انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل بعد از بروز رسانی به REBECCA  (دفعات بازدید: 437 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
  • ارسال: 104
  • WE ARE UNITED, WE'LL NEVER DIE
مشکل بعد از بروز رسانی به REBECCA
« : 31 خرداد 1394، 01:33 ب‌ظ »
با عرض سلام و تقدیم احترام.مدت ۱۵ روزه که از ویندوز به طور کامل کوچ کردم به لینوکس البته قبلا چون اراپه کننده میزبانی وب بودم تو سرورهام از CentOS بهره میگرفتم بماند.من ۲ هفته پیش توزیع MINT نسخه ۱۷ رو نصب کردم مشکلی نداشتم بعد دیدم تو سایتش نسخه جدید ۱۷.۱ یا همون REBECCA اومده اول خواستم اپدیت انلاین کنم گفتم شاید ناپایداری یا مشکل پیش بیاد رفتم ایمیج رو دانلود کردم و از نو نصب کردم تو این توزیع همه چیز عالی هست و مشکلی ندارم جز یه چیزی با چک کردن پردازش های پردازنده فهمیدن محیط گرافیکی این توزیع که تو خط فرمان با نام cinnamon شناختمش خیلی زیاد از \ردازنده کار میکشه که باعث افزایش حرارت بسیار زیاد پردازنده میشه با استفاده از CPULIMIT و با دستور sudo cpulimit --pid=3252 --limit=10 رفتم لیمیت کردم دیدم لپ تاپ بار پردازشش پایین اومد و خنک شد ولی متاسفانه محیط کار من به شدت کند شد طوری که صفحه ترمینال رو نمیتونم به اطراف راحت درگ کنم ازتون میخوام راهنماییم کنید که چه کنم

اینم از وضعیت پردازنده و حرارتش درحالیکه هیچ برنامه ای باز نیست و فقط ...

coretemp-isa-0000
Adapter: ISA adapter
Physical id 0:  +54.0°C  (high = +80.0°C, crit = +85.0°C)
Core 0:         +49.0°C  (high = +80.0°C, crit = +85.0°C)
Core 1:         +54.0°C  (high = +80.0°C, crit = +85.0°C)
« آخرین ویرایش: 31 خرداد 1394، 02:20 ب‌ظ توسط khorsand14 »

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
  • ارسال: 104
  • WE ARE UNITED, WE'LL NEVER DIE
پاسخ : مشکل بعد از بروز رسانی به REBECCA
« پاسخ #1 : 31 خرداد 1394، 03:42 ب‌ظ »
الان یه ریست دادم این دسکتاپ رو یه اطلاعیه نشونم داد که میگه دلیل حرارت نصب نبودن درایور گرافیکت هست لپ تاپ من ۱ دونه کارت گرافیک اینتل داره که تا جایی که فهمیدن درایور اینتل ها رو خود به خود نصب میکنه چه کنم؟