انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: نصب تست شده آفیس ۲۰۰۷ بروی لینوکس  (دفعات بازدید: 13780 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین alend

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1317
پاسخ : نصب تست شده آفیس ۲۰۰۷ بروی لینوکس
« پاسخ #15 : 28 آذر 1393، 03:27 ق‌ظ »
چرا Libre Office انقدر با Microsoft Office اختلاف حجم داره؟ در حالی که امکاناتشون انچنان هم تفاوت نداره. حتی نسخه ویندوزی Libre Office هم زیر 500 مگ حجم داره
خب بدافزارها و ابزارهای جاسوسی حجمشون خیلی کم نیست دیگه :D

چون معمولا استاتیک ساخته می شوند.

آفلاین window1992

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
    • دغدغه نگار
« پاسخ #16 : 20 امرداد 1394، 10:52 ق‌ظ »
سلام
من امروز آفیس ۲۰۱۰ را هم روی اوبونتو نصب کردم. البته مشکلاتی داره. اول اینکه از rtl پشتیبانی نمیکنه و این برای من که گزارش های مختلفی را باید به آدم هایی که رو ویندوز کار می کنند بدم یا بگیرم، خیلی بد بود.
درباره دوستانی هم که گفتند چرا آفیس مایکروسافت. دلیلش چند مورده.
اول اینکه فایل های مایکروسافت تو لینوکس خوب باز نمی شه. و این مشکل بزرگیه چون ما تو دنیایی زندگی می کنیم با دیگران که اونها مثل ما از لینوکس استفاده نمی کنند. دوم هم پشتیبانی لیبرآفیس از فرمول های ریاضی افتضاحه. امیدوارم راه کار مناسبی وجود داشته باشه...

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19669
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #17 : 20 امرداد 1394، 10:58 ب‌ظ »
سلام
من امروز آفیس ۲۰۱۰ را هم روی اوبونتو نصب کردم. البته مشکلاتی داره. اول اینکه از rtl پشتیبانی نمیکنه و این برای من که گزارش های مختلفی را باید به آدم هایی که رو ویندوز کار می کنند بدم یا بگیرم، خیلی بد بود.
درباره دوستانی هم که گفتند چرا آفیس مایکروسافت. دلیلش چند مورده.
اول اینکه فایل های مایکروسافت تو لینوکس خوب باز نمی شه. و این مشکل بزرگیه چون ما تو دنیایی زندگی می کنیم با دیگران که اونها مثل ما از لینوکس استفاده نمی کنند. دوم هم پشتیبانی لیبرآفیس از فرمول های ریاضی افتضاحه. امیدوارم راه کار مناسبی وجود داشته باشه...
راه‌کار مناسب همین الآن هم وجود داره. چیزی درست شده به اسم استاندارد. افرادی که می‌خوان با هم ارتباط برقرار کنن از طریق این استانداردها مطمئن می‌شن که همه به یه زبون حرف می‌زنن و حرف هم رو می‌فهمن. این استاندارد هم در زمینهٔ پرونده‌های اداری اسمش odf است به معنی Open Document Format که هم مجموعهٔ اداری آفیس و هم لیبره‌آفیس و هم هر مجموعهٔ اداری استاندارد دیگه‌ای می‌تونه و باید بتونه ازش پشتیبانی کنه. از استانداردها استفاده کن و مطمئن باشی با لیبره‌آفیس به مشکل نمی‌خوری.

اطّلاعات بیش‌تر:
http://opendocumentformat.org
https://en.wikipedia.org/wiki/OpenDocument
« آخرین ویرایش: 20 امرداد 1394، 11:00 ب‌ظ توسط دانیال بهزادی »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین fazelit

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
« پاسخ #18 : 08 دی 1394، 04:38 ب‌ظ »
باریکلا. خسته نباشید خوب روشون رو کم کردید ولی چه نیازی به ms office هست وقتی که خودمون libre office را داریم؟
یکی از بزرگترین مشکل لایبر آفیس همون کادر های گرافیکیش هستش که نداره!!!!!!

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
« پاسخ #19 : 17 دی 1394، 12:14 ب‌ظ »
کارد گرافیکی چیه؟