انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: کمک-ریکاوری سیستم (حل شد)  (دفعات بازدید: 2751 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
پاسخ : کمک
« پاسخ #15 : 28 تیر 1394، 04:01 ب‌ظ »
میبخشید. مثکه مشکل ما ایرانیا اینه که فقط عکس رو  پیوست نمیکنیم. یا موضو اشتباهه یا ...
بجا گیر دادن به این مسايل سعی کنید مشکل رو حل کنید.
من الان گیر کردم و شما ها بلده کار هستین. انسانیت میگه همکاری کنید. حداقل گیر میدین درست. من عجله دارم یکم بی نظم شدم. ولی سعی کنید جواب سوالم رو هم بدین.
ممنون

بله شما درست میگید اما عزیزم وقتی من اصلا نتونم عکس را ببینم که مشکل را بفهمم, چطوری چیزی را که نمیفهمم کمک کنم ؟؟!!
شما موضوع بعدی انتخاب کردید اما من به اون گیر ندادم چون مهم نبود اما عکس یا خروجیه ارور فوق العاده مهم هست پس سعی کنید از این به بعد عکس را طوری بدید که ما محتویاتش  را بتونیم درک کنیم.
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #16 : 28 تیر 1394، 08:40 ب‌ظ »
تازه شرمنده من خودم از ریکاوری تا حالا موفق استفاده نکردم (۱) ولی تلاشت قابل تحسینه.
چون گفتی از خیر فایلات گذشتی و می‌خواهی از نو سیستم را بسازی (۲) پیشنهاد دادم از هنگام ساخت پارتیشن (موقع نصب، نه قبلش) عکس داشته باشی.
و دوستان هم برای کمک به خودتون از عکس و موضوع گفتند. بسیاری افراد کاربلد انجمن فقط با دیدن موضوع مناسبشون وارد بحث می‌شن و در غیر این صورت اصلاً بازش نمی‌کنند.
برای تغییر هم باید مطلب اول همین صفحه را که اون اول خودت ایجاد کردی ویرایش کنی. بعد توی ویرایش می‌تونی مثلاً موضوع «مشکل بازیابی اطلاعات» را ثبت کنی.

موفق باشی.
:) :)

آفلاین marashian.arash

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 26
    • www.bu-text.mihanblog.com
« پاسخ #17 : 28 تیر 1394، 11:04 ب‌ظ »
از آقا حسین و همگیه شما ها تشکر میکنم !

خبر خوشحال کننده اینه که بالاخره من کُله سیستم رو ریکاوری کردم! با تمام فایل هام. میشه گفت 99% فایل هام ریکاوری شده ! خیلی خوبه، ولی 4 روز بیخوابی کشیدم. الان کله فایل هامو بکاپ گرفتم. ویندوز نصب کردم.
حالا میخوام با خیال راحت لینوکس رو کنار ویندوز نصب کنم. ولی چندتا سوال دارم :

1- ویندوز 7 دارم ولی میخوام 8 نصب کنم، ویندوز رو نصب کنم بعد لینوکس؟ یا لینوکس رو روی همین 7 نصب کنم بعد از نصب لینوکس برم سرغ 8؟

2- سوالات مربوط به نصب لینوکس کنار ویندوز رو همینجا بپرسم یا موضوع جدید بزنم؟

" ببخشید ما تازه واردان را به سایت "

آفلاین علی ۵۰۰

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 775
« پاسخ #18 : 28 تیر 1394، 11:11 ب‌ظ »
از آقا حسین و همگیه شما ها تشکر میکنم !

خبر خوشحال کننده اینه که بالاخره من کُله سیستم رو ریکاوری کردم! با تمام فایل هام. میشه گفت 99% فایل هام ریکاوری شده ! خیلی خوبه، ولی 4 روز بیخوابی کشیدم. الان کله فایل هامو بکاپ گرفتم. ویندوز نصب کردم.
حالا میخوام با خیال راحت لینوکس رو کنار ویندوز نصب کنم. ولی چندتا سوال دارم :

1- ویندوز 7 دارم ولی میخوام 8 نصب کنم، ویندوز رو نصب کنم بعد لینوکس؟ یا لینوکس رو روی همین 7 نصب کنم بعد از نصب لینوکس برم سرغ 8؟

" ببخشید ما تازه واردان را به سایت "
۱- بهتره که اول ویندوز ۸ نصب کنی و بعد لینوکس. اینطوری به احتمال زیاد، گِرابِ اوبونتو به صورت پیش‌فرض ویندوز رو شناسایی خواهد کرد.
۲- یک موضوع جدید بساز.
یک پیشنهاد: اگر خواستی یک راهنمای ساده در مورد اینکه چطوری اطلاعاتت رو بازیابی کردی بنویس.
« آخرین ویرایش: 28 تیر 1394، 11:13 ب‌ظ توسط علی ۵۰۰ »

آفلاین { AliReaza }

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 866
  • اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی، دیگر در مورد آزادی شعار نده...
« پاسخ #19 : 28 تیر 1394، 11:12 ب‌ظ »
بهتره اول Windows نصب کنید و بعد GNU/Linux.

طبق قوانین انجمن: برای هر سوال، یک موضوع جدید

آفلاین marashian.arash

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 26
    • www.bu-text.mihanblog.com
پاسخ : کمک-نصب لینوکس کنار ویندوز
« پاسخ #20 : 28 تیر 1394، 11:15 ب‌ظ »
مرسی از پاسخ دهی سریعتون. خیلی ممنون.
چشم.