انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: 40 سوال که در جلسه خواستگاری اولیه بهتره بپرسید...  (دفعات بازدید: 7919 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 992
  • <شعار>این یک شعار است</شعار>
    • تارنمای فاروق
چون فقط چهل درصد گیک بودم.
هدفم صد درصد بود! :دی
http://pcworms.blog.ir
بعد از بررسی پست های قدیمیم، فکر میکنم یک عذرخواهی بدهکارم! معذرت میخوام و اگر اشتباه کردم مستقیم و روشن راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.
کانال IRC

آفلاین P.G

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 95
  • When you get online,My fingers are stuttering
اینم مال من :)
اما فکر میکردم حداکثر بشه ۴۰ درصد.
Geek Test Results
You are 62.5% geeky.

Not bad. Maybe you spend a little too much time with your computer, but at least you have friends. You do have friends, right?

The current average score is: 35.79%

Fact: 7.02% of people who took this test wear a bum-bag on holiday.

When you get online,My fingers are stuttering
گروه کاربران لینوکس تهران" title="گروه کاربران لینوکس تهران

آفلاین MADMAN

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 804
  • We are not users we are friends.
دیگه چقدر پای کامپیوتر نشستن و کد زدن  ](*,)
لینوس توروالدز هم بعد از اون همه تنهایی و کد زدن آخرش عاشق شد و ازدواج کرد
من برای خودم یه متن 40 سوالی تهیه کردم.40 سوال نسبتا مهم که در جلسه خواستگاری اولیه پسر از دختر میپرسه تا شناخت حاصل بشه
گفتم شاید بعداً به درد دوستان گیک هم بخوره.البته اگه راضی بشن دست از کامپیوتر و کد زنی و روزی 20 ساعت پشت کامپیوتر بودن بردارن...
مطالعه اش خالی از لطف نیست.حداقل بهتر از پرسیدن سوالاتی مثل چه رنگی رو دوست داری؟ چه غذایی رو دوست داری و تیم مورد علاقه ات چیه!؟
واقعا عالی دنبال همچین چیزی بودم شدیدا تشکر می شه
سلامتی پنگوئن که یه ذره قد داره، اما بازم لاتی راه میره ....

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 992
  • <شعار>این یک شعار است</شعار>
    • تارنمای فاروق
پس پیشاپیش مبارکه ‏D;‎
http://pcworms.blog.ir
بعد از بررسی پست های قدیمیم، فکر میکنم یک عذرخواهی بدهکارم! معذرت میخوام و اگر اشتباه کردم مستقیم و روشن راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.
کانال IRC

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
Geek Test Results
You are 80% geeky.

You're the ultimate geek. I'd write that in Klingon, but you'd probably correct my grammar. Get a girlfriend.

The current average score is: 35.80%

Fact: 24.80% of people who took this test believe in The Force
??? ???
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 845
  • میلاد فشی
پس پیشاپیش مبارکه ‏D;‎
هرچند فعلا فکر میکنم ازدواج مانع پیشرفته.ولی بازم از تنهایی بدم میاد.حالا که جوونم تنهایی اذیت ام نمیکنه.ولی سنم بالا بره تنهایی بهم فشار میاره.توی ذهنم اون موقع رو تصور کردم.یه مرد تنها طاس و بد تیپ و چاق باید برای فرار از تنهایی به فکر ازدواج باشه!
همینه قصد ازدواج دارم.هنوز نیمه گمشده ام رو پیدا نکردم. ممنون.شما چی آسیتنارو بالا نزدی!؟
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)
To love GNU/Linux, you don't need to hate Microsoft

آفلاین احسان فعالپور

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 408
از معایب گیگ بودن همینه دیگه(حالا نه که من گیگ باشم ولی در طول روز زیاد بیرون نمیرم و تا جایی که بتونم صفحه رو ببینم پای لبتاپم)
میگن ازدواج کن، ولی هر چی پیش خودت دودوتا ۴ تا میکنی میبینی اصلا دختری رو دور و ورت نمیشناسی چه برسه به اینکه بخوای به کسی هم علاقه داشته باشی.
فکر کنم همینجوری پیش برم دنیام بشه اتاقم و برای ادامه زندگی با سیستمم ازدواج کنم. :oops:
عضو ارشد فدراسیون بیکاران ایران FBI

آفلاین n0o0b_sina

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 58
پس پیشاپیش مبارکه ‏D;‎
هرچند فعلا فکر میکنم ازدواج مانع پیشرفته.ولی بازم از تنهایی بدم میاد.حالا که جوونم تنهایی اذیت ام نمیکنه.ولی سنم بالا بره تنهایی بهم فشار میاره.توی ذهنم اون موقع رو تصور کردم.یه مرد تنها طاس و بد تیپ و چاق باید برای فرار از تنهایی به فکر ازدواج باشه!
همینه قصد ازدواج دارم.هنوز نیمه گمشده ام رو پیدا نکردم. ممنون.شما چی آسیتنارو بالا نزدی!؟

ازدواج مانع پیشرفت نیست اگه انتخابتون درست باشه، بلکه میتونه هزار بار سرعت پیشرفتتون رو بیشتر کنه مگه انتخابتون اشتباه باشه!!!
یاعلی

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 845
  • میلاد فشی
پس پیشاپیش مبارکه ‏D;‎

ازدواج مانع پیشرفت نیست اگه انتخابتون درست باشه، بلکه میتونه هزار بار سرعت پیشرفتتون رو بیشتر کنه مگه انتخابتون اشتباه باشه!!!
یاعلی
خوب خیلیا میگن ازدواج هندونس!
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)
To love GNU/Linux, you don't need to hate Microsoft

آفلاین n0o0b_sina

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 58
پس پیشاپیش مبارکه ‏D;‎

یاعلی
خوب خیلیا میگن ازدواج هندونس!
هندونه؟ شما 2-3 ماه قبل عقد دائم میتونید عقد موقت کنید و از خوب بودن این هندونه اطمینان پیدا کنید!!! البته باید حواستون باشه مخاطبتون رو توی شرایط خاص قرار بدید تا نتونه نقش بازی کنه.
یاعلی

آفلاین P.G

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 95
  • When you get online,My fingers are stuttering
اینم مال من :)
اما فکر میکردم حداکثر بشه ۴۰ درصد.
Geek Test Results
You are 62.5% geeky.

Not bad. Maybe you spend a little too much time with your computer, but at least you have friends. You do have friends, right?

The current average score is: 35.79%

Fact: 7.02% of people who took this test wear a bum-bag on holiday.

به جای Microsoft شما Canonical رو جایگزین کنید  :D

[/code]
البته اینو تاثیر دادم و دوتا از سوالات رو هم یه جواب دیگه دادم... نتیجش عوض شد :P :P

You are 87.5% geeky.

You're the ultimate geek. I'd write that in Klingon, but you'd probably correct my grammar. Get a girlfriend.

The current average score is: 35.77%

Fact: 44.01% of people who took this test admit to wearing a costume "just for fun".
When you get online,My fingers are stuttering
گروه کاربران لینوکس تهران" title="گروه کاربران لینوکس تهران

آفلاین کیهان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
  • Debian User
    • کیهان
چقدر درسته؟ برای من زده ۷۰ درصد  8)