انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشورت در تصمیم گیری در مورد یک لپتاپ نیم سوخته (حل شد)  (دفعات بازدید: 4194 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین tireng90

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 63
پاسخ : مشورت در تصمیم گیری در مورد یک لپتاپ نیم سوخته
« پاسخ #15 : 20 اردیبهشت 1395، 02:37 ب‌ظ »
ساری ۲ جا رفتم، گفتن ۱۰۰ تا ۱۵۰. منم بی‌خیال شدم.

جدا کنم توی شیپور یا دیوار آگهی کنم چطوره؟

هزینه‌ی آگهی توی این سایت ها چجوریه؟ سایت دیگه‌ای هم هست توی اسن مایه‌ها که تبادل توش رونق داشته باشه؟
اهل ساری هستی؟ منم اهل ساری هستم. لپ تاپ من دل بود همین مشکل رو داشت. با همین گرافیک. یه تعمیرکاری بود تعمیرش کرد اما چون دیگه ته دلم با لپ تاپم صاف نبود به خودش فروختم البته 600. میتونی رد کن بره. دیگه درست بشو نیست. اگه می خوای من بگردم دنبال تعمیرکار خوب و تضمینی. من تو کار کامپیوتر و اینترنت هستم. مشکلی بود خوشحال میشم کمکت کنم.

آفلاین بابک طور

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 800
« پاسخ #16 : 21 اردیبهشت 1395، 12:00 ق‌ظ »

هزینه‌ی آگهی توی این سایت ها چجوریه؟ سایت دیگه‌ای هم هست توی اسن مایه‌ها که تبادل توش رونق داشته باشه؟
اهل ساری هستی؟ منم اهل ساری هستم. لپ تاپ من دل بود همین مشکل رو داشت. با همین گرافیک. یه تعمیرکاری بود تعمیرش کرد اما چون دیگه ته دلم با لپ تاپم صاف نبود به خودش فروختم البته 600. میتونی رد کن بره. دیگه درست بشو نیست. اگه می خوای من بگردم دنبال تعمیرکار خوب و تضمینی. من تو کار کامپیوتر و اینترنت هستم. مشکلی بود خوشحال میشم کمکت کنم.

اگر آدرسی داری بگو، خوشحال می‌شم. :)
فعلاً غیر از آکهی کردن، بردم آمل دادم دست یکی که دوستان معرفی کزدن، بوردش رو نگاه کنه... ببینم خدا چی می‌خواد.

آفلاین tireng90

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #17 : 21 اردیبهشت 1395، 06:43 ب‌ظ »

اگر آدرسی داری بگو، خوشحال می‌شم. :)
فعلاً غیر از آکهی کردن، بردم آمل دادم دست یکی که دوستان معرفی کزدن، بوردش رو نگاه کنه... ببینم خدا چی می‌خواد.
http://arnikapardaz.ir/fa/
این سایت موسسه ایه که یکی از همکارها معرفی کرده.موسسه دیگه ای هم تو اوایل خیابون 15 خرداد هست اما شخصا اسمشو یادم رفت تو دومین کوچه خیابون 15 خرداده فکر کنم مهندس موسوی بوده. حالا نشون بده ضرری که نداره

آفلاین بابک طور

• Hero Member
  • *
« پاسخ #18 : 22 اردیبهشت 1395، 01:01 ق‌ظ »
دستت درد نکنه. این‌هایی که گفتی کدومش اطمینانیه؟ یعنی می‌دونی طرف کار درسته؟

اون که توی کوچه‌ی دوم ۱۵ خرداد هست، نمایندگی گارانتی سارینا توی ساریه. من هم با این که چند وقت پیش رفتم اونجا الآن اسمش یادم نیست.

آفلاین tireng90

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #19 : 22 اردیبهشت 1395، 05:47 ب‌ظ »
دستت درد نکنه. این‌هایی که گفتی کدومش اطمینانیه؟ یعنی می‌دونی طرف کار درسته؟

اون که توی کوچه‌ی دوم ۱۵ خرداد هست، نمایندگی گارانتی سارینا توی ساریه. من هم با این که چند وقت پیش رفتم اونجا الآن اسمش یادم نیست.
تو 15 خردادو من یه بار خودم به شخصه قبول دارم اما همکارم از اون تعریف می کرد

آفلاین P.G

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 95
  • When you get online,My fingers are stuttering
« پاسخ #20 : 27 اردیبهشت 1395، 12:51 ق‌ظ »
سلام.
من یه لپتاپ dell studio 1558 دارم.

cpu: core i7 720qm
ram: 4gb
HDD: 500gb 7200rpm
vga: ati mobility radeon 5470

چند وقت پیش (اواسط اسفند) چیپ گرافیکش رو عوض کرده بودم. الآن دوباره همونجوری شد.

حالا به نظر شما باهاش چی‌کار کنم؟

۱. دوباره چیپش رو تعمیر کنم، این پیشنهاد ۲۸۰ تا ۳۰۰ هزار تومنی آب می خوره و البته احتمال برگشتنش به حالت قبل هم هست.

۲. عوض کردن کل مادربورد که حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومنی آب می‌خوره و البته ریسک تعمییری بودن و خراب شدن یه جای دیگش هم هست (نهایتاً دوماه گارانتی داره)

۳. به عنوان اوراقی بفروشمش و هر وقت نیاز داشتم و پول تو دست و بالم بود یدونه نو بخرم. که احتمالاً چیز زیادی دستم رو نمی‌گیره.
اگر از نظر هزینه برایت مقدوره عوضش کن...اگر هم نیست فعلا باهاش بساز ;)
حتی اگر یکی نو گرفتی...اگه خودت حتی شده در سطح مبتدی میتونی تعمیرات انجام بدی نفروشش تا بتونی بعدا از قطعاتش استفاده کنی..
اگر هم از تعمیرات سر در نمیاری ردش کن بره...
When you get online,My fingers are stuttering
گروه کاربران لینوکس تهران" title="گروه کاربران لینوکس تهران

آفلاین بابک طور

• Hero Member
  • *
« پاسخ #21 : 27 اردیبهشت 1395، 10:49 ق‌ظ »
از همه‌ی دوستان متشکرم.

یکجایی رو پیدا کردم ۶ ماه گارانتی می‌ده. دادم تعمییر.