انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل فونت و نمایش نوشته ها  (دفعات بازدید: 3315 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mrefan

• Newbie
  • *
  • ارسال: 16
  • Cisco CCDP
    • Tuning Talk
مشکل فونت و نمایش نوشته ها
« : 25 آبان 1388، 09:10 ب‌ظ »
سلام. من دانشجوی مجازی هستم و کلاسهام بصورت اینترنتی برگزار میشه. نرم افزاری که کلاسهای مجازی روش برگزار میشه اسمش Adobe Connect هست و تحت فلش نمایش داده میشه.

اما ۲ مورد  منو اذیت میکنه!

۱. نمایش فونت در کلاس ( در باقی موارد هیچ اشکالی وجود ندارد مثلا دیدن وب سایتها یا فایلهای فارسی ) که بصورت برعکس نمایش داده میشود.
یعنی برای نمونه ؛ ‍‍‍\ سلام /  بصورت   < م ا ل س >

۲. صدا هنگام کلاس مکررا قطع و وصل میشود! این ایراد فقط و فقط میتونه از لینوکس باشه! چون سرعت اینترنتم ۲ مگا بیت هست. در ضمن با ویندوز هیچ مشکلی نداره

** من بلد نیستم چجور میشه توی پست عکس گذاشت.میخواستم اسکرین شات بزارم ولی نشد.  اینم بگید لطفا**

در ضمن من از اوبونتو ۹.۱۰ استفاده میکنم.
با تشکر
در نگاه آنان که پرواز را نمی فهمند ؛ هرچه بیشتر اوج گیری کوچکتر خواهی شد. :)

آفلاین amirven200x

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 53
    • جامعه رزمیکاران ایران
پاسخ به: مشکل فونت و نمایش نوشته ها
« پاسخ #1 : 12 آذر 1388، 04:05 ب‌ظ »
سلام. من دانشجوی مجازی هستم و کلاسهام بصورت اینترنتی برگزار میشه. نرم افزاری که کلاسهای مجازی روش برگزار میشه اسمش Adobe Connect هست و تحت فلش نمایش داده میشه.

اما ۲ مورد  منو اذیت میکنه!

۱. نمایش فونت در کلاس ( در باقی موارد هیچ اشکالی وجود ندارد مثلا دیدن وب سایتها یا فایلهای فارسی ) که بصورت برعکس نمایش داده میشود.
یعنی برای نمونه ؛ ‍‍‍\ سلام /  بصورت   < م ا ل س >

۲. صدا هنگام کلاس مکررا قطع و وصل میشود! این ایراد فقط و فقط میتونه از لینوکس باشه! چون سرعت اینترنتم ۲ مگا بیت هست. در ضمن با ویندوز هیچ مشکلی نداره

** من بلد نیستم چجور میشه توی پست عکس گذاشت.میخواستم اسکرین شات بزارم ولی نشد.  اینم بگید لطفا**

در ضمن من از اوبونتو ۹.۱۰ استفاده میکنم.
با تشکر
سلام
دوستان منم دقیقا همین مشکل نمایش فونت های  فارسی رو تو فلش دارم .
اینم عکسش :