی، پیست نکنی

آفلاین Sajad2010

• Full Member
  • *
« پاسخ #24 : 21 آبان 1388، 01:19 ب‌ظ »
سلام
ممنون مسئله حل شد
درسته چند تا پارتیشن دارم و الان هم مایل هستم پارتیشن بندیمو تغییر بدم به صورتی که در پارتیشن بندی توضیح داده شده اما نمیدونم چطوری (یعنی میترسم نمیخوام فایل هام و یا لینوکس حذف بشه . اگه مقدوره لینک اموزشش رو بدید. !)

یه مسئله دیگه اینکه وقتی سیستم میخواد بیاد بالا دوبار صدای ؛تق؛ از اسپیکر خود لپ تاپ شنیده میشه (حتی اگه اسپیکر خارجی وصل کرده باشیم به جک ها) و حتی مثلا میخوایم درایو باز کنیم باز همون صدا میده .... چطوری اون صدا رو حذف کنم؟

آفلاین Sajad2010

• Full Member
  • *
« پاسخ #25 : 07 آذر 1388، 02:24 ب‌ظ »
سلام
ممنون مسئله حل شد
درسته چند تا پارتیشن دارم و الان هم مایل هستم پارتیشن بندیمو تغییر بدم به صورتی که در پارتیشن بندی توضیح داده شده اما نمیدونم چطوری (یعنی میترسم نمیخوام فایل هام و یا لینوکس حذف بشه . اگه مقدوره لینک اموزشش رو بدید. !)

یه مسئله دیگه اینکه وقتی سیستم میخواد بیاد بالا دوبار صدای ؛تق؛ از اسپیکر خود لپ تاپ شنیده میشه (حتی اگه اسپیکر خارجی وصل کرده باشیم به جک ها) و حتی مثلا میخوایم درایو باز کنیم باز همون صدا میده .... چطوری اون صدا رو حذف کنم؟

کسی راهی برای صدا نداره ؟