انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: علت تشکیل لاگ و گروه کاربران نرم افزار آزاد  (دفعات بازدید: 3944 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین امیرمهری

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1270
  • درورد بر اوبونتو
من نمی دونم لاگ و یا گروه کاربران نرم افزار ازاد فعلا باید چه کاری انجام بدن با ا
برای اینکه  باعث اختلاف و جدایی کاربران و دو دستگی بشویم؟
برای اینکه  برای تفریح هم انجمن های فعال گنولینوکس رو تمسخر بگیریم؟ (مثلا +1 و ... )
برای اینکه  مقاله های تکراری و خبرهای سوخته رو انتقال و بحث کنیم؟
برای اینکه  با مقایسه نرم افزار آزاد (سطحی ) باعث اختلاف بین کاربران بشویم(۱)
برای اینکه  دیدار حضوری و خسته کننده کسانی با هم در انجمن رودر می شویم
برای اینکه بعد از بحث و جلسه ، هیچ نتیجه ای و هیچ مطلبی برای جمع بندی نداشته باشیم

البته خیلی بیشتر از اونی هست که من نوشتم
اگر می بینید که مطلبی رو زیاد باز و بسط ندادم فقط برای اینکه باعث درگیری و ... نشود

منتظر نظرات پربار شما هستم
« آخرین ویرایش: 15 دی 1389، 02:39 ب‌ظ توسط amir mehri »
خداحافظ وبلاگ نويسي

من كاربر حرفه اي لينوكس نيستم
فقط خوب جستجو ميكنم.

آفلاین hashem_wolf

• Full Member
  • *
  • ارسال: 188
    • گروه کاربران لینوکس گیلان
منظور شما کلا لاگ هست؟ یا گروه کاربری خاصی مد نظرتون هست؟
گروه کاربران لینوکس گیلان  در  http://www.gullug.org

آفلاین Thinker's designer - محمدمهدی محمدی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 194
  • من معتقدم که...
جناب امیر مهری از شما بعیده که از این حرفا بزنید. LUG یا FSUG و گروه های از این قبیل شاید از دیدگاه ساده ، گروه هایی کوچک و کم زور باشند ولی نباید خودمان هم آب تو آسیاب این دیدگاه بریزیم و باعث پرورش این دیدگاه کوته بین و منفی گرا بشیم. چرا شما یه سری به گروه FSUG تهران نمی زنید و فعالیت دوستانتون رو از نزدیگ نمی بینید. شاید 50% جلسه ها مفید نباشه ولی 50% ذرصد دیگش می تونه که مفید باشه. خوب درسته که کم کاری هایی می شه ولی نباید این کم کاری رو به تمامی گروه ها و افراد و کاربران غضو این گرو ها و کسانی که می خواهند عضو بشن نسبت داد.

از طرفی باید مرحله مرحله بالا بریم و در اول کار از کپی برابر با اصل ها استفاده کنیم و سپس با درست فراگرفتن علم و دانش مورد نظر ایده ها را بیان کنیم. البته می توان گفت که در اول کار این تخیل هست که باعث پیشرفت می شه و باعث می شه که ما به دنبال یاد گرفتن برای رسیدن به تخیلمان برویم و کوشش کنیم. نمی خوام از بحث دور بشم ولی باید بگم که تا یه انگیزه و علم درست در دست نداشته باشیم کاری از پیش نمی تونیم ببریم. فکر کنم گه جواب همۀ سوالاتون توی حرفام باشه و در آخر سر باید بگم این جلسات به عنوان جلسات آموزشی برقرار نمی شه و بیشتر به عنوان آشنایی کاربران با همدیگه و ایجاد پل های دوستی و کاری ایجاد می شه و در حین این جلسات هست که نگاهی هم به علم زده می شه.

بیشتر یادگیری این سیستم عامل می تونه حالت شخصی به خودش بگیره و با استفاده از فضای اینترنت و همچین سایت هایی دوستان یاد بگیرن و به دیگران یاد بدن.

بحث دیگری که شما به دنبالش هستید همین برگزاری کلاس و آموزش هست. که همینطور در خط بالا گفته شد می تونه به طور شخصی باشه. یا به طور گروهی. همین طور هم که در چندین خط گفته شد در حالت گروهی ، LUG و FSUG و گروه هایی از این قبیل فغالیت می کنند که کم و بیش کارشون می لنگه.

از طرفی شما باید به هدف تشکیل گروه های مورد نظرتون نگاهی بیندازید و ببینید که آیا کلا این گروه خاص برای کدام هدف (فقط آموزش ، فقط تفریح و ایجاد دوستی بین کاربران و......) تشکیل شده و آنگاه مقدار فعالیت و بازۀ فعالیت اون گروه رو زیر ذربین قرار داده و آنگاه نظر بدید.

امیدوارم که جواب ، جواب خوبی باشه و اگ جای به کسی یا گروه بی حرمته شده ، همین جا از آن شخص یا گروه محترم یا محترمه عذرخواهی و پوزش می خواهم.

با تشکر
اگر با هم باشیم ، بیشتر یاد می گیریم و هم بیشتر بدست می آوریم.
آزادی همین را از ما می خواهد.

شماره تماس: 09356235358

گروه کاربران نرم افزار آزاد

آفلاین امیرمهری

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1270
  • درورد بر اوبونتو
من موقعی که به جلسات می رفتم با تاخیر می رسیدم و مجبور بودم که زودتر از بقیه هم برم
و حالا هم که فرصتم کمتر شده شاید کمتر هم به انجمن هم سربزنم

این هم بیشتر انتقادی به وضعیت کلی بوده و منظوری به جایی نداشتم

به نظرم به جای کمیت بیشتر به کیفیت جلسات لحاظ بشه
بهتر ماهی یکبار حداکثر تشکیل بشه و همه بتون شرکت  و استفاده کنند
خداحافظ وبلاگ نويسي

من كاربر حرفه اي لينوكس نيستم
فقط خوب جستجو ميكنم.

آفلاین سارا غلامی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 134
اوایل که گنولینوکس زیاد راحت نبود لاگ واقعا لازم بود مثلا برای یاد گرفتن نصب دبیان نمی شد فقط از طریق اینترنت پیش رقت

حالا که اینترنت گسترده شده چه نیاز به لاگ داریم

اگر به اینکه سرگمی باشه من ترجیح می دهم که بازی درست حسابی بازی کنم نه اینکه لاگ بیام

اگر بحث مفید تو لاگ داشته باشیم بهتر نیست که تو انجمن و اینترنت باشه نه لاگ و نه گروه نرم افزار آزاد

آفلاین Zartosht

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1437
  • جاوید ایران باستان و اندیشه پاک زرتشت
همین که افراد در کنار یکدیگر جمع بشوند و یک ما تشکیل بدهند کار بزرگی است.
خداحافظی همیشگی من از انجمن اوبونتو ایران با امید پیروزی برای همه دوستان
-------
ما از تبار کوروش و فرزند جمشیدیم / پیروز بی برده ، بت نپرستیدیم

آفلاین hashem_wolf

• Full Member
  • *
  • ارسال: 188
    • گروه کاربران لینوکس گیلان
لاگ که فقط ۱ کار انجام نمی دهد!!

بستگی به نظر اعضا میتواند تولیدات و اهداف متفاوت را دنبال کند.

گروه کاربران لینوکس گیلان  در  http://www.gullug.org

آفلاین Thinker's designer - محمدمهدی محمدی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 194
  • من معتقدم که...
لاگ که فقط ۱ کار انجام نمی دهد!!

بستگی به نظر اعضا میتواند تولیدات و اهداف متفاوت را دنبال کند.

همین که افراد در کنار یکدیگر جمع بشوند و یک ما تشکیل بدهند کار بزرگی است.

بله درست زدید به هدف. تشکیل ما و دنبال کردن اهداف مختلف از مهمترین کارها در دنیای گنولینوکس است.تشکیل ما کم کاری نیست. هر کسی و هر گروهی هم نمی تواند یک ما منسجم بسازد که ماشاءالله کاربران گنو لینوکس تا حالا توانسته اند "ماهای" منسجم زیادی رو تا حالا تشکیل دهند. که حتی به دوستی های چندین ساله و رفت و آمد های دوستانه شده.
اگر با هم باشیم ، بیشتر یاد می گیریم و هم بیشتر بدست می آوریم.
آزادی همین را از ما می خواهد.

شماره تماس: 09356235358

گروه کاربران نرم افزار آزاد