انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: آیا میشه KDE رو در اوبونتو از روی سی دی کوبونتو نصب کرد ؟  (دفعات بازدید: 2929 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین مهدی باقری

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 30
    • انتقاد
سلام من اوبونتو 9.1 با گنوم دارم سی دی کوبونتو رو هم دارم حالا میخوام ببینم از روی سی دی کوبونتو میتونم KDE رو نصب کنم با تشکر از دوستان
« آخرین ویرایش: 23 فروردین 1389، 09:43 ب‌ظ توسط ghandon.2110 »
امام رضا علیه السلام فرمودند:     مَن حاسَبَ نَفسَهُ رَبَحَ وَمَن غَفَلَ عَنهَا خَسِر؛
آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است.

آفلاین saeedmar

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 87
9.10 یعنی ماه 10 از سال 2009 :)
من یک بار می خواستم نصب کنم بهترین راهش رو این دیدم که از اینترنت بگیرمش چون خیلی راحت تره (البته من تازه کارم)
اگر خواستی این کار رو بکنی توی systems>Administration>synaptic package manager رو انتخاب کن بعدش توی quick search بنویس kubuntu-desktop و mark for installation رو بزن و روندش رو انجام بده( یه دو نا مرحله دیگه هم داره می تونی با یه سرچ انگلیسی راحت بهش برسی)
هزچند که با این کار هر دو محیط رو تجربه می کنی ولی چون برنامه های هر دو شون قاطی می شه یه شلم شوربای اساسی برات راه می افته که اعصابت رو بهم می ریزه ، مخلص کلوم اینکه از این کار ها نکنی بهتره
 ;)
مائیم و می و مطرب و این کنج خراب        جان و دل و جام و جامه در رهن شراب
فارغ ز امید رحمت و بیم عذاب               آزاد ز خاک و باد و از آتش و آب

آفلاین Roozbeh Shafiee

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1260
  • Be Free
    • Roozbeh Shafiee Personal Home Page
کوبونتو 9.10 مشکلات زیادی داشت ! پیشنهاد می کنم kubuntu رو به صورت جدا و خالص نصب کنید !
Cloud Infrastructure and Virtualization Architect

Roozbeh Shafiee Home Page : http://RoozbehShafiee.Com

آفلاین kadmiom

• Newbie
  • *
  • ارسال: 12
کوبونتو 9.10 مشکلات زیادی داشت ! پیشنهاد می کنم kubuntu رو به صورت جدا و خالص نصب کنید !
سلام چجوری میشه جدا نصبید

آفلاین امیر و

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • Google is your friend
پاسخ به: آیا میشه KDE رو در اوبونتو از روی سی دی ک
« پاسخ #4 : 01 خرداد 1389، 05:39 ب‌ظ »
سلام چجوری میشه جدا نصبید
منظور kdamiom اینه که کوبونتو رو به صورت جدا نصب کن و اگر میخوای KDE کار کنی ، کلا اوبونتو رو بزار کنار و کوبونتو نصب کن.

آفلاین mFat

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
    • It's Me
بله میشه فقط باید دیسک کوبونتو alternate باشه.
اگر دیسک alternate رو دارید در داخل اوبونتو از منوی  Places گزینه  Search for files رو انتخاب کن. دیسک کوبونتو رو به عنوان محل جستجو انتخاب کن و درون جعبه جستجو بنویس: deb.*
حالا همه deb ها پیدا می شوند. یک فولدر مثلا به اسم kubuntu بساز و همه deb ها رو از داخل پنجره جستجو انتخاب کن و بنداز توی اون پوشه.
حالا برو داخل پوشه یک ترمینال باز کن و بنویس:
sudo dpkg -i --force-all *.debمن خودم این کار رو انجام دادم. kubuntu نصب میشه و مشکلی هم برای دیتابیس apt پیش نمیاد یعنی broken package نخواهی داشت.
Download Arios http://arioslinux.org