انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: رشته تحصیلی شما چیست و چقدر در ماه درامد دارید ؟  (دفعات بازدید: 2334 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Amir Emad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 419
خیلی ذهنم مشغول این هست که افرادی که با لینوکس و ... کارمیکنند درامدشون چقدره
افراد با تجربه این فروم بیشتر تو شرکت های خصوصی فعال هستند
میخوام ببینم هریک ازدوستان شغلشون چیه و چقدر تحصیلات دارند و درماه چقدر درامد دارند ؟
اگه از یک حدی درامد پایین تر باشه بخدا لیسانس کامپیوتر رو ول میکنم میرم تو کارازاد
الان دوستم لیسانس هم نداره دیپلم ردی بوده چند ماهه رفته تو کار واردات خرت و پرت چینی
براخودش ماشین و ویلا و دفتر کار و ... خریده ! ما با این لیسانس خودمون رو بکشیم اخر اخرش ماهی 4 تومن
بالاترین حقوقی که دیدم تو دوستام که کارش شبکه بوده 12 تومن بوده یا مثلا یکی دیگه ساندویچی زده ماهی 40 تومن درامد داره
یا مثلا پسرخالم ماشین خرید و فروش میکنه حداقل ماهی 10 تومن سود داره تازه اگه معامله خوب بکنه پول خوبی درمیاره
والا اینطوری اگه بخواد باشه مدرک بدردم نخوره میرم کارخونه بابام کارمیکنم همه چی هم بهم میده ماشین خونه و ... فقط پول نمیده :|
درکل دوستان همراهی کنند به یک نتیجه برسیم ببینیم سقف درامد دوستان در ایران چقدر هست

آفلاین linuxesabz

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 74
  • عاشق کوهنوردی و جودو --------> متخصص و مدرس لینوکس
    • لینوکس سبز
سقف درآمد دوستت 12 ت !!!!
در یک صورت میشه اونقدر درآورد که کار واسه خودت بگیری یا مشاوره بدی
نه دوست عزیز بعد 4 سال تازه اگه خیلی خوب باشی برسی به 3 یا 4 ت
برو پیش پدرت بهتره البته اگر بتونی ازش پول بگیری یا بتونی اجناسش رو خرید و فروش کنی بهتره (من خودم این خریت رو کردم اومدم توی کار شبکه)
اکانت قبلیم sallea به دلایلی حذف شد.
مدرس و عاشق لینوکس

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
  • ارسال: 104
  • WE ARE UNITED, WE'LL NEVER DIE
من کارشناسی ارشد حسابداری دارم.کارمند بخش فناوری و توسعه بانک انصار و حقوق ناخالص ۱۹۰۰۰۰۰ البته سال دوم همکاریم با انصار هست

آفلاین Amir Emad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 419
دوستان ادامه نمیدهید ؟

آفلاین alend

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1317
بستگی به کشور دارد.

آفلاین KARA_KRAL

• Full Member
  • *
  • ارسال: 178
  • GNU / Linux for humanity
سلام به همگی
دوست عزیز من خودم وب کار می کنم ولی چون تازه شروع کردم درآوردم چیز خاصی نیست ولی راضی ام چون عاشق برنامه نویسی ام نمی خوام شعار بدم، پول مهمه خیلی هم مهمه ولی واقعا همه چیز نیست.
شغلمون هر چی که می خواد باشه صبح تا شب وقتمون رو براش می ذاریم و در واقع بیشترین وقتمون برا شغلمون داره می ره و به نظرم اگه به شغلمون علاقه نداشته باشیم یه صبح تا شب خیلی بد رو باید هر روز تجربه کنیم و این دو تا خیلی باهم فرق داره وقتی که با علاقه سره شغلت می ری و به چیزی که قراره انجامش بدی با شور و اشتیاق فکر کنی و یا اینکه هر روز که می ری سره کار فقط به این فکر کنی که کی عصر می شه که بری خونه
البته کار نرم افزار تو دنیا جزوه شغل های پر درآمد محسوب می شه ( به شرطی که کارت سطح پایین نباشه ) تو ایران هم اگه تخصص داشته باشی در آمدش خوبه ولی اگه سرمایه هم داشته باشی که خودت بتونی یه شرکت بزنی درآمد قابل توجهی داره (البته واضح که کار راحتی نیست) و به نظرم  خرید و فروش ماشین و با کار برنامه نویس نمی شه مقایسه کرداین دوتا فقط وجه اشتراکشون اینکه از هر دو تا می شه پول در آورد
1- این تخصص می خواد اون و هر کس یه مدت پیش کسی که کارش اینه بمونه کار اون و یاد می گیره
2- ارزش اجتماعی شغل هم مهمه ( نظر خودم )
3- من یکی از دوستام تو یه شرکتی جاوا کار می کنه حقوقش خوبه ولی به پای شغل های که گفتی نمی رسه ولی  قراره تا سال بعد از ایران بره به یه کشور اروپایی و اونجا کارش و ادامه بده یکی از این شغل هایی که گفتی می تونه به این راحتی این کار رو انجام بده
و یا کسی نمایشگاه اتومبیل داره مثل کسی که یه شرکت داشته باشه نه اینکه اونجا کار کنه
و در نهایت این ها نظرات شخصی خودم بود و به هیچ شغلی قصد جسارت نداشتم
چیزی که هستی را رها کن شاید چیزی که می خواهی بشوی   لائو تسو